Make your own free website on Tripod.com
Maaf,Keputusan di laman web ini tidak begitu teratur,Jika anda ingin melihat 
keputusan yang lebih teratur ,anda boleh mendownload nya(Microsoft word form).
Click here to download. (run your winzip after download this zip file)
BRUNEI-CAMBRIDGE GCE 'A'& 'AS' LEVEL RESULT -  NOVEMBER 2003
	BN101	MAKTAB SOAS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	MUHAMMAD ZAIM BIN TAJUDDIN	 0 1	 COMP/e
	3002	LIM ENG SENG	 0 0	 B.S./U   MATH/U
	3003	HAJI MUHAMMAD HAFIZ ZULHILMI	 0 1	 CHEM/U   MATH/c
	3004	AHMAD BUKHAIRI BIN HJ ZAINI	 0 0	 COMP/U   CHEM/U   MATH/U
	3005	TAN KING KUAN	 0 0	 MATH/U
	3006	MUHAMMAD FADHIL HJ A KADIR	 0 2	 COMP/e   CHEM/U   MATH/e
	3007	MUHAMMAD HANIFAH BIN PUASA	 0 3	 B.S./c   ECON/a   MATH/b
	3008	MD AMINOR RASHID BIN WAHAP	 0 2	 HIST/d   B.S./c
	3009	AHMAD FAIZI BIN SHUKRI	 0 0	 CHEM/U   MATH/U
	3010	EDDIE LIM LEONG CHENG	 0 1	 PHY./U   B.S./U   MATH/d
	3011	LIM TIONG HO	 0 2	 B.S./e   ECON/U   MATH/c
	3012	ZAINULARIFFIN BIN HJ KAMIS	 0 2	 HIST/c   MATH/d
	3013	FOO MING HUI	 0 2	 CHEM/b   MATH/a
	3014	AK MD RAIMI PG HJ AZMANSHAM	 0 1	 HIST/U   B.S./e   ECON/U
	3015	MOHAMMAD FA'AIZ BIN HAJI ISA	 0 0	 HIST/U   ECON/U
	3016	AMIN SYAH BIN SHAHMINAN	 0 1	 ECON/U   MATH/e
	3017	MOHAMMED FUAD BIN HJ MAHMUD	 0 1	 8436/U   ACC./U   ECON/c   MATH/U
	3018	NORILHAM BIN ABD RAZAK	 0 0	 8436/U   ACC./U   ECON/U
	3019	AHMAD NABIEL BIN HAJI TASIM	 0 1	 BIO./U   PHY./U   MATH/e
	3020	AK MUHD ADL-AZIM PG HJ BAHAR	 0 1	 ACC./U   ECON/e   MATH/U
	3021	MD KASLANI BIN HAJI MD KASSIM	 0 0	 ACC./U   MATH/U
	3022	HJ MD KHAIROL AZIZUL	 0 0	 ACC./U   ECON/U
	3023	MD AMAL ZULFAH B HJ A SAMAD	 0 0	 GEOG/U   BIO./U   MATH/U
	3024	MUHD YUSRAN BIN HAMDAN	 0 0	 ACC./U   MATH/U
	3025	CHAK WANG HOONG	 0 4	 BIO./b   CHEM/e   PHY./e   MATH/a
	3026	VICTOR YAP KAH FONG	 0 4	 BIO./a   CHEM/b   PHY./b   MATH/a
	3027	COLIN LAI TECK CHIANG	 0 3	 COMP/d   BIO./c   CHEM/U   MATH/a
	3028	AK MD RAWIYANI B PH SERUDIN	 0 2	 BIO./d   CHEM/U   MATH/a
	3029	MOHAMMAD SAUFI HJ MD AMIN	 0 1	 ACC./U   ECON/e   MATH/U
	3030	AK MD NADZIR PG MD JUANDA	 0 3	 BIO./b   CHEM/c   MATH/a
	3031	MUHAMMAD AFIFI B MD AMIN	 0 0	 GEOG/U   ACC./U   MATH/U
	3032	LIM CHUNG HUI	 0 1	 COMP/U   MATH/e
	3033	MD HIBATUR RAHMAN B KAMARUDDIN	 0 0	 ACC./U   B.S./U   MATH/U
	3034	AK M FIKRY HARDINE PG KASSIM	 0 0	 COMP/U   MATH/U
	3035	LIM JENN KAII	 0 1	 HIST/e   B.S./U
	3036	HAN YEE KWONG	 0 1	 CHEM/U   MATH/c
	3037	MUHD ZULHILMI B HJ MAI YUSSOF	 0 0	 GEOG/U   ACC./U   MATH/U
	3038	ABDUL KHALID BIN IBRAHIM	 0 0	 GEOG/U
	BN101	MAKTAB SOAS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3039	MUHD ADI FARHAN OTHMAN	 0 1	 GEOG/U   A&D./d   B.S./U
	3040	CHIN SIN HOW	 0 1	 PHY./e   MATH/X
	3041	ZULHILMI BIN HAJI MUHAMMAD	 0 0	 COMP/U   MATH/U
	3042	MUHAMAD HURAIRAH B AWG HJ ADI	 0 0	 CHEM/U   MATH/U
	3043	AWG AHMAD HAZMAN BIN AWG ALLI	 0 0	 MATH/U
	3044	AK ABD MUQTADIR PG H M ZININ	 0 0	 MATH/X
	3045	MOHAMMAD KAISAN BIN HJ LUDIN	 0 0	 GEOG/U   BIO./U   CHEM/U
	3046	ISMA ARIF BIN HAJI ISMIT	 0 0	 HIST/X   ACC./X
	3047	MD IZZUDDIN BIN AWG HJ ISMAIL	 0 2	 GEOG/d   MATH/d
	3048	ABDUL KHALIQ BIN HJ LOKMAN	 0 2	 GEOG/e   CHEM/U   MATH/e
	3049	MD ZAINUL AZIM HJ ABDULLAH	 0 0	 ECON/U   MATH/U
	3050	MOHAMMAD SELMME BIN RAMLI	 0 1	 MATH/e
	3051	HONG PING KHIONG	 0 0	 MATH/U
	3052	MOHD FIKRI BIN HAJI METUSSIN	 0 2	 CHEM/e   MATH/d
	3053	NABIL RAIS BIN HAJI NORDIN	 0 0	 GEOG/U   ACC./U
	5001	ABDUL AZIM BIN HJ SABTU	 0 0	 G.P./U   COMP/U   ELIT/U   SOCI/U
	5002	ABDUL BASID HJ MOHAMMAD	 1 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5003	ABDUL HALIM BIN RAINI	 1 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/C
	5004	ABDUL KAFI BIN AMANUDDIN	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   ACC./U   MATH/C
	5005	ABDUL MUNIR ASLIN BIN MURNI	 0 1	 G.P./e   COMP/U   ECON/U   MATH/U
	5006	ADI ISKANDAR BIN HAJI BASRI	 3 0	 G.P./U   COMP/E   PHY./E   MATH/D
	5007	AHMAD SHAFIE BIN HJ ABD RAHMAN	 2 2	 G.P./d   B.S./C   ECON/E   MATH/e
	5008	AIMI AKMAL BIN HJ MASSOD	 3 0	 G.P./U   ELIT/E   GEOG/C   MATH/E
	5009	AIRUL HIZAM BIN HJ HAFNEH	 3 1	 G.P./c   CHEM/A   PHY./C   MATH/A
	5010	AK ABDUL BAASIT PG HJ YAHYA	 2 1	 G.P./d   ACC./U   B.S./B   ECON/D
	5011	AK ABD GHANI PG HJ AMINUDDIN	 1 0	 G.P./U   A&D./E   ACC./U   MATH/U
	5012	AK ABDUL WADOOD BIN PG ISMAIL	 1 0	 G.P./U   FMAT/U   PHY./U   MATH/C
	5013	AK ALIF WIRA PUTRA B PG AWANG	 1 0	 G.P./U   COMP/U   CHEM/U   MATH/C
	5014	AK HAIRUL AZMI PG TENGAH	 0 0	 G.P./U   B.M./U   GEOG/U   ACC./U
	5015	AK MD SHAHROM PG HJ SHAMSUDIN	 3 0	 G.P./U   SYAR/A   B.M./D   MATH/C
	5016	A MD MUHAIMIN HJ A METUSSIN	 1 1	 G.P./U   CHEM/e   PHY./U   MATH/D
	5017	AK HJ MD S HAZMAN PG H DURAMAN	 0 1	 G.P./U   GEOG/U   B.S./U   MATH/e
	5018	AK MD KHAIRULHAZMAN P H OTHMAN	 4 1	 G.P./d   BIO./C   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5019	AK MD NABIL FIKRI PG HJ OSMAN	 2 2	 G.P./b   HIST/E   SOCI/D   ECON/e
	5020	AK MD NAJIB BIN PG HJ MULEK	 2 1	 G.P./c   CHEM/D   PHY./U   MATH/B
	5021	NAZIRUL FITRI BIN NOOR AZALIE	 1 1	 G.P./c   GEOG/D   HIST/U   B.S./U
	5022	ROSHIDI BIN UPLI	 1 2	 G.P./d   COMP/e   CHEM/U   MATH/D
	5023	CHESTER WILFRED KEASBERRY	 3 1	 G.P./a   ELIT/A   HIST/D   SOCI/D
	5024	HASANUL ISYRAF HJ ASNAN	 2 2	 G.P./b   GEOG/D   BIO./e   CHEM/D
	5025	HENLIE BIN HJ OSMAN	 1 0	 G.P./U   B.M./U   ACC./U   MATH/C
	5026	HII YIIK SENG	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	BN101	MAKTAB SOAS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5027	HJ ABD AZIZ AL-HAKEEM HJ GANI	 3 0	 G.P./U   SYAR/A   USUL/A   B.M./D
	5028	HJ MD K RIJAL B MUDIM HJ SAPAR	 2 0	 G.P./U   GEOG/U   ACC./E   MATH/D
	5029	HJ MOHD ROZAIMI BIN HJ NOORHAN	 1 0	 G.P./U   B.M./E   GEOG/U   MATH/U
	5030	HJ MOHAMMAD SWAIF HJ WASLI	 3 0	 G.P./U   SYAR/B   USUL/B   B.M./E
	5031	HJ MUHD NURULFAIZ HJ MOHAMAD	 2 1	 G.P./d   ACC./U   B.S./D   MATH/E
	5032	HJ MUHD A ARIFIN HJ SULAIMAN	 0 1	 G.P./b   ACC./U   ECON/U   MATH/U
	5033	HJ WASHI BIN HJ HIDUP	 0 0	 G.P./X   SYAR/X   B.M./X   ACC./X
	5034	IBNU@HALIFUL BIN HASHIM	 2 0	 G.P./U   SYAR/A   B.M./C   GEOG/U
	5035	ISEMURDY BIN MURNI	 1 2	 G.P./e   PHY./e   ECON/U   MATH/E
	5036	KAMARUDDIN SYAH BIN ZAINUDDIN	 0 1	 G.P./e   ELIT/U   GEOG/U   SOCI/U   ECON/U
	5037	KHAIRUDDIN SYAH BIN ZAINUDDIN	 2 1	 G.P./b   ELIT/E   SOCI/E   PHY./U
	5038	KHAIRUL LIZAM BIN MOHD ALI	 3 1	 G.P./b   B.S./D   ECON/D   MATH/C
	5039	LIM SEI POH@LIM SEI TENG	 3 1	 G.P./a   CHEM/B   PHY./B   MATH/A
	5040	MARKHALIKDI HJ MAT YASSIN	 0 0	 G.P./U   B.M./U   GEOG/U   MATH/U
	5041	MATHUSIN BIN HJ TAHA	 1 2	 G.P./c   BIO./e   PHY./U   MATH/C
	5042	MOHD AZIZ ULUMUDDIN B JAMBOL	 1 0	 G.P./U   CHEM/U   B.S./U   MATH/E
	5043	MUHAMMAD HAZIMIN BIN HJ MUMIN	 0 1	 G.P./U   CHEM/U   ACC./U   MATH/e
	5044	MD KHAIRUL HAZWAN B SHAMSUDIN	 2 0	 G.P./U   PHY./E   ACC./U   MATH/C
	5045	MOHAMMAD SABRI BIN SAMAT	 1 1	 G.P./d   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5046	MOHAMMAD ZULKIFLI B HJ ZAHIRI	 2 0	 G.P./U   SYAR/B   B.M./E   GEOG/U
	5047	MOHD ISZZAQ MUIZZ B HJ MAHMOD	 2 2	 G.P./d   SOCI/e   B.S./D   ECON/D
	5048	MOHAMMAD ASLAM BIN HJ IBRAHIM	 3 1	 G.P./d   CHEM/E   PHY./D   MATH/A
	5049	MOHD ASYARI BIN HJ SHARBINI	 0 0	 G.P./X   ELIT/X   PHY./X   MATH/X
	5050	MOHAMAD FAUZI BIN HJ METALI	 3 0	 G.P./U   CHEM/E   PHY./D   MATH/B
	5051	MOHD FAUZIMAN BIN HJ JAMIL	 0 1	 G.P./e   CHEM/U   PHY./U   MATH/U
	5052	MOHAMMAD FIRDAUZ BIN HJ MAJID	 3 1	 G.P./a   ELIT/C   B.S./A   ECON/B
	5053	MUHD NORAIRROL BIN HAMID	 1 3	 G.P./e   ACC./E   ECON/e   MATH/e
	5054	MOHAMMAD NIZAM BIN HJ IDRIS	 2 0	 G.P./U   GEOG/U   A&D./D   MATH/E
	5055	MOHAMMAD RAJID BIN ROSLAN	 1 0	 G.P./U   SYAR/U   USUL/X   B.M./E
	5056	MOHD ROSLI BIN AWG MURAT	 1 0	 G.P./U   B.M./E   GEOG/U   ACC./U
	5057	MOHD SAUFI BIN HJ MOHD ALI	 1 0	 G.P./U   B.M./E   GEOG/U   MATH/U
	5058	MOHAMMAD SHAHREEL BIN AHMAD	 3 0	 G.P./U   PHY./D   ACC./E   MATH/C
	5059	MOHD ZUL ASMAWI BIN MOHD DRUS	 0 1	 G.P./e   GEOG/U   CHEM/U   ACC./U
	5060	MOHAMAD AKRAMIN BIN HJ ALIM	 2 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./E   MATH/D
	5061	MD SHAHRUL BIN HJ MAT SERUDIN	 2 0	 G.P./U   SYAR/B   GEOG/U   A&D./D
	5062	MD NOORFAIZAL BIN HJ MD OSMENA	 2 1	 G.P./U   CHEM/E   PHY./e   ACC./E
	5063	MOHAMMAD FADHIL BIN HJ MD SAID	 2 2	 G.P./b   GEOG/d   PHY./D   MATH/D
	5064	MD KHAIRUL ANWAR B AWG AHMAD	 1 0	 G.P./U   SYAR/U   B.M./U   A&D./C
	5065	MD ZOOL FADLI BIN HJ MAHBUB	 0 1	 G.P./U   GEOG/U   ACC./U   MATH/e
	5066	AK ADI IBNU HATA'AB PG ANNUAR	 4 1	 G.P./e   BIO./E   CHEM/B   PHY./D   MATH/A
	5067	MD NURUL AZMI BIN ZAINAL	 0 1	 G.P./d   LAW./U   B.S./U   MATH/U
	BN101	MAKTAB SOAS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5068	MOHAMED SHUKRI BIN YUSOF	 1 1	 G.P./U   B.M./C   GEOG/e   ACC./U
	5069	MD AMIR BIN HJ ABD RAHMAN	 0 1	 GEOG/U   MATH/e
	5070	MUHD KAMARULNAJIB BIN KAMIS	 0 2	 GEOG/e   CHEM/U   MATH/e
	5071	AK MD HAFIZ PG HJ ABD TALIP	 1 1	 G.P./e   B.S./D   ECON/U   MATH/U
	5072	AK MD ZULKHAIRIN B PG HJ YUSOF	 0 0	 G.P./U   GEOG/U   ACC./U   MATH/U
	5073	AK MUHAIMIN PG ISMAIL	 0 0	 G.P./X   SOCI/X   PHY./X   MATH/X
	5074	AK MUHD FU'AD BIN PG HAJI ALI	 3 1	 G.P./d   FMAT/X   BIO./E   PHY./C   MATH/A
	5075	AK MUHD SHUKRIN B PG MD YUSOF	 0 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/U
	5076	AK MD SYARIF B PG HJ BAHARUDIN	 1 0	 G.P./U   ACC./U   B.S./E   MATH/U
	5077	AK RADIN SAKAWI PG HJ JULAIHI	 1 0	 G.P./U   SYAR/C   B.M./U   ACC./U
	5078	AK SALMI YUSRI BIN PG HJ AMJAH	 0 1	 G.P./U   CHEM/U   ECON/U   MATH/e
	5079	AK SYAHMI PG SHADAN	 3 0	 G.P./U   ACC./D   ECON/E   MATH/C
	5080	ALIF ARFIANSYAH KARTONO	 1 0	 G.P./U   BIO./U   CHEM/U   MATH/E
	5081	ARZI BIN HJ DURHMAN	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   B.S./U   MATH/E
	5082	ASMALEE BIN HAJI MAT YUSOF	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   A&D./C   MATH/U
	5083	ASRIN BIN HJ ADAM	 2 0	 G.P./U   SYAR/C   B.M./D   GEOG/U
	5084	MUHD MUJEEB BIN HJ MD TAIB	 4 1	 G.P./b   BIO./A   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5085	BAKRIE ASMIE BIN ABU BAKAR	 0 0	 G.P./U   B.M./U   GEOG/U   SOCI/U
	5086	CHONG TZE LIANG	 2 2	 G.P./a   COMP/D   ELIT/B   MATH/d
	5087	DIDI BURHAN BIN HAJI BASRI	 1 1	 G.P./U   GEOG/D   SOCI/e   ECON/U
	5088	FELIX BANGGON	 0 1	 G.P./d   COMP/U   ELIT/U   MATH/U
	5089	FUNG WAI CHUN	 3 1	 G.P./b   ACC./C   B.S./A   ECON/B
	5090	HAFIZUL BIN ABDUL HAMID	 1 1	 G.P./c   LAW./U   GEOG/U   B.S./U   MATH/E
	5091	HAJI MASHAMDY BIN HJ YAAKUB	 0 1	 G.P./U   GEOG/U   ACC./e   ECON/U
	5092	HJ MOHD AMIR BIN HJ MD ALI	 2 1	 G.P./e   COMP/U   PHY./E   MATH/D
	5093	HAJI RUZAINI BIN HAJI MAZIN	 1 2	 G.P./c   GEOG/D   BIO./e   PHY./U   MATH/U
	5094	ADI ZUL AZMI AWG BAKAR	 1 0	 G.P./U   LAW./E   COMP/U   GEOG/U
	5095	ALAMSHAH MERDEKHAN SHAHRIKHAN	 3 0	 G.P./U   GEOG/A   B.S./C   ECON/C
	5096	MUHD ABDILLAH BIN HJ MD YAHYA	 0 0	 G.P./U   CHEM/U   B.S./U   MATH/U
	5097	MUHD AZMAN EDDY BIN ABD SALLEH	 1 0	 G.P./U   SYAR/C   B.M./U   B.S./U
	5098	MUHD BUKHARI HJ ABD RAJID	 3 0	 G.P./U   HIST/E   ACC./E   B.S./E
	5099	HJ MUHAMMAD WAJDI HJ SUHAILI	 0 3	 G.P./d   B.S./e   ECON/U   MATH/d
	5100	MUHD WAQIYUDDIN HJ ABD RAHMAN	 0 1	 G.P./d   GEOG/U   B.S./U   MATH/U
	5101	MUHD YUSSOF BIN HJ ABD MAJID	 2 0	 G.P./U   BIO./U   PHY./E   MATH/D
	5102	MUIZ BIN HJ ALIM	 3 0	 G.P./U   SYAR/C   B.M./E   A&D./C
	5103	MUSA BIN HAJI MUHAMMAD	 2 0	 G.P./U   GEOG/U   CHEM/D   MATH/B
	5104	NOOR MOHAMMAD AJIM B HJ MARALI	 2 0	 G.P./U   GEOG/E   PHY./U   MATH/E
	5105	NOOR RAIMI@SYAHREMY B KARIM	 2 1	 G.P./d   B.M./E   ELIT/E   B.S./U
	5106	RABINDRA GURUNG	 2 0	 G.P./U   FMAT/U   PHY./E   MATH/B
	5107	RAWANDI RAFIE BIN HJ AWG YAHYA	 1 2	 G.P./e   SOCI/U   B.S./C   MATH/e
	5108	SHAROL BIN HAJI NAIM	 1 1	 G.P./d   COMP/U   B.S./U   MATH/D
	BN101	MAKTAB SOAS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5109	SYAMSUL FIKRI BIN HAJI TAKONG	 0 0	 G.P./X   SYAR/X   B.M./X   A&D./X   ACC./X
	5110	TAN CHONG CHING	 2 2	 G.P./c   HIST/d   ACC./E   B.S./C
	5111	TEO CHEE HUAT	 3 1	 G.P./b   CHEM/E   PHY./E   MATH/C
	5112	MUHD ABD AZIM BIN ABD RAHIM	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   B.S./U   MATH/E
	5113	AZEEZ BIN AZAHARI	 2 2	 G.P./a   CHEM/e   PHY./D   MATH/D
	5114	LIM BENG HUI	 2 0	 G.P./U   SOCI/U   B.S./B   MATH/C
	5115	MOHD FADILLAH HJ SUHALI	 3 0	 G.P./U   HIST/E   PHY./E   MATH/D
	5116	MOHAMMAD FARHAN B HJ IBRAHIM	 1 1	 G.P./b   LAW./U   ELIT/E   HIST/U
	5117	MUHAMMAD RAZAK BIN MD YASSIN	 3 0	 G.P./U   FMAT/D   PHY./D   MATH/A
	5118	MUHAMMAD AMIN BIN YUSSOF	 2 1	 G.P./U   CHEM/E   PHY./e   MATH/C
	5119	MUHAMMAD RIDZUAN BIN IBRAHIM	 2 1	 G.P./U   ACC./E   B.S./D   MATH/e
	5120	MOHD SAIFULLAH BIN HAJI PANDIN	 3 1	 G.P./d   GEOG/D   ACC./D   MATH/C
	5121	MOHD AFI KHAFIEZAN B ABD KADIR	 1 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5122	MOHD ASRUL AZMI BIN ABDULLAH	 3 0	 G.P./U   CHEM/D   PHY./E   MATH/A
	5123	MOHAMMAD FITRI BIN ABD RAHMAN	 0 0	 G.P./U   SYAR/U   GEOG/U   MATH/U
	5124	MOHAMAD HAMRI BIN AWANG HUSSIN	 2 0	 G.P./U   SYAR/C   B.M./E   GEOG/U
	5125	MOHD HAZIMIN BIN HAJI SAHARI	 1 1	 G.P./e   A&D./E   B.S./U   MATH/U
	5126	MOHAMMAD JAMIL BIN ABDUL JALIL	 2 1	 G.P./b   GEOG/D   ECON/U   MATH/D
	5127	MOHD KHAIRUL AZIMAN B HJ BAKAR	 2 0	 G.P./U   SYAR/A   B.M./D   MATH/U
	5128	MUHAMAD NAQIB BIN HAJI EMRAN	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./D   MATH/B
	5129	MUHAMAD NUR HIJAN B HJ HASSAN	 0 1	 G.P./e   GEOG/U   BIO./U   PHY./U
	5130	MOHD SAIFUL AZRUL BIN MATUSSIN	 3 0	 G.P./U   CHEM/E   PHY./E   MATH/B
	5131	MOHD SHAHRUM NIZAM B HJ BIDIN	 0 0	 G.P./U   GEOG/U   PHY./U   MATH/U
	5132	MOHD ZULKHIBRIY BIN UNTONG	 0 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/U
	5133	MUHAMMAD HELMI HAYAT BIN AHMAD	 2 0	 G.P./U   B.M./E   A&D./C   MATH/U
	5134	MUHAMMAD IMAN BIN HAJI AHMAD	 2 1	 G.P./b   SOCI/U   B.S./C   MATH/B
	5135	MUHAMAD AZRAIE B HJ SULAIMAN	 1 0	 ECON/U   MATH/E
	5136	AK MD HAFRIZ PG HJ ABD RAHIM	 0 0	 GEOG/U   MATH/X
	5137	AK NOR HAFIZ QAWI PG HJ ISMAIL	 1 0	 CHEM/U   B.S./U   MATH/E
	5138	MOHAMAD KAMAL ANUAR BIN KAMIS	 0 1	 PHY./U   B.S./U   MATH/e
	5139	MOHD KHUDRI HJ DAMIT	 2 0	 BIO./E   CHEM/U   MATH/D
	5140	MUHAMMAD GHAZALLE ABD LATIF	 0 0	 ACC./U   B.S./U   MATH/U
	5141	JAFARIDIN BIN HAJI JAAFAR	 1 0	 GEOG/E   CHEM/U   MATH/U
	5142	AK HJ NUZUL FAIRUZ PG HJ PETRA	 0 1	 GEOG/U   PHY./U   MATH/e
	5143	MOHAMMAD ISHLAH HJ ABD RAHMAN	 0 1	 PHY./U   MATH/d



	BN102	STPRI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	ADELINE LIM XIN YI	 0 4	 BIO./a   CHEM/c   PHY./c   MATH/a
	3002	'AFIFAH LIYANA HAJI ISMAIL	 0 4	 BIO./b   CHEM/c   PHY./c   MATH/a
	3003	AMAL SAFIYYAH BTE SAIFUL ANUAR	 0 3	 BIO./b   CHEM/b   MATH/a
	3004	ANGELA TAN	 0 3	 BIO./a   CHEM/d   MATH/a
	3005	ANI RUZANA BTE AWANG MATKASIM	 0 3	 CHEM/e   PHY./d   MATH/a
	3006	ANISSA BINTI JUNAIDI	 0 2	 BIO./b   MATH/a
	3007	ATIFAH BINTI OSMAN	 0 2	 BIO./c   MATH/e
	3008	CASSANDRA CHEOK CHIEWH HOON	 0 4	 G.P./a   BIO./c   CHEM/b   MATH/a
	3009	KHATIJAH BINTI ABDULLAH	 0 1	 BIO./U   MATH/c
	3010	LAU HUI CHIN	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3011	NG CHUN THAI	 0 3	 CHEM/d   PHY./c   MATH/a
	3012	NOR RIZWANA BTE HAJI JALIL	 0 1	 CHEM/U   MATH/e
	3013	NURHAYANI BTE HAJI MOHD TALI	 0 0	 G.P./X   PHY./X   MATH/X
	3014	NURULAIN RAWIAH HJ MOHD RAUB	 0 1	 PHY./U   MATH/a
	3015	RABIATUL ADAWIYAH AHMAD	 0 3	 BIO./c   CHEM/d   MATH/b
	3017	SITI NAZURAH MUHD AZMI	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3018	TAN PEI LLEUI	 0 4	 G.P./b   CHEM/c   PHY./c   MATH/a
	3019	TANG LIP HUI	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3020	TIEN YI YII	 0 2	 CHEM/e   PHY./U   MATH/c
	3021	VALERIE CHONG QING LIAN	 0 3	 CHEM/e   PHY./d   MATH/a
	3022	FIFI LIZA BINTI UMAR	 0 2	 CHEM/U   ACC./d   MATH/d
	3023	HAMIZAH HANIM BTE HJ HAMZAH	 0 5	 G.P./d   PHY./d   ACC./c   ECON/c   MATH/b
	3024	HJH NADIA MALINIE BTE HJ ALIAS	 0 3	 GEOG/c   PHY./d   MATH/a
	3025	HJH NORHAYATI BT HJ MOHAMAD	 0 2	 BIO./e   CHEM/U   ECON/c
	3026	LIM PEI YI	 0 3	 BIO./d   ECON/e   MATH/c
	3027	LIM WEN CHIEN	 0 3	 PHY./e   ACC./c   MATH/b
	3028	NABILAH HAJI YAHYA	 0 2	 GEOG/b   CHEM/e   MATH/U
	3029	NASHAT BEGAM MOHAMED ZUBAIR	 0 4	 G.P./c   CHEM/b   ACC./b   MATH/a
	3030	NORERWANA BINTI HAJI EISA	 0 1	 GEOG/U   CHEM/U   MATH/d
	3031	SITI NUR IRMAYA BINTI YAHYA	 0 2	 GEOG/c   CHEM/U   MATH/b
	3032	SUZIYANTI HAJI MOHD SAIDI	 0 1	 GEOG/d   CHEM/U   PHY./U
	3033	ADELINE YEO SIEW FONG	 0 2	 ACC./b   MATH/a
	3034	ANG BEE YONG	 0 3	 B.S./e   ECON/e   MATH/b
	3035	AMALINA BINTI MURSIDI	 0 2	 B.S./d   MATH/b
	3036	AMALINA BTE HAJI AWANG TENGAH	 0 2	 ECON/d   MATH/b
	3037	ANG SIOW CHYNG	 0 3	 ACC./c   ECON/e   MATH/c
	3038	CATHERINE CHAN SZE YUN	 0 2	 ACC./e   MATH/d
	3039	CATHERINE CHONG WEI LIEN	 0 1	 ACC./U   MATH/e
	3040	CHEN CHIN CHIN	 0 2	 ACC./e   MATH/d
	3041	CHIOK SHIN YIN	 0 2	 G.P./b   MATH/c
	3042	DK NISA'AFIFA BTE PHM RAIS	 0 2	 GEOG/a   MATH/a
	BN102	STPRI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3043	HAMIMAH BINTI HAJI ABU BAKAR	 0 1	 ACC./U   MATH/e
	3044	HJH SITI KETTYJAH BT HJ IRING	 0 0	 ACC./U   MATH/U
	3045	HO SZE SZE	 0 1	 B.S./U   MATH/e
	3046	KAMARIAH BTE ABD RAZAK	 0 2	 ACC./d   MATH/d
	3047	NOORUL HALEELA BHANU	 0 1	 G.P./U   ACC./U   MATH/b
	3048	NURAMALINA HJ ABD MAJID	 0 1	 ACC./U   MATH/c
	3049	NURUL NADIAH BINTI HJ KASSIM	 0 0	 ECON/U   MATH/U
	3050	NURUL IZZAH BTE KHAIRUDDIN	 0 1	 ECON/U   MATH/e
	3051	SITI JAMALIAH BINTI NAPSAH	 0 0	 G.P./U   ACC./U   ECON/U   MATH/U
	3052	SITI KHADIJAH RAFIDAH BT KAMIS	 0 1	 GEOG/U   MATH/d
	3053	SITI NORADIBAH HAJI SIRAT	 0 2	 ECON/e   MATH/d
	3054	TANG BOON CHING	 0 2	 ACC./d   MATH/c
	3055	TUTY NURUL HASLIAH HJ HASMALI	 0 1	 ACC./e   MATH/U
	3056	YU AI SIN	 0 2	 ACC./b   ECON/U   MATH/c
	3057	NABILAH BINTE HAJI SUHAILI	 0 0	 GEOG/U   ECON/U
	3058	NORISMAHFADZALINA BINTI ISMAIL	 0 2	 GEOG/c   ECON/d
	3059	NURUL DIANA ATAILLAH EMRAN	 0 1	 G.P./e   GEOG/U   B.S./U   ECON/U
	3060	UMI KALSUM BTE HJ AWG ABDULLAH	 0 0	 GEOG/U   B.S./U
	3061	SITI NORRATNA BTE MOHAMAD ALI	 0 2	 ACC./d   MATH/d
	3062	NORZAHIRAH HAZIMAH HJ RAMBLI	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3063	AIK PEI HSUAN	 0 2	 G.P./a   ECON/d
	3064	ONN PEI PEI	 0 4	 G.P./c   CHEM/d   PHY./b   MATH/b
	3065	NORKAMILAH BTE HJ HAMDAN	 0 2	 ACC./e   MATH/b
	3066	NOOR KHADIZAH BINTI ABDULLAH	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3067	SHARDA GURUNG	 0 3	 BIO./c   CHEM/c   MATH/a
	5001	ANDREA TAY YIN CHENG	 3 0	 G.P./U   ACC./B   ECON/B   MATH/A
	5002	AUDREN WONG TECK YEN	 3 1	 G.P./a   ACC./A   B.S./A   MATH/A
	5003	AZIMAH BINTI HAJI SULAIMAN	 3 0	 GEOG/E   ACC./E   MATH/C
	5004	CHEE NEE LIN	 3 1	 G.P./d   ACC./A   ECON/D   MATH/B
	5006	DK HAZWANI BINTI PG MATASSAN	 2 0	 G.P./U   GEOG/U   ACC./D   MATH/C
	5007	DK SITI RADHIAH PG HJ A BAHAR	 0 0	 ACC./U   B.S./U   MATH/U
	5008	EZZATUT DIANAH BTE HJ HASIB	 1 0	 B.M./E   GEOG/U   MATH/U
	5009	FOO CHUI CHEN	 4 0	 G.P./U   ACC./A   B.S./C   ECON/B   MATH/A
	5010	HAJAH SABRINA HAJI RAJID	 0 0	 G.P./X   B.M./X   GEOG/X   MATH/X
	5011	HAMIZAH BINTI HARUN	 0 2	 G.P./e   GEOG/U   B.S./U   MATH/e
	5012	HAN CHEN YING	 2 1	 G.P./d   ACC./C   B.S./U   MATH/C
	5013	IRMIZA BINTI MOHD BASIR	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   B.S./U   MATH/E
	5014	JEANIE WONG NANG SING	 1 1	 ACC./c   ECON/U   MATH/D
	5015	LAU SIE HUNG	 2 2	 G.P./e   ACC./D   B.S./d   MATH/C
	5016	LIM YA HUI	 1 1	 G.P./e   ACC./U   B.S./U   MATH/D
	5017	LIM WANG EE@LIM CHU EE	 3 0	 G.P./U   ACC./B   B.S./E   MATH/B
	BN102	STPRI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5018	MASNORHAFIZAH BTE MD ZAINI	 0 1	 G.P./d   ACC./U   B.S./U   MATH/U
	5019	NORALIANI BINTI HJ MD JA'AFAR	 1 0	 GEOG/U   B.S./U   MATH/D
	5020	NUR ASMA' BINTI HAJI MD YUSOF	 1 1	 B.M./C   B.S./U   MATH/e
	5021	RHOMAYA BTE HOSNI	 2 0	 GEOG/U   ACC./E   MATH/C
	5022	RUZANNA BINTI ZAINAL ABIDIN	 2 1	 G.P./c   GEOG/C   ACC./E   ECON/U
	5024	SITI NOOR MUNIRAHSAFAWATI MOHD	 2 0	 G.P./U   GEOG/U   B.S./E   MATH/B
	5025	YONG YEH SAN	 3 0	 G.P./U   ACC./D   B.S./D   MATH/D
	5026	ZALEHANI HAJI LAKIM	 3 1	 G.P./c   GEOG/A   B.S./D   ECON/C
	5027	ZARINAH BINTI MAHARI	 3 0	 G.P./U   B.M./C   GEOG/E   MATH/C
	5029	DK EVIELYDIA NORA AZIZAH	 3 1	 G.P./e   ACC./C   B.S./E   MATH/B
	5030	DYG NOOR HALIZAH HAJI KASSIM	 3 0	 B.M./D   ACC./D   MATH/E
	5031	NORISMAHFADZILLAH BTE ISMAIL	 3 0	 ACC./C   B.S./E   MATH/D
	5032	NURUL SHAZWANI SABLI	 3 1	 G.P./d   ACC./A   B.S./C   MATH/C
	5033	SITI NORHIDAYAH SIMPOL	 1 0	 B.S./U   ECON/U   MATH/D
	5034	HAJAH NURIAH HAJI SHARI	 2 0	 G.P./U   ACC./D   B.S./U   MATH/D
	5035	YVONNE LIM HUI CHEN	 3 1	 G.P./e   ACC./D   B.S./D   MATH/C
	5037	AMY ZURIANA BINTI MAHARI	 1 1	 G.P./c   B.M./C   GEOG/U   B.S./U
	5038	DK NOR RASHIDAH PG HJ TAJUDIN	 3 1	 G.P./d   ACC./D   B.S./D   MATH/C
	5039	DK NURUL AZIMAH BTE PG AZIZ	 0 2	 GEOG/U   ACC./e   ECON/e
	5040	DK NURHAYATEE BTE PG LUDIN	 0 0	 ACC./U   B.S./U   MATH/U
	5041	HAJAH NORLINA BTE HAJI MANAN	 1 0	 B.M./C   ACC./U   MATH/U
	5042	HJH SITI ZAHRANI MOHD SUHAILI	 1 0	 G.P./U   B.M./D   GEOG/U   B.S./U
	5043	HO SZE THIN	 2 0	 ACC./E   ECON/U   MATH/D
	5044	JARIYAH BTE ZAINUDDIN	 2 0	 ACC./E   ECON/U   MATH/E
	5046	SANDRA BINTI HAJI ABU BAKAR	 1 0	 SYAR/C   GEOG/U   ACC./U
	5047	SHAAZZATUL WARDAH BTE RAMILI	 2 0	 B.S./U   ECON/E   MATH/E
	5048	SITI FATIMAH BINTI HJ SARBINI	 2 1	 ACC./D   ECON/e   MATH/D
	5049	SITI FATIMAH BTE ABD RAHMAN	 3 0	 B.M./C   ACC./E   MATH/C
	5050	SITI NORSIAH BTE HJ KASSIM	 3 1	 G.P./d   B.M./B   ACC./B   MATH/C
	5051	SITI SALINA BTE HJ MOHAMMAD	 2 0	 G.P./U   B.M./D   GEOG/E   ECON/U
	5052	SITI SHANIZA BINTI ISMAIL	 2 0	 G.P./U   ACC./E   B.S./U   MATH/D
	5053	SITI SHAHZALINA BTE SHAHMINAN	 1 0	 GEOG/U   ACC./U   MATH/E
	5054	SYAMIMI ABU HASRAH	 2 1	 GEOG/E   B.S./e   ECON/E
	5055	NORMAHFUZAH BINTI HJ ABD MANAN	 1 1	 G.P./c   ACC./E   B.S./U   ECON/U
	5056	SYEDAH SITI SARAH@SAIRAH	 3 0	 G.P./U   SYAR/A   B.M./C   MATH/C
	5059	DAYANG NURAZLINA HJ MD DELI	 2 0	 SYAR/C   B.M./C   GEOG/U
	5060	HARTINI BTE HAJI MATASIM	 2 0	 SYAR/A   B.M./B   MATH/U
	5061	IDYA LELAWATTY HAJI MOHD ALI	 1 1	 G.P./e   GEOG/U   ACC./E   B.S./U
	5062	ISMAYATUN BTE AWG HJ SURHAN	 2 0	 SYAR/A   B.M./B   ACC./U
	5063	JULIA BINTI RADIAN	 3 0	 G.P./U   SYAR/B   B.M./B   ACC./E
	5064	NASIBAH BTE ZAKARIA	 2 0	 SYAR/A   B.M./C   ACC./U
	BN102	STPRI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5065	NORBAINI RAHMAN	 1 0	 B.M./A   GEOG/U   B.S./U
	5066	NOOR HASIFAH BTE ABD RAHMAN	 2 1	 SYAR/B   B.M./C   MATH/e
	5067	NORHIDAYAH BTE RAMLI	 2 0	 SYAR/B   B.M./D   MATH/U
	5068	NURUL NADIATUL SUZANA AIZUDDIN	 2 0	 SYAR/B   B.M./D   GEOG/U
	5069	ROSMARIA BTE HJ MARAJI	 3 0	 B.M./C   ACC./E   MATH/D
	5070	SITI RAHMAH BTE IDRIS	 3 1	 G.P./d   B.M./C   B.S./E   ECON/D
	5071	SUFINAH BTE AWG SABLI	 2 0	 SYAR/B   B.M./D   ACC./U
	5072	SITI YUSMAHDIZAH HJ MAT YUSOF	 3 0	 ACC./A   B.S./D   MATH/A
	5073	YULI RAIME BTE KAMIS	 2 0	 SYAR/B   B.M./C   MATH/U
	5074	SITI NORAYA FITRIZAH HJ ZAHARI	 2 0	 SYAR/A   B.M./C   GEOG/U
	5075	SITI MASTURAH FAKHRIAH H YUNOS	 2 0	 SYAR/B   B.M./A   GEOG/U
	5076	ZIRWATUL AMAL BTE ABD JALANI	 2 0	 ACC./E   B.S./U   MATH/E

	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	ARIF SHAMIRUL BIN SALLEH	 0 2	 GEOG/e   MATH/c
	3002	DK NOORARIZA PG HJ MOMIN	 0 2	 G.P./e   SOCI/e
	3003	DK SYATIRAH PG ADNAN	 0 1	 G.P./U   MATH/b
	3004	HJ MD FARIZUL BIN HJ SAJALI	 0 1	 GEOG/d
	3005	LEE CHEE HIANG	 0 2	 ENGL/d   MATH/d
	3006	NOOR HIDAYATUN NA'IMAH HJ AMIR	 0 1	 G.P./U   ELIT/e   HIST/U   SOCI/U
	3007	NORHAFIZAH BTE HAJI MOHD TAHA	 0 1	 GEOG/U   MATH/d
	3008	NORHAMIZAH BTE HJ ABD MANAF	 0 1	 G.P./U   MATH/d
	3009	NURUL AZIMMAH BINTI ZULKIFLI	 0 0	 MATH/U
	3010	RASIDAH BTE MAHMUD	 0 1	 GEOG/U   MATH/b
	3011	RAZINAHTUL HASYIMAH ABD RAHIM	 0 2	 PHY./e   MATH/b
	3012	SOFINI BINTI MOHD SAIFULLAH	 0 2	 G.P./e   MATH/b
	3013	AFNAN BIN DATO HAJI ADAM	 0 2	 PHY./c   MATH/b
	3014	DYG AMAL HAYATI BTE AWG HIDOP	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3015	DK NORA'AIN BTE PG MOHD SAFRI	 0 2	 GEOG/d   MATH/b
	3016	DYG SITI KHATIJAH BTE ABDULLAH	 0 1	 ACC./U   MATH/b
	3017	FUAD WAJDI DATO MURAD	 0 2	 ENGL/b   MATH/a
	3018	KHAIRUL BARIAH BINTI AHMAD	 0 2	 G.P./U   GEOG/d   MATH/c
	3019	LOOI CIN LIANG	 0 2	 G.P./b   MATH/c
	3020	MD NUR HIDAYAT D BIN JAMIL	 0 2	 ENGL/e   ELIT/d
	3021	MUHAMAD ZULFAIQ BIN MD ZAINI	 0 4	 G.P./d   BIO./b   PHY./a   MATH/a
	3022	MUHAMMAD NUR AIDI ABD RAZAK	 0 0	 GEOG/U   HIST/U   MATH/U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3023	NADIAH BTE PIUT/ZULKIFLI	 0 3	 ELIT/b   HIST/a   SOCI/a
	3024	NUR KHAIRUNNISA BTE MOHD/SIDEK	 0 1	 G.P./e   MATH/U
	3025	NUR SURIA BINTI IDERIS	 0 2	 BIO./a   MATH/b
	3026	NURUL AMALINA AHMAD TAJUDIN	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3027	RUBIAH BINTI HAJI AHMAD	 0 0	 MATH/U
	3028	SUZANNE MATILDA WARD	 0 3	 ENGL/c   PHY./b   MATH/a
	3029	ZAMRI BIN JUMAAT	 0 3	 GEOG/c   PHY./d   MATH/d
	3030	AK FATHUR RAHMAN PG HJ MOHAMAD	 0 0	 HIST/U   MATH/U
	3031	AMMAL ASHYQIN BTE HJ ZAINI	 0 0	 MATH/U
	3032	AWG HAMDIL ULA BIN AWG HJ AMIT	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3033	DK PARANITA MERNA PG TEJUDIN	 0 1	 PHY./U   MATH/e
	3034	JACENTA JAMES	 0 2	 G.P./d   MATH/d
	3035	KHADIJAH BTE JENEH	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3036	KHAIRUL ANWAR BIN HAJI OMAR	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3037	MOHAMMAD NAZRI BIN AWG HASSIM	 0 1	 PHY./U   MATH/c
	3038	MUHAMAD RAZIMAN BIN JULAIHEE	 0 0	 PHY./U   MATH/U
	3039	MUHD ZULFADLI BIN HJ ABD WAHAB	 0 2	 PHY./e   MATH/e
	3040	MUHD SYAAFEE BIN ABD RAHIM	 0 1	 GEOG/d   ECON/U
	3041	NORHIDAYATUL MUKMINAH HJ PUTEH	 0 3	 G.P./d   BIO./d   MATH/c
	3042	NUR ATIQAH BTE HJ ABD LATIP	 0 2	 BIO./c   MATH/a
	3043	SAFINA FARHAN	 0 2	 PHY./b   MATH/a
	3044	SITI AFSAH BINTI HAJI DURAMAN	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3045	SITI RAIYANAH HJ ZAKARIA	 0 1	 GEOG/U   SOCI/d
	3046	SYAMIM NABILAH BTE DAUD	 0 2	 GEOG/c   BIO./e
	3047	YONG AN POO	 0 2	 GEOG/e   MATH/d
	3048	AWG ANISMA YUSRI BIN AWG OSMAN	 0 2	 PHY./e   MATH/d
	3049	CHONG LEE CHA	 0 3	 ENGL/d   ACC./e   MATH/c
	3050	DYG KHAIRUNNISA BTE AWG EMRAN	 0 1	 GEOG/U   ECON/e
	3051	MELINA BTE JAINI	 0 3	 ENGL/b   HIST/a   SOCI/a
	3052	HAMIZAN BTE HAJI UDIN	 0 0	 GEOG/U
	3053	HJ MD DINIE ZUHAIRI HJ HASRIN	 0 2	 ENGL/d   MATH/d
	3054	HJH NUR HAMIZAH HJ RUSLI	 0 2	 ENGL/b   GEOG/a
	3055	MASRURA BTE HAJI MOKSIN	 0 0	 GEOG/U
	3056	MD KHAIRUL BIN ABD KAYUM	 0 0	 ECON/U   MATH/U
	3057	MUHD NORAZMAN BIN HJ MD SALLEH	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3058	NOORUL AINI HJ YAHYA	 0 2	 GEOG/d   MATH/d
	3059	NORFARLINA BTE JUALI	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3060	NUR FAEZAH BTE HJ MOHD AUS	 0 2	 ENGL/a   SOCI/b
	3061	NURSAMIHA HJ MORSID	 0 2	 BIO./b   MATH/b
	3062	NURULHUDA BINTI ADININ	 0 3	 ENGL/d   PHY./e   MATH/a
	3063	SITI MARLINA BTE HJ MD YUSOF	 0 2	 ECON/e   MATH/d
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3064	WARDI SYAMIM BIN BUNTAR	 0 1	 G.P./U   GEOG/U   HIST/e   SOCI/U
	3065	AK ABDUL MUMIN B PG HJ ZAINAL	 0 1	 GEOG/U   SOCI/d
	3066	AK M YUSRIN BN PG HJ SHAHBUDIN	 0 1	 GEOG/e   PHY./U   MATH/U
	3067	DARIUS BIN YAKUB	 0 0	 BIO./U   MATH/U
	3068	HAFIZAH HAJI MOHD HARUN	 0 2	 GEOG/e   MATH/e
	3069	LIM WEI QUAN	 0 2	 PHY./e   MATH/c
	3070	NURLYIANA BINTI KUNAL	 0 1	 GEOG/e
	3071	NURSYAFINAH MASTURA HJ MD TAIB	 0 2	 BIO./c   MATH/a
	3072	SH SURYANI B MALAI HJ ABDULLAH	 0 3	 ENGL/b   ELIT/b   MATH/b
	3073	SITI NADIRAH BT HJ ABD PANJANG	 0 2	 GEOG/c   MATH/b
	3074	SURIAYATI BINTI METASSIM	 0 2	 BIO./d   MATH/b
	3075	AK MD NURHAMIZAN P H MD YUSSOP	 0 2	 GEOG/d   PHY./U   MATH/e
	3076	AK MUHD RAMZI BIN PG HJ ZAHARI	 0 1	 PHY./U   MATH/b
	3077	AK ABDUL AZIM BIN PG IDRIS	 0 2	 PHY./e   MATH/d
	3078	'AMIRAH HAJI ISMAT	 0 0	 GEOG/U
	3079	FATIMAH MARNI BTE HJ MD DAUD	 0 0	 ECON/U   MATH/U
	3080	HAZIRAH BTE HJ MOHAMMAD DIN	 0 2	 GEOG/e   MATH/e
	3081	HAJAH NOORFAIZAH BINTI MATUSOF	 0 1	 ENGL/e   HIST/U
	3082	IMANSUFINA BINTI MAT YASSIN	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3083	KHAIRUNNISA BINTI YAKUB	 0 2	 ENGL/c   HIST/a
	3084	MOHD HAFIZAL BIN HJ AWG HASSAN	 0 1	 G.P./U   HIST/U   SOCI/e
	3085	MUNIRAH BT HJ MURNI	 0 0	 GEOG/U
	3086	NANIDIWANTI BINTI BUNGSU	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3087	NAZURAH BINTI MAHALEH	 0 1	 GEOG/e   HIST/U
	3088	NOORHANIZAH HJ SAHADANI	 0 2	 BIO./e   MATH/e
	3089	S NORIFFAH WARDIAH ALI OSMAN	 0 1	 MATH/a
	3090	TAN CHEE KWANG	 0 1	 G.P./U   MATH/e
	3091	CHRISTIE JOY LAI	 0 1	 GEOG/U   HIST/e
	3092	DK KAMALIAH BTE P HJ KAMARUDIN	 0 0	 GEOG/U   SOCI/U
	3093	HJH NORFATERI BTE HJ HIDUP	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	3094	HJH SITI MUNIRAH BTE HAJI ISA	 0 2	 ELIT/d   HIST/e
	3095	MD ZAIDI BIN MOHAMMAD	 0 1	 BIO./d   PHY./U   MATH/U
	3096	MD NASRUL HADI BIN HJ ABDULLAH	 0 1	 GEOG/U   ECON/U   MATH/e
	3097	NORFOUZIAH REHA ZISAH MD DAUD	 0 0	 MATH/U
	3098	NURULJANNAH BINTI AHMAN	 0 1	 G.P./U   PHY./U   MATH/e
	3099	NAJMINA FAIRUZ BTE ABD LATIF	 0 2	 G.P./c   MATH/a
	3100	NUR AINIEDZA BTE HJ IDRIS	 0 3	 G.P./e   BIO./d   MATH/b
	3101	RUZAIHANA BTE HJ ABD HALIM	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3102	SAIFUL ASMAWI BIN ABDULLAH	 0 2	 PHY./e   MATH/c
	3103	AK MD A HIDAYAT PG SHARIFFUDIN	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3104	AK MD AZIZUL B PG HJ ZULKIFLY	 0 3	 G.P./d   PHY./e   MATH/c
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3105	HARDIANA HJ MD ARIFFIN	 0 2	 GEOG/a   BIO./c
	3106	HAZIMAH MD YUSSOF	 0 1	 GEOG/e
	3107	JOANNA BINTI LABIH	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3108	MOHAMMAD AZIMI BIN HAJI KAMIS	 0 3	 BIO./e   PHY./e   MATH/c
	3109	MOHAMMAD AZLAN HAJI ABD AZIZ	 0 2	 GEOG/c   PHY./U   MATH/e
	3110	MOHD ROZAINI BIN DR MD SERUDIN	 0 2	 G.P./U   PHY./c   MATH/a
	3111	NOORAIDAH BINTI SULONG	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3112	NORAZEAN BTE HJ NANI @ NAYAN	 0 0	 PHY./U   MATH/U
	3113	NURUL BAINAH BINTI ABD RAHMAN	 0 2	 GEOG/d   MATH/c
	3114	S NORADEZAHWATI BTE ADANAN	 0 1	 GEOG/d   MATH/U
	3115	ABDUL AIMAN HJ ABDUL RAHMAN	 0 1	 GEOG/c   MATH/U
	3116	DAYANG AZIMAH BTE AWANG TUSIN	 0 1	 GEOG/U   MATH/e
	3117	DK NUR AININA BTE PG HJ DAMIT	 0 0	 MATH/U
	3118	MAS INTAN BINTI HAJI SUHAILI	 0 2	 G.P./e   MATH/c
	3119	MASHNUNEH BTE HJ MAHALI	 0 2	 BIO./e   MATH/c
	3120	MEMY ARIMAWATY BINTI BUKHARI	 0 2	 SOCI/d   MATH/d
	3121	MISAR LIYBAU AK MINGGU	 0 1	 PHY./U   MATH/d
	3122	MOHD HASZRY B MOHD DILY ALIAS	 0 0	 GEOG/U
	3123	NORAMALINA HAJI MANAF	 0 1	 HIST/U   MATH/c
	3124	NUR YUNIZA BINTI HAJI MOKSIN	 0 0	 GEOG/U
	3125	OTHMALIANA MASSUZANNA B OTHMAN	 0 0	 GEOG/U
	3126	RAMZIYAH ABDULLAH	 0 2	 GEOG/c   BIO./e   MATH/U
	3128	ROS SARIANA PDP HJ ABD RAHMAN	 0 2	 ELIT/d   MATH/e
	3129	SIMON PONG MING CHIN	 0 1	 PHY./U   MATH/c
	3130	SITI HABDIYAH BINTI ABD WAHAB	 0 2	 BIO./c   MATH/a
	3131	ABDUL IMAN BIN AHMAD	 0 1	 GEOG/e   MATH/U
	3132	AIMAN FAIQAH BTE ME'RAJ/MEKRAT	 0 0	 GEOG/U   ECON/U
	3133	AMALINA BTE HAJI MASRI	 0 2	 GEOG/e   MATH/c
	3134	DK SITI ZANARIAH PG HJ ZAHARI	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	3135	DYG NOOR RAFIDAH BTE ABDULLAH	 0 2	 ENGL/c   SOCI/d
	3136	HJ MD HAMZILAH HJ ABD MANAF	 0 3	 G.P./d   SOCI/c   ECON/c
	3137	JASON CHUNG MENG WEI	 0 1	 PHY./U   MATH/d
	3138	KHAIRANI BTE HAJI RIDZUAN	 0 0	 GEOG/U
	3139	MOHAMMAD YUSRI BIN SULAIMAN	 0 1	 MATH/e
	3140	NABILAH BINTI HAJI SUHIP	 0 2	 PHY./d   MATH/b
	3141	NOORJULINA BTE AWG HAJI DAMIT	 0 2	 BIO./d   MATH/d
	3142	NORA BTE HAJI MAT AMIT	 0 1	 MATH/e
	3143	NURYA HAFIZAH BINTI SAMAD	 0 0	 GEOG/U
	3144	RINA BINTI RAHMAD	 0 3	 ENGL/b   GEOG/b   SOCI/b
	3145	SHAHALMIE BIN EMRAN/LAMPOH	 0 2	 PHY./c   MATH/b
	3146	SITI SHAHDATUL RUHAIZAH SAINI	 0 2	 GEOG/d   MATH/b
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3147	THERESA WEE MEI YING	 0 3	 G.P./b   BIO./a   MATH/a
	3148	AHMAD HAZAZI BIN HJ MOHD JAMIL	 0 1	 GEOG/e   ECON/U
	3149	AHMAD SHAUQI BIN HJ MOHAMMAD	 0 2	 G.P./c   PHY./U   MATH/c
	3150	DK HJH MARYATUL QAFDIAH PHY	 0 0	 GEOG/U   SOCI/U
	3151	DYG SITI REYHANAH BT HJ YAKOB	 0 3	 G.P./b   ELIT/c   SOCI/d
	3152	HJ MOHD KASHFUL RAHMAN	 0 3	 ENGL/e   PHY./d   MATH/a
	3153	HJH SITI NABILAH A N SH HASSAN	 0 1	 BIO./U   MATH/c
	3154	IRSYADAH BTE HAJI YAKOB	 0 2	 G.P./c   MATH/c
	3155	MOHD KHAIRUL AZMI BIN SAWAL	 0 1	 BIO./U   MATH/e
	3156	MUHD SYAHMAN BIN HJ ABU HASSAN	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3157	MUHD NOH AFFANDI BIN MASRI	 0 2	 GEOG/d   ECON/e
	3158	NOOR RAHMAH BTE HJ MD BASIR	 0 2	 GEOG/e   MATH/c
	3159	NURANISA BTE MOHAMAD	 0 1	 PHY./U   MATH/d
	3160	NURRUL AKMA BTE MOHAMAD	 0 0	 GEOG/U
	3161	NURUL HAKIMAH BTE HJ MD DAUD	 0 0	 GEOG/U
	3162	SITI HAJIBAH BTE HJ MD SALLEH	 0 2	 BIO./d   PHY./U   MATH/c
	3163	SITI NURUL RASHIDAH HJ NARUDIN	 0 1	 PHY./U   MATH/c
	3164	ZURAIRAH BTE HJ MD SALLEH	 0 2	 BIO./c   MATH/a
	3166	CHUNG SZE CHEN	 0 4	 G.P./c   GEOG/a   ACC./a   MATH/b
	3167	EMA SUSANTI BTE SUHAIMI	 0 1	 GEOG/e
	3168	GOH CHEE MING	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3169	MOHAMMAD SALEHIN BIN HJ BASIR	 0 2	 ECON/e   MATH/c
	3170	HJH ZIRWATUL MAZIAH HJ Z	 0 2	 BIO./b   MATH/a
	3171	JANATUL HALEZAH HAJI SULAIMAN	 0 1	 HIST/U   SOCI/d
	3172	MOHAMMAD ALIFF HAJI RAMLAN	 0 0	 PHY./U   MATH/U
	3173	NORAINAH BTE MD SALLEH	 0 0	 GEOG/U
	3174	NORZANIZA ABANG HAJI TAHA	 0 0	 BIO./U   PHY./U   MATH/U
	3175	NUR AMALINA BTE ALI YUSRI	 0 2	 G.P./U   ELIT/b   GEOG/U   SOCI/c
	3176	NUR HAMIZAH BTE HJ JAMALUDIN	 0 2	 BIO./d   MATH/c
	3177	NURUL HUDA BTE HJ HUSSIN	 0 1	 MATH/b
	3178	ZAMANY BIN HAJI MOHD RAIS	 0 1	 GEOG/d
	3179	ALI AMANI BIN HJ NOKMAN	 0 2	 PHY./e   MATH/c
	3180	ARI TRIA IZZATI B HJ DZULKIFLE	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3181	FARHANAH BTE HAJI ABDUL WAHAB	 0 2	 PHY./d   MATH/c
	3182	HO JIA LUNG	 0 2	 PHY./b   MATH/a
	3183	IZZAH SAFWANAH HARUN	 0 2	 G.P./e   MATH/b
	3184	LIU ANN ANN	 0 2	 G.P./d   MATH/c
	3185	MD KHAIRULANWAR B HJ ABD MOHIN	 0 2	 HIST/b   SOCI/d
	3186	MOHAMMAD ZULHILMI RAZAK	 0 0	 HIST/U   MATH/U
	3188	NORANISAH BINTI ZAINI	 0 2	 BIO./d   MATH/b
	3189	NORHAKIMIN B DP HJ ALI HASHIM	 0 0	 PHY./U   MATH/U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3190	SITI NORASILAH BTE HJ AWG ASLI	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3192	UMMI RAMIZAH BINTI AHMAD	 0 0	 G.P./U   GEOG/U   SOCI/U
	3193	ABDUL HALIM B HJ MOHD JA'AFAR	 0 4	 G.P./c   SOCI/c   ECON/d   MATH/a
	3194	AMIRAH BATRISYIA ZAKIRAH H SUH	 0 2	 BIO./d   MATH/b
	3195	DK NORLEHA PG HJ MOHD YASSIN	 0 2	 PHY./b   MATH/a
	3196	HARTINI BTE HJ IMRAN	 0 0	 GEOG/U
	3197	MAIMUNAH SARI D P HJ MAT TUSIN	 0 1	 ENGL/c   GEOG/U
	3198	MD AZHAR SULHI B HJ MAT ZAHRI	 0 1	 PHY./U   MATH/d
	3199	MD NURUDIN HADZMAN H A RADZAK	 0 2	 G.P./U   GEOG/e   HIST/d   SOCI/U
	3200	MD IRDI AZHAR BIN RAMLI	 0 1	 HIST/U   MATH/d
	3201	NAAFI'AH HAJI NAWI	 0 3	 GEOG/c   PHY./b   MATH/a
	3202	NOOR ZINATUL AINUN HJ IBRAHIM	 0 1	 PHY./U   MATH/c
	3203	PRASANTH ROSHAN SINGH	 0 4	 G.P./c   BIO./c   PHY./c   MATH/a
	3204	SITI FATIMAH HAJI BARA	 0 0	 MATH/U
	3205	SITI NORASYIDAH BTE HJ KARIYA	 0 3	 ENGL/e   BIO./d   PHY./U   MATH/b
	3206	AK HJ ABD RAHMAN PG HJ MOKSIN	 0 1	 PHY./U   MATH/a
	3207	AK MD MUKMIN A L PG HJ HAMZAH	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3208	ASMA AHMAD FARISUL HM SULTAN	 0 1	 PHY./U   MATH/e
	3209	AZARIAH BINTI HAJI ROSLI	 0 1	 MATH/d
	3210	CHUA LEY CHING	 0 2	 BIO./e   MATH/d
	3211	DK SITI NURAINI PG HJ TAJUDIN	 0 2	 PHY./e   MATH/a
	3212	FAISAL BIN JACKARIAH	 0 1	 HIST/U   SOCI/e
	3213	FARIZAH BINTI ISHAK	 0 1	 GEOG/U   MATH/e
	3214	FAUZIAH BTE HAJI HAZIZ	 0 1	 GEOG/U   HIST/e   MATH/U
	3215	MOHAMAD FAKHRI BIN JUMAT	 0 0	 GEOG/U
	3216	MOHAMMAD NASRULLAH BIN ADANAN	 0 1	 ECON/U   MATH/b
	3217	MD AZWAN BIN MANUDIN	 0 1	 GEOG/e
	3218	NUR AQILAH BINTI TIMBANG	 0 2	 BIO./e   MATH/b
	3219	NUR ASYIKIN BTE AWG WASLI	 0 0	 GEOG/U
	3221	NUR IZZATUL ATIQAH BTE ZAKARIA	 0 3	 BIO./d   PHY./d   MATH/b
	3222	NUROL AIMI BT HJ BRAHIM	 0 1	 PHY./U   MATH/c
	3223	SAIDATUL AKMAL BTE HJ SAIDI	 0 2	 ECON/e   MATH/d
	3224	SUHAILA BINTI SULONG	 0 1	 G.P./U   MATH/a
	3225	VOON SZE CHING	 0 2	 PHY./b   MATH/a
	3226	ADY MERLINA BTE HJ MANAF	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3227	AK MUHD ABID B PG HJ TAHIR	 0 1	 ENGL/U   GEOG/d
	3228	ANDY VUN SHAO WEI	 0 2	 BIO./e   PHY./U   MATH/c
	3229	DK HJH 'IZMAH PG HJ MD YASSIN	 0 2	 G.P./e   MATH/a
	3230	DK NORHASFALAILA P H SHAHBUDIN	 0 1	 PHY./U   MATH/c
	3231	FAHMI BIN HJ MUHAIMIN	 0 2	 PHY./c   MATH/b
	3232	HAMIROLIZAM BIN HAJI HAMZAH	 0 1	 GEOG/c   HIST/U   MATH/U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3233	LEE YEN LENG	 0 2	 BIO./c   MATH/a
	3234	MASJUWITA BTE HJ MUHIN	 0 2	 BIO./c   MATH/a
	3235	MOHAMAD RUZAINI BIN HJ JOHARI	 0 1	 PHY./U   MATH/a
	3236	NORIZAN BINTI ABDULLAH	 0 1	 PHY./U   MATH/b
	3237	NORSALINA BTE HJ MAT SALLEH	 0 2	 ECON/c   MATH/d
	3238	NURUL JANNAH BTE AHAD	 0 3	 ENGL/e   GEOG/b   PHY./U   MATH/d
	3239	ROSILAH LAMIT	 0 1	 GEOG/e   ACC./U
	3240	SITI MUNIRAH BTE HAJI SAZALI	 0 2	 BIO./d   MATH/b
	3241	SITI NOORAIN BINTI JAIS	 0 2	 PHY./c   MATH/d
	3242	AHMAD TAUFIQ BIN HJ YUSOP	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3243	AK ASRIN ARBI PDH SHARIFUDDIN	 0 1	 ENGL/d   SOCI/X
	3244	AK ZULFADHLI BIN PG TUAH	 0 1	 MATH/c
	3245	DK NAJEEBAH BTE PG HJ JAMBOL	 0 0	 SOCI/U   ECON/U
	3246	DK NURSUSILA PG JAMALUDIN	 0 1	 HIST/U   MATH/e
	3247	GOH FEI MEI	 0 3	 BIO./b   PHY./c   MATH/a
	3248	MASHALINA BINTI HAJI TOHARA	 0 1	 GEOG/d
	3249	MELVIN TAY MING YIAW	 0 3	 G.P./d   PHY./c   MATH/a
	3250	MOHAMMAD AMSYAR BIN ALIDIN	 0 2	 ENGL/d   ECON/e
	3251	MUHAMMAD HAMIZAN BIN JALIL	 0 2	 GEOG/b   BIO./d
	3252	MUHAMMAD HANIS BIN HJ ZAINAL	 0 2	 ELIT/X   GEOG/c   SOCI/e
	3253	NUR AMALINA BINTI MAHMUD	 0 1	 BIO./U   MATH/a
	3254	NURUL FADHLINA BTE ABDUL RAHIM	 0 0	 PHY./U   MATH/U
	3255	NURUL FAHMIAH BINTI HAJI ZANIE	 0 2	 BIO./e   MATH/e
	3256	NURUL FITRI BINTI HAJI TAMAM	 0 2	 ENGL/c   BIO./U   PHY./U   MATH/e
	3257	NURUL SYUKRIAH BINTI MOHAMAD	 0 1	 HIST/d
	3258	PG A ADINARIA B P A H IBRAHIM	 0 0	 ECON/U   MATH/U
	3259	ROSILAYATI BTE HAJI MD TAPA	 0 2	 PHY./d   MATH/b
	3260	SUSILAWATI BTE SHAHRONEY	 0 1	 HIST/e
	3261	CASSANDRA YEE PEI WEN	 0 3	 G.P./b   BIO./d   MATH/a
	3262	DK S NASRUN H PG HJ MD DAUD	 0 1	 ELIT/c   BIO./U   MATH/U
	3263	HAZWAN BIN MD JAYA	 0 4	 ENGL/c   ELIT/b   HIST/d   SOCI/d
	3264	HJH NORSALFARINAH HJ MAIDIN	 0 0	 GEOG/U   SOCI/U
	3265	HJH SITI NABILAH HJ AJIMAIN	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3266	HJH SITI NADZRINAH HJ AHMIT	 0 2	 BIO./c   MATH/b
	3267	KHAIRUL FADHILAH HJ MOHAMMED	 0 3	 ENGL/d   ECON/c   MATH/b
	3268	LIEW KWOA HUI	 0 2	 G.P./U   PHY./e   MATH/a
	3269	MASSITA HJ SIAJUAN	 0 0	 MATH/U
	3270	MD NAZIRUL AZFAR B ABD RAHMAN	 0 0	 GEOG/U
	3271	MOHAMMAD HILMI BIN HASSAN	 0 2	 G.P./a   PHY./d
	3272	MUNIRAH BINTI HAJI SANI	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3273	NOOR MUHD FADILLAH ABD RAHMAN	 0 2	 BIO./c   MATH/a
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3274	NUR ASHIKIN NA'IM	 0 0	 HIST/U
	3275	NUR LIYANA FATIMAH HJ MATDANAN	 0 1	 GEOG/c   PHY./U   MATH/U
	3276	NURUL HAFIZAH BTE HJ ABD KADIR	 0 2	 BIO./c   MATH/d
	3277	SITI FARAH MOHD SAIMAN	 0 2	 ENGL/b   MATH/c
	3278	AHMAD FAEZ BIN HAJI MOHD HANI	 0 2	 ENGL/c   MATH/d
	3279	CHIN SOON WING	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3280	CINDY LIM CHIU MEI	 0 3	 G.P./c   BIO./c   MATH/a
	3281	DK NURUL WAJIHAH PG HJ ASRI	 0 1	 MATH/d
	3282	GOH DE NO	 0 3	 G.P./b   ELIT/c   PHY./U   MATH/c
	3283	GOH PAU SAN	 0 2	 ENGL/c   BIO./U   MATH/d
	3284	MASERWANA HAJI MOHAMADAN	 0 2	 GEOG/d   MATH/c
	3285	MOHAMMAD HAFIZ BIN MOHD AZAMIN	 0 0	 GEOG/U
	3286	MOHAMAD AQILLAH BIN HAJI JABAT	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3287	MOHAMMAD AMIRUL BAHIRI SAMBRI	 0 2	 BIO./b   MATH/c
	3288	MD AMMAR NORFAKHRI B A KHARIN	 0 0	 PHY./U   MATH/U
	3289	MOHD BASHIR BIN HAJI LATIP	 0 2	 GEOG/d   MATH/a
	3290	NORNABILLAH BTE HJ MD HAINI	 0 2	 PHY./e   MATH/a
	3291	NUR QAMARIAH HJ YUNOS	 0 1	 PHY./U   MATH/e
	3292	NURHAJJRIMAH BTE SAHARI	 0 2	 G.P./c   MATH/a
	3293	REZWAN BIN HAJI MOHD KASSIM	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3294	SITI HAJAR HAJI BAGOL	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3295	S.  NOORMAJIIDAH DP HJ ABU BAK	 0 0	 MATH/U
	3296	SOFIANTI HAJI MOHD DAUD	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3297	ZURAIDAH HJ HASSAN	 0 1	 BIO./U   MATH/d
	3298	AHMAD ATIF BIN HJ YUSOP	 0 2	 PHY./e   MATH/c
	3299	AK SAIFUL ISMAIL BIN PG ROSLEE	 0 2	 PHY./e   MATH/c
	3300	ALEXANDER ARTHUR CHONG KIM MIN	 0 3	 G.P./c   BIO./e   CHEM/U   MATH/d
	3301	DK SITI HANINA BTE PG IDRIS	 0 2	 BIO./d   MATH/c
	3302	HAMIZAH HJ SARBINI	 0 1	 ACC./U   MATH/d
	3304	KHAIRUN NISA HAJI NOOR ISMADI	 0 0	 ELIT/U   HIST/U
	3305	LIEW YING EN CATHERINE	 0 2	 BIO./b   MATH/a
	3306	MARILYN CHAN	 0 3	 G.P./e   BIO./e   MATH/e
	3307	MD IZZUDDIN HANIS HJ MD SALLEH	 0 0	 G.P./U   MATH/U
	3308	MOHAMMAD HAIMANSYAH ABD RAHMAN	 0 0	 HIST/U   MATH/U
	3309	MOHD NURIRWAN BIN HJ MD RIDUAN	 0 2	 GEOG/e   MATH/e
	3310	NOORIMAH BINTI HAJI MAZID	 0 1	 MATH/d
	3311	NORHIDAYATUN AIUMMI HAJI MOMIN	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	3312	NORHAFIZAH BINTI ISMAIL	 0 1	 MATH/c
	3313	NORLIZA BTE HAJI ABDUL RAHMAN	 0 2	 PHY./e   MATH/d
	3314	THOMAS DING KWONG WEI	 0 1	 PHY./U   MATH/e
	3315	WEDY NURUL SUZUNA BINTI LUON	 0 3	 GEOG/e   PHY./e   MATH/c
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3316	AK MD HISYAMUDDIN BN PG TENGAH	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	3317	AK MD DANIEL BIN PG SABRI	 0 1	 PHY./U   MATH/d
	3318	CLIFFORD TAN CHEE YII	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3319	DK FAEZAH HAYANA PG HJ KALONG	 0 2	 BIO./c   MATH/d
	3320	FAIDHUL MUNA BIN HAJI KASSIM	 0 1	 MATH/c
	3321	HJH ROZIANA BTE HJ MAHMUD	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	3322	MOHAMMAD DOON BIN MOHD YAHYA	 0 0	 HIST/U   MATH/U
	3323	MD SAHRUDI ISWANDI BIN HASHIM	 0 1	 PHY./U   MATH/b
	3324	MOHD HASSANAL FARISAN SAHADANI	 0 2	 BIO./e   MATH/c
	3325	NORA IZZATI BTE HJ ALI MASHOD	 0 3	 G.P./d   BIO./b   MATH/b
	3326	NURHASANAH HJ AWG MORSID	 0 2	 G.P./d   MATH/c
	3327	NUR SYAZWANI HAMIMI BTE ZAINI	 0 1	 GEOG/e   MATH/U
	3328	ROZIENAH BINTI MD ALIUDDIN	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3330	SRI WAJA BTE LADIS	 0 1	 MATH/e
	3331	YUSRINAYATI BTE MD AHMAD	 0 2	 GEOG/c   MATH/e
	3332	AK AMIRUL BIN PG ZAMAN	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3333	ANGELINE CHUA YU LIN	 0 2	 BIO./a   MATH/a
	3334	DAYANGKU SAPIAH BTE PG ISMAIL	 0 2	 BIO./b   MATH/a
	3335	DK SITI NORKHADIZAH P HJ ROSLI	 0 1	 GEOG/e   MATH/U
	3336	FARHANA BINTI HAJI AWANG DAMIT	 0 1	 ECON/U   MATH/e
	3337	HJH DYG AIMI-ATHIRAH HJ AWANG	 0 3	 ENGL/c   ELIT/c   SOCI/a
	3338	KHALID BIN HAJI ZAINI	 0 1	 GEOG/U   HIST/d
	3339	LEE TECK SIONG JEREMY	 0 4	 ENGL/b   BIO./c   CHEM/c   MATH/c
	3340	MD ZAIM RIDHWAN HAJI AWG AHAD	 0 0	 GEOG/U
	3341	MD ZAMANEE ASMEE BIN RAZALI	 0 4	 G.P./c   BIO./d   PHY./e   MATH/c
	3342	MOHAMMAD HILMIE BIN MAKMOR	 0 2	 G.P./b   PHY./U   MATH/d
	3343	NOORHAFIZAH BTE ALIAS	 0 2	 PHY./d   MATH/a
	3344	NOR HAFIZAH BINTI HAJI ANNUAR	 0 4	 ENGL/b   BIO./c   PHY./c   MATH/a
	3345	NORHASFALEELA BINTI HASNAN	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3346	NUR QAMARINA HAJI SAHMINAN	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	3347	NURULANWAR FADH BIN HJ BLAJIH	 0 2	 PHY./e   MATH/b
	3348	SITI NABIELAH BTE HJ KAMIS	 0 2	 GEOG/d   ECON/d
	3349	WAFA NABILAH BTE ABDULLAH	 0 3	 ENGL/b   HIST/d   SOCI/b
	3350	AHMAD WARIDI BIN HJ AHMAD	 0 1	 G.P./d   MATH/U
	3351	AK YUSRI PG YUSSOF	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	3352	CORNELIUS BIN YAKUB	 0 1	 PHY./U   MATH/b
	3354	HAJAH HAMIZAH BINTI HJ HAMDANI	 0 3	 BIO./a   PHY./b   MATH/a
	3355	HJ MD ARDHINI B HJ OSMAN	 0 3	 GEOG/e   ACC./c   MATH/e
	3356	HJ MD NORIKHWANI HJ MD SAINI	 0 2	 BIO./c   MATH/b
	3357	ILANI BINTI ANDRY	 0 2	 G.P./d   GEOG/e   ECON/U
	3358	JUELIANA BINTI AWAT	 0 0	 BIO./U   MATH/U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3359	MARIAH BTE HJ ABD RAHIM	 0 1	 PHY./U   MATH/b
	3360	MD NAZIM HAZWAN AMIRUDDIN	 0 3	 PHY./d   ECON/b   MATH/a
	3361	MYRNA SARYANI BINTI SIGAR	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	3362	NUR ZAHIRAH HAJI OSMAN	 0 1	 GEOG/c   MATH/U
	3363	SOO YIH JING	 0 4	 ENGL/c   BIO./a   PHY./a   MATH/a
	3364	TAIYIBAH NURUL HUDA HJ MD ALI	 0 1	 ELIT/e   HIST/U   SOCI/U
	3365	ABDUL HAFIIZH HJ ALI HASSAN	 0 2	 PHY./a   MATH/a
	3366	AMNAH BTE HJ ABD RAHMAN	 0 1	 GEOG/U   MATH/e
	3367	CHEE LIAN KOOI	 0 2	 PHY./b   MATH/a
	3368	DK NUR AISYAH BTE PG HJ ZAINAL	 0 1	 GEOG/c   HIST/U
	3369	MOHD NAZMI BIN HJ ZAKERIA	 0 1	 SOCI/U   MATH/c
	3370	M NORFAKHRONSYAH H KAMAL PASAH	 0 0	 GEOG/U   HIST/U   MATH/U
	3371	MD AFIQ B HJ MD SIGIE AL-ISLAM	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3372	MUHD AZIIZUL HAKIIM BIN PIUT	 0 1	 GEOG/c
	3373	MUNA ZAWANI HJ MD IDRIS	 0 4	 ENGL/b   ELIT/a   HIST/c   SOCI/b
	3374	NOOR AUJI BTE MD HARUNTHMARIN	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3375	NOR IZZATI BINTI YA'AKUB	 0 0	 MATH/U
	3376	NORHAPIDAH BTE AWG BUJANG	 0 1	 GEOG/d   HIST/U
	3377	RAFIDAH BTE AWANG HAJI TENGAH	 0 1	 MATH/c
	3378	SITI ADIZA BINTI HAJI MUSDI	 0 1	 ENGL/c   MATH/U
	3379	SITI MAHIRAH LIYANA HJ EMRAN	 0 2	 SOCI/c   MATH/b
	3380	SITI NORHAIZA ZAKARIA	 0 1	 BIO./e   MATH/U
	3381	TAN PING SING	 0 2	 G.P./b   MATH/c
	3382	TEO BOO ERN	 0 2	 BIO./d   MATH/d
	5001	AEROL AIDDY BIN HJ YA'AKOB	 2 1	 SYAR/C   B.M./E   A&D./d
	5002	AK MD SAIFULLAH B PG ABDULLAH	 3 0	 CHEM/C   PHY./E   MATH/A
	5003	AMP NORRALRINA H AMP HJ MOHD	 2 0	 SYAR/B   B.M./D   MATH/U
	5004	ASYRAF BIN HAJI YUSSOF	 3 2	 8436/d   ENGL/d   ACC./B   B.S./D   MATH/D
	5005	DK NAJIAH PG HJ OTHMAN	 2 1	 G.P./U   BIO./D   CHEM/e   MATH/C
	5006	DURRATUL'AINI HAJI HASHIM	 3 0	 GEOG/C   CHEM/D   MATH/E
	5007	DYG AMIRIAH BTE HJ ALI	 3 0	 G.P./U   HIST/E   SOCI/C   ACC./E
	5008	DYG SITI NORAZANIAH HJ YUSOF	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./D
	5009	HJH ESNADIA HJ ABDULLAH	 3 0	 ACC./D   ECON/E   MATH/B
	5010	MARDIAH BINTI HAJI OMARALI	 3 1	 G.P./e   BIO./D   CHEM/E   MATH/C
	5011	MAWARIDI BIN HJ MORSIDI	 3 0	 BIO./D   CHEM/D   MATH/B
	5012	MERDINA BTE MD SALLEH	 2 1	 G.P./d   GEOG/D   SOCI/D   ECON/U
	5013	MUHAMMAD IKHWAN BIN HAJI ALI	 3 0	 GEOG/E   ACC./D   B.S./D
	5014	MUHAMMAD NAJIB BIN HAJI MAIDIN	 2 0	 B.M./B   GEOG/U   ACC./E
	5015	NORRAIHANI BTE MUDIM HJ SALLEH	 3 0	 B.M./C   ACC./E   MATH/E
	5016	NURHAFIZAH BINTI ZAINI	 3 1	 G.P./e   CHEM/B   PHY./B   MATH/A
	5017	NURLIYANA BTE ABDUL WAHAB	 3 0	 B.M./B   A&D./D   MATH/D
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5018	SALBIAH BINTI SALLEH	 2 1	 GEOG/E   CHEM/e   MATH/E
	5019	SALWANA BINTI HAJI SALIM	 2 0	 SYAR/B   B.M./C   HIST/U
	5020	SITI BAZLINA BINTI MOHIDIN	 3 0	 G.P./U   CHEM/B   PHY./C   MATH/B
	5021	SITI ROSAIMAH BTE HAJI ZAINAL	 2 0	 B.M./B   ACC./C   ECON/U
	5022	SUKARNE BTE MUSIN	 3 1	 G.P./d   GEOG/D   BIO./D   MATH/C
	5023	TIE TUNG CHUONG	 2 1	 ACC./B   B.S./e   MATH/B
	5024	ZOLKERNAIN BIN ISHAK	 2 1	 ENGL/e   SYAR/B   GEOG/C   B.S./U
	5025	ZURAIFAH BTE HAJI MOHD TAHIR	 2 0	 GEOG/C   CHEM/U   MATH/C
	5026	ABDUL FAIQ AZIM BIN JULKEPLI	 0 1	 ENGL/U   ELIT/e   GEOG/U   MATH/U
	5027	CHIN WAN QIN	 3 0	 A&D./C   ACC./C   MATH/D
	5028	DYG NORHAYATI BTE AWG HJ AHMAD	 3 0	 G.P./U   BIO./A   CHEM/A   MATH/A
	5029	EIDDA SITI MASITA BTE MATASSAN	 2 0	 B.M./C   GEOG/U   A&D./C
	5030	HAJAH IZYANA HAJI MATZIN	 3 1	 G.P./e   BIO./C   CHEM/D   MATH/C
	5031	HJH SITI AISHAH ABDULLAH	 2 1	 ELIT/E   GEOG/E   ECON/e
	5032	MOHAMAD FAZRI BIN PUTEH	 2 1	 B.M./D   ACC./D   MATH/e
	5033	NADIA FITRI HANDAYANI	 2 2	 G.P./c   SOCI/E   ACC./e   B.S./D
	5034	NOORADIANA BINTI AWANG KACHI	 2 0	 HIST/E   ACC./E   B.S./U
	5035	NOORMAH SHALINAH BTE MUDIN	 2 0	 B.M./D   GEOG/U   A&D./E
	5036	NORSAEDAH HJ AFFENDE	 2 0	 G.P./U   ACC./E   B.S./U   MATH/D
	5037	NUR AZRI BIN HJ MOHD YASIN	 4 1	 G.P./c   BIO./A   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5038	NURAMALINA HAYATE BTE MATASSAN	 3 0	 CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5039	SALENA BTE OTHMAN	 3 0	 G.P./U   CHEM/E   PHY./D   MATH/B
	5040	SARINA BINTI HASNAL	 3 1	 G.P./b   SOCI/C   ACC./C   B.S./B
	5041	SHAHLELAWATI BTE GHADOR	 3 1	 G.P./d   PHY./D   ACC./B   MATH/B
	5042	SITI ALIFAH BINTI AWANG OSMAN	 3 0	 GEOG/D   ACC./D   MATH/E
	5043	SITI MAYSHARA HJ MD YUSOF	 3 1	 G.P./d   SOCI/B   ECON/B   MATH/D
	5044	SITI SUHANA BTE MD SAID	 1 1	 GEOG/e   ACC./U   MATH/E
	5045	STEVEN TAWI ANAK AMBOL	 0 2	 GEOG/e   HIST/U   MATH/e
	5046	SUHAIBUL BIN AWANG AHMAD	 2 1	 PHY./e   ACC./E   MATH/E
	5047	TITISUTINAH BT HJ MOHD DIAH	 3 0	 BIO./C   CHEM/D   MATH/A
	5048	ZAZANORALINA BTE HJ ZAINUDDIN	 3 1	 G.P./c   SOCI/D   ACC./C   B.S./D
	5049	ZULHILMI BIN AHMAD SHERJAWI	 1 0	 ACC./E   B.S./U   MATH/U
	5050	ABDUL MALIK FAIZAL HAJI YAHYA	 1 1	 GEOG/U   A&D./D   MATH/e
	5051	AINI BINTI HIDUP	 1 0	 GEOG/U   HIST/U   ACC./D
	5052	AIZEN ZATUL HIJANAH HJ PUASA	 3 0	 B.M./A   GEOG/D   ACC./E
	5053	AK ARIFISKANDAR PG SHAHBUDDIN	 1 2	 G.P./e   ELIT/D   B.S./U   MATH/e
	5054	AK MD KHAIRUL ANWAR PMS CHUCHU	 2 0	 G.P./U   ACC./D   B.S./U   MATH/C
	5055	ANTONIA PNG KHENG HWEI	 2 2	 ENGL/e   ACC./D   B.S./e   MATH/A
	5056	CHENG TYNG TYNG	 4 1	 G.P./b   BIO./A   CHEM/A   PHY./B   MATH/A
	5057	CHUA BOON HIN	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./B   MATH/A
	5058	DK NOR ASHIDAH PG HJ KASSIM	 2 0	 G.P./U   B.M./E   ACC./E   B.S./U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5059	FATHIMA SHAMLA MOHAMOOD	 3 1	 G.P./c   CHEM/A   PHY./B   MATH/A
	5060	HAJAH JALINA BINTI HAJI ISMAIL	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/E
	5061	HAMIZAH HJ MARALI	 2 1	 B.M./C   B.S./e   MATH/D
	5062	HAMIZAH HJ TAHAMIT	 3 0	 G.P./U   B.M./A   GEOG/E   HIST/D
	5063	HJH JURINAH BTE HJ JUAHAN	 2 0	 ACC./C   B.S./U   MATH/E
	5064	HJH NUR ASILAH HAJI ISMAIL	 0 1	 ENGL/U   SOCI/e   B.S./U   MATH/U
	5065	HJH NURUL AHLINA HJ AWG JADAR	 3 1	 G.P./e   B.M./A   HIST/E   A&D./E
	5066	JORMASITA BTE JORMASIE	 3 1	 G.P./e   BIO./C   CHEM/D   MATH/D
	5068	MOHAMMAD SALAWADI BIN HJ SAMAN	 2 1	 GEOG/D   ACC./C   MATH/e
	5069	MUHD FAKHRUDDIN HJ JAMALUDIN	 2 0	 G.P./U   CHEM/D   PHY./U   MATH/C
	5070	NORSOFIANA BTE HAJI ABD MANAF	 3 0	 SYAR/B   B.M./C   ACC./D
	5071	NUR FARAH ABYANA BINTI JASMEE	 3 1	 G.P./e   ELIT/C   GEOG/C   SOCI/B
	5073	NURJURAIHA BINTI HAJI JAHARI	 1 0	 B.M./U   GEOG/U   A&D./E
	5074	SARINAH BINTI OMAR	 3 1	 G.P./e   GEOG/C   CHEM/E   MATH/C
	5075	SERKAN @ ROSMAN BIN JULKIPLI	 2 0	 SYAR/B   GEOG/E   HIST/U
	5076	SHAZWANI HAJI SHAHIBULBAHRI	 3 1	 G.P./e   HIST/D   SOCI/A   ECON/D
	5077	ZARIAH HAJI BACHEE	 3 0	 CHEM/E   PHY./E   MATH/C
	5078	ALIYAH WILIS BINTI HAJI AHMAD	 3 1	 G.P./c   BIO./B   CHEM/B   MATH/A
	5079	BUI VEI TZEE @ KELVIN	 4 1	 G.P./d   FMAT/A   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5080	DK EMMA DIANA PG MAHMUD	 1 0	 B.M./A   GEOG/U   HIST/U
	5081	DK NOOR MUNEERAH PG HJ JELUDIN	 3 1	 G.P./e   CHEM/E   PHY./C   MATH/A
	5082	DK S IZZAH ZAKIRAH PHM KAMIL	 2 1	 SOCI/D   B.S./E   ECON/d
	5083	H S M YASSIN B H S ANAYATULLAH	 3 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./C
	5084	HAFIZUDDIN BIN HJ ABU BAKAR	 1 0	 GEOG/D   B.S./U   MATH/U
	5085	HJH ZURINAHWATI BTE HJ MATAMIN	 2 1	 SYAR/A   USUL/A   ACC./e
	5086	JUWAIDAH BINTI HAJI JAMUDIN	 3 1	 G.P./d   GEOG/C   ECON/E   MATH/D
	5087	KHAIRUNNISA NAJIBAH HJ SAIDIN	 3 1	 G.P./e   ELIT/D   SOCI/B   MATH/E
	5088	MOHAMAD AZZANIE B HJ MA'ARUF	 2 1	 GEOG/d   PHY./E   MATH/B
	5089	MUHD NOOR ALIMIN BIN HJ ALI	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./D   MATH/C
	5090	NORFADIAH BTE ISHAK	 3 1	 G.P./c   SYAR/C   B.M./C   A&D./D
	5091	NORHAJIAH BINTI ABDULLAH	 3 1	 G.P./c   BIO./B   CHEM/B   MATH/A
	5092	NUR SHAHFINA BTE ZUNAIDI	 3 0	 B.M./B   GEOG/B   HIST/D
	5093	NURJURAINAH HAJI JAHARI	 3 0	 CHEM/D   PHY./E   MATH/A
	5094	RASINAH BINTI HAJI ZAINI	 0 1	 G.P./c   CHEM/U   B.S./U   MATH/U
	5096	SITI NOOR DIDI SURIANI BT JALI	 2 0	 SYAR/D   B.M./C   ACC./U
	5097	TAN SWAIT ZIN	 3 1	 G.P./d   CHEM/B   PHY./C   MATH/B
	5098	YULIANA BINTI HAJI HUSSIN	 2 0	 B.M./D   GEOG/U   A&D./D
	5099	ABD HALIM BIN ALI RAHMAN	 1 1	 SYAR/B   HIST/e   ECON/U
	5100	ADIB BIN HJ YUSSOF	 3 0	 G.P./U   PHY./D   B.S./E   MATH/C
	5101	AK JAAFARUDDIN BIN PG HASHIM	 3 1	 ENGL/e   ELIT/C   GEOG/E   ACC./E
	5102	AMZAH BIN HAJI JUMAT	 2 0	 G.P./U   GEOG/B   BIO./U   MATH/E
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5103	DK HANEAKMAL FATHINAH PG BAKAR	 3 0	 ELIT/C   SOCI/B   B.S./E
	5104	DK SITI NADIAH BTE PG TAIB	 1 1	 CHEM/e   PHY./U   MATH/C
	5105	DK SITI NURHAIRINA PG MOHAMAD	 1 0	 G.P./U   B.M./B   ACC./U   B.S./U
	5106	DK UMI SOPHIA PG SUHAIMI	 1 0	 BIO./U   CHEM/U   MATH/E
	5107	HERNAMARLINA BTE HJ SHAHMINAN	 2 0	 A&D./E   ACC./U   MATH/E
	5108	HJ MD WAFI BIN HJ ABD RAHMAN	 3 0	 G.P./U   GEOG/B   PHY./E   MATH/D
	5109	HJH SITI MADINAH BT HJ KAMIS	 3 0	 G.P./U   BIO./C   CHEM/E   MATH/C
	5110	KHADIZAH BINTI IBRAHIM	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./D   MATH/A
	5111	MOHD AL'AMIN BIN HJ ABD LATIF	 0 0	 GEOG/U   CHEM/U   MATH/U
	5112	NADIAH HAJI NAWI	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./B   MATH/A
	5113	NORA IRMIE IRWANIE HAJI NASIR	 2 2	 G.P./e   CHEM/d   PHY./E   MATH/B
	5114	NORMUNIRAH BINTI HAJI IMRAN	 0 0	 ENGL/X   HIST/X   ECON/X   MATH/X
	5115	NORUL AZIDAH HJ KAMARULZAMAN	 3 0	 HIST/D   ACC./B   MATH/D
	5116	NURQISTINA BT HJ NASIR	 2 1	 G.P./U   SYAR/B   GEOG/C   ACC./e
	5117	OLIVIA TANG LAI MAY	 3 1	 G.P./d   ELIT/B   SOCI/D   ACC./E
	5118	RAHIMAN BIN ABDUL DRAHMAN	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/C
	5119	SITI HALINA BTE HJ LAMAT	 2 0	 SYAR/D   B.M./C   ACC./U
	5120	SITI KATIJAH MOKTI	 1 2	 CHEM/e   B.S./e   MATH/E
	5121	SITI NORAZEMAH BTE HAJI JAIT	 1 0	 B.M./D   GEOG/U   HIST/U
	5122	SITI NORHIDAYATTI HJ MOHD TAIB	 3 0	 GEOG/C   ECON/D   MATH/E
	5123	SITI NURUL IZAYANIE HA WAHAB	 2 0	 SYAR/C   B.M./E   MATH/U
	5124	YEE CHUN LEONG	 4 0	 G.P./U   8436/X   SOCI/B   CHEM/D   PHY./C   MATH/A
	5125	AK ABD AZIZ N SHAH P H TIMBANG	 0 1	 ACC./e   B.S./U   MATH/U
	5126	AK MD ABD GHANI PG HJ BAKAR	 2 0	 B.M./E   GEOG/U   A&D./E
	5127	DK AMIE WARDINA PG MD YUSOF	 1 2	 G.P./e   SOCI/D   B.S./U   MATH/e
	5128	DK JULIANI BINTI PG TAJUDDIN	 0 0	 BIO./U   CHEM/U   MATH/U
	5129	DK SITI NORLIANAWATI PG RAKIT	 2 0	 G.P./U   GEOG/E   SOCI/E   B.S./U
	5130	FARRAZALINA BTE AZAMA	 3 0	 ELIT/D   A&D./E   ACC./E
	5131	FAUZIAH BINTI MD YUSUF	 3 2	 G.P./d   ELIT/d   BIO./E   PHY./E   MATH/E
	5133	HJH NUR AMNI ALYANI H A RAHMAN	 3 0	 BIO./D   CHEM/C   MATH/B
	5134	KERTINAH BTE HAJI SAIDI	 0 0	 GEOG/U   BIO./U   MATH/U
	5135	KHAIRUNNISA AKMAL BINTI OTHMAN	 3 0	 G.P./U   CHEM/D   PHY./C   MATH/A
	5136	MADHLENA KUIL ANAK GRAI	 0 1	 SYAR/U   B.M./U   A&D./d
	5137	MOHAMMAD RUSDI BIN MAKMUN	 4 0	 ENGL/X   SYAR/B   B.M./B   A&D./B   ACC./D
	5138	MOHD SYAFI BIN HJ ABD RAZAK	 0 0	 PHY./U   ACC./U   MATH/U
	5139	AWG MUHAMMAD ZA'AMUDIN H MUMIN	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5140	MUHAMMAD IZZAT BIN HAJI RAMLI	 2 2	 G.P./c   ACC./E   B.S./E   ECON/e
	5141	MUHAMMAD SHAHNUDDIN HJ EMRAN	 3 0	 G.P./U   CHEM/D   PHY./D   MATH/B
	5142	NOORAFIFAH BTE HAJI TENGAH	 2 2	 G.P./d   ELIT/C   ACC./D   MATH/e
	5143	NOORUL NAZIRAH BINTI ADANAN	 2 1	 SYAR/B   B.M./B   GEOG/d
	5144	NORAFNNIE BINTI MOHAMAD	 2 0	 SYAR/D   B.M./D   MATH/U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5145	NORLIZA BINTI HAJI JALIL	 3 1	 G.P./d   PHY./E   ACC./D   MATH/D
	5146	NURUL S BAGHQATURIAH ABDULLAH	 2 1	 G.P./c   GEOG/C   CHEM/U   MATH/E
	5147	ROAIZAH BINTI AWANG ROSLAN	 0 0	 G.P./X   B.M./X   GEOG/X   HIST/X
	5148	ROFIZAH BINTI HAJI MAHMUD	 0 0	 G.P./X   ELIT/X   SOCI/X   BIO./X
	5149	ROSITA BINTI ZAIDI	 2 0	 B.M./A   GEOG/U   ACC./E
	5150	SHARIOL BAHRI BIN HAJI JAMBOL	 3 0	 GEOG/D   ACC./D   MATH/D
	5151	TUTY RONNISA BINTI ABDULLAH	 3 1	 G.P./d   SOCI/A   B.S./B   MATH/A
	5152	WAN ZULFADLI ANWAR B ABD LATIP	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/C
	5153	AMAL HAYATI BTE MOHIN	 2 0	 SYAR/C   B.M./D   GEOG/U
	5154	AMP MD HAFIY B AMD HJ BRAHIM	 2 0	 SYAR/D   B.M./D   GEOG/U
	5155	ANDDY HANDAWY ANAK BUJANG	 2 0	 BIO./E   CHEM/U   MATH/D
	5156	ASEIL BT FAYZ AL-AYAD	 3 0	 ELIT/B   HIST/B   A&D./D
	5157	ASMADI BIN HAJI NAYAN	 1 1	 CHEM/d   PHY./U   MATH/C
	5158	DK FARIZAH BTE PG WAHAB	 3 1	 G.P./d   CHEM/D   PHY./D   MATH/B
	5159	DK MUHYIDATUL SYIFA PG MOHIN	 2 0	 G.P./U   HIST/E   SOCI/C   B.S./U
	5160	DK N IZZAH NAZURAH PG MOHAMMAD	 3 1	 G.P./e   CHEM/E   PHY./D   MATH/A
	5161	DK NORFADILLAH BTE PG MOHAMMED	 3 0	 SYAR/C   GEOG/D   ACC./C
	5162	DYG NORLILA INSANI MOHD SALLEH	 2 0	 G.P./U   B.M./D   GEOG/U   SOCI/E
	5163	DYG SITI SAFFAWANI HJ SUHAILI	 0 2	 GEOG/U   SOCI/e   MATH/e
	5164	HALIMATUL HAFIZAH HJ MD JAPAR	 3 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./C
	5165	HAMIZAH BTE HJ ABD SAFAR	 2 1	 GEOG/D   ACC./C   MATH/e
	5166	HJH FATIN FARHANA HJ ABD KARIM	 3 1	 ENGL/e   ELIT/D   GEOG/E   SOCI/D
	5167	HJH SITI AFSAH HAJI MATASSAN	 2 0	 B.M./E   A&D./D   MATH/U
	5168	HJH SITI NOR ARFAH HJ A RAZAK	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/E
	5169	MOHD BAHRI BIN HJ IBRAHIM	 0 0	 GEOG/U   B.S./U   MATH/U
	5171	MOHD SARIFFIN HJ SUFIANDI	 1 1	 SYAR/E   GEOG/U   MATH/e
	5172	MUZLIELANI BINTI MOHAMMAD	 3 0	 GEOG/E   A&D./C   ACC./D
	5173	NOORAFIZAHWATI HJ LADI	 3 0	 SYAR/A   GEOG/E   A&D./D
	5175	NURUL HAFIZAH BINTI HJ SHAHARI	 2 1	 G.P./c   ACC./C   B.S./E   MATH/X
	5176	NURUL HIKMAH BINTI HJ MOHAMMAD	 1 1	 BIO./E   ACC./U   MATH/e
	5177	NURUSANA BINTI BAHRUN	 3 0	 SYAR/B   B.M./C   HIST/E
	5178	SITI NOR RAHMAH BTE MD YUNOS	 1 1	 PHY./U   ACC./e   MATH/B
	5179	YONG JY YEUAN	 4 1	 G.P./b   BIO./A   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5180	ZURIYANI BINTI HAJI ISMAIL	 2 0	 BIO./E   PHY./U   MATH/B
	5182	AMALINA HAMIZAH BTE OMAR	 3 1	 G.P./d   SOCI/E   ACC./D   B.S./E
	5183	BULI AK JANG	 1 1	 G.P./U   ACC./D   B.S./U   MATH/d
	5184	DK ADIBATULNABAHAH PG HJ MURAH	 2 0	 ENGL/U   SYAR/C   B.M./D   SOCI/U
	5185	FATIN DIYANA BTE AHMAD SUHAIMI	 3 0	 SYAR/A   USUL/A   B.M./A
	5186	HAMIMAH BTE MOHD SULIMAN	 3 1	 G.P./b   BIO./B   CHEM/C   MATH/A
	5187	HANDREY PAWING ANAK UMPAI	 0 1	 A&D./e   B.S./U   MATH/U
	5188	HJ ABDUL MUN'IM BIN HJ ISMAIL	 1 1	 PHY./U   ACC./D   MATH/e
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5189	HAJAH LIYANA BTE HAJI ABDULLAH	 3 1	 G.P./c   BIO./E   CHEM/B   MATH/A
	5190	JOYCE HONG CHIEW WAN	 3 0	 PHY./B   A&D./C   MATH/B
	5191	JUHAIDA HAJI DOSAMAN	 0 0	 B.M./U   GEOG/U   HIST/U
	5192	MARDIANA HJ ABD RAHMAN	 3 0	 SYAR/B   B.M./B   GEOG/E
	5193	MOHAMMAD ROUHAN BIN HJ HASSAN	 3 0	 SYAR/A   B.M./E   MATH/D
	5195	MUHAMAD AZRI BIN ARIFIN	 2 0	 BIO./E   CHEM/U   MATH/E
	5196	MD KHAIRUDDIN BIN AWG MAJANUN	 1 1	 G.P./e   GEOG/D   PHY./U   MATH/U
	5197	NOR ERYANA BTE HJ RAMLEE	 3 0	 B.M./C   ACC./E   MATH/E
	5198	NORKHALILAH BTE HAJI ROSLIN	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./C
	5199	NORSAHLIZAH BTE HAJI LAMAN	 3 1	 G.P./d   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5200	NUR AMALINA BTE HAJI AJI	 2 0	 B.M./C   GEOG/U   MATH/D
	5201	NUR SABRINA BINTI HAJI AHMAD	 2 0	 SYAR/B   GEOG/D   HIST/U
	5202	NURAJIFAH HAJI MARZUKI	 3 0	 B.M./B   HIST/E   ACC./E
	5203	NURASILAH AYUNI BINTI ADANAN	 3 0	 CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	5204	REBEKAH KIM MEI KEASBERRY	 3 1	 G.P./a   ELIT/B   SOCI/D   B.S./D
	5205	SITI HARIZAH BINTI MAHMUD	 3 1	 G.P./d   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5206	SITI KITTYDZAH HJ ABD LATIP	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   HIST/E   SOCI/U
	5207	SITI NORAIMAH BTE MOHD SAID	 2 0	 G.P./U   B.M./C   ELIT/D   MATH/U
	5208	SYAKIRAH BINTI DATO HAJI ADAM	 3 0	 G.P./U   BIO./D   CHEM/D   MATH/B
	5209	WEE CHUN HUA	 2 1	 G.P./e   ACC./E   B.S./D   MATH/U
	5210	ABDUL AZIZ BIN HAJI MOMIN	 1 0	 PHY./U   ACC./U   MATH/E
	5211	AK MD DZUL AIMY FAHTI PG OSMAN	 2 1	 G.P./c   ACC./C   B.S./D   MATH/U
	5212	AK SHAMSULNIZAM PG H SHAHBUDIN	 1 0	 SYAR/U   B.M./E   GEOG/U
	5213	AZRINA BTE MAT JAIS	 2 0	 SYAR/A   B.M./C   GEOG/U
	5214	CHAN CHEE KHIONG	 3 1	 8436/b   SOCI/C   B.S./A   ECON/C
	5215	CHAN NYUK SEONG	 1 1	 B.M./E   GEOG/U   HIST/e
	5216	ERNIRITA BINTI MD ALIUDDIN	 3 0	 SYAR/C   A&D./B   MATH/A
	5217	HAFIZAH BINTI HAJI SAPAR	 2 0	 G.P./U   SYAR/A   B.M./C   ACC./U
	5218	HIRWANA @ AMINAH BT MOHD TAHIR	 1 0	 PHY./U   ECON/U   MATH/D
	5219	HJH QISTINA HJ ABD MURAD	 2 1	 ENGL/d   ELIT/D   GEOG/U   SOCI/B
	5221	MOHD FIZREE HAJI JOHARI	 3 1	 G.P./d   8436/X   CHEM/C   B.S./E   MATH/C
	5222	MUHAMMAD ADZUAN BIN HAJI ANTIN	 1 0	 SYAR/X   GEOG/U   A&D./E
	5223	NAHIDAH BINTI LAMAT	 1 1	 G.P./e   CHEM/U   PHY./U   MATH/C
	5224	NOOR IZZAH HAJI ABU BAKAR	 2 0	 G.P./U   GEOG/D   SOCI/B   MATH/U
	5225	NOR ZATIL FAIZAH BT HJ MUSTAPA	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./D
	5226	NORMALAWATI BTE HJ ABDUL RAZAK	 3 0	 G.P./U   BIO./E   CHEM/E   MATH/D
	5227	NORUL ATMA HJ MURSIDI	 3 0	 PHY./E   ACC./D   MATH/B
	5228	NUR ANNIE FARIZAH BT HJ NARAWI	 3 0	 B.M./C   GEOG/E   A&D./E
	5229	NUR HURRIAH HAJI ABDUL MAJID	 1 1	 G.P./U   CHEM/U   ACC./e   MATH/D
	5230	NURUL AIN BINTI HAJI ZAINI	 3 0	 G.P./U   HIST/C   BIO./D   MATH/C
	5231	ROHAINIE BTE HAJI MAIDIN	 2 0	 SYAR/E   B.M./U   ACC./E
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5232	ROSANNA KHALIL @ SABRINA RAMON	 1 1	 G.P./d   ELIT/E   BIO./U   MATH/U
	5233	ROSLINDA BTE HAJI MAWANG	 0 0	 HIST/U   B.S./U   MATH/U
	5234	SAJIDAH FARVEEN BTE ABD JALEEL	 2 1	 ENGL/e   GEOG/E   SOCI/U   ACC./D
	5235	SITI RAHIMAH HJ DURAIM	 1 1	 G.P./d   ELIT/E   HIST/U   B.S./U
	5236	SITI SHAMSIAH HAJI SAJALI	 2 0	 SYAR/D   B.M./E   MATH/U
	5237	ABDUL MATEEN BIN HJ MOHD DELI	 3 1	 G.P./e   ELIT/C   PHY./E   MATH/C
	5238	AK HARUN BIN PG JAFAR	 2 0	 SYAR/C   B.M./D   GEOG/U
	5239	AK MD AMEER MUBAARAK PH HASHIM	 2 0	 PHY./D   ECON/U   MATH/B
	5240	ALIRUPEMAN BIN HJ PERUDIN	 3 0	 CHEM/D   PHY./B   MATH/A
	5241	AMALINA ADILAH HJ ABDULLAH	 3 1	 G.P./b   BIO./B   CHEM/D   MATH/B
	5242	ANIS NORHAYATI HAJI BIDIN	 1 1	 ACC./E   ECON/U   MATH/e
	5243	CHIN HENG CHU	 4 1	 G.P./b   BIO./A   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5244	DK SITI UMMI KALTHUM PG HJ MD	 1 1	 B.S./U   ECON/d   MATH/E
	5245	HAJI HALIFI HAJI AHMAD	 3 0	 G.P./U   SYAR/D   B.M./D   SOCI/C
	5246	HARTIWI BTE MISLI	 3 1	 G.P./d   SYAR/B   GEOG/C   HIST/E
	5247	LISA CHAN CHING KEE	 3 0	 G.P./U   BIO./C   CHEM/D   MATH/B
	5248	MARDIANA BINTI OMARA	 3 0	 GEOG/C   PHY./D   MATH/A
	5249	MASDIANA BINTI TIMBANG	 1 1	 B.M./C   ACC./U   MATH/e
	5250	MD ABD KAFI RABIHINN HJ SAFAR	 0 1	 SYAR/U   GEOG/U   A&D./d
	5251	NOOR FARIZAN BTE ABDULLAH	 1 1	 G.P./e   GEOG/U   ACC./E   B.S./U
	5252	NOR LILA BINTI HJ AWG MALI	 1 1	 G.P./e   GEOG/D   ACC./U   ECON/U
	5253	NORAFEEZA BINTI NAPIAH	 0 2	 B.S./e   ECON/U   MATH/e
	5254	NORASRAIHANAWATI MD SAIDI	 1 1	 GEOG/U   A&D./D   ACC./e
	5255	NORMALINI ALAINI BTE ROSLI	 4 1	 G.P./b   FMAT/E   CHEM/B   PHY./C   MATH/A
	5257	NUR AZIM BIN MATNOR	 3 1	 G.P./d   BIO./C   CHEM/C   MATH/B
	5258	NUR HAFIZAH BTE HJ SANI	 2 0	 SYAR/B   B.M./C   GEOG/U
	5259	NURMULLIZA HAJI TAHIR	 3 0	 G.P./U   B.M./B   ELIT/D   GEOG/E
	5260	SITI KHADIJAH B AWG HJ MOHAMAD	 1 0	 GEOG/U   CHEM/U   ACC./D
	5261	SITI SYAHIRAH HJ MD SALLEH	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   SOCI/U   A&D./D
	5262	SUZALINA BINTI SERBINI	 2 0	 G.P./U   B.M./C   GEOG/C   HIST/U
	5263	SYARNINA BINTI SHAWAL	 3 0	 SYAR/A   B.M./B   HIST/E
	5264	VOON EE WEN	 2 0	 GEOG/D   PHY./U   MATH/C
	5265	WONG CHIN GUAN	 3 1	 G.P./c   PHY./D   B.S./D   MATH/A
	5266	AK MD ASHIKIN B PG HJ SERPUDIN	 3 0	 CHEM/E   PHY./E   MATH/A
	5267	AMAL HAYATY BINTI HAJI ISMAIL	 2 0	 SYAR/E   B.M./C   GEOG/U
	5268	AWG ABDULLAH HAJI RAZALI	 3 0	 G.P./U   CHEM/E   PHY./E   MATH/C
	5269	AYUNI LIYANA BTE HJ ISMAIL	 2 0	 B.M./D   GEOG/D   ECON/U
	5270	BALAN ANAK JANG	 2 0	 HIST/U   ACC./D   MATH/C
	5271	DK NUR AMALINA P H SHARIFFUDIN	 1 0	 B.M./C   GEOG/U   MATH/U
	5272	DK NURULAIN BTE PG OMAR	 1 0	 GEOG/U   ECON/U   MATH/E
	5273	HANIZAH NOR HUNAINAH DP OTHMAN	 1 0	 G.P./U   SYAR/U   B.M./E   MATH/X
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5274	HARTINI BTE HAJI AWANG DAMIT	 2 0	 B.M./A   HIST/U   ACC./D
	5275	HJ MD SAIFUL HAZMY B HJ YUSSOF	 3 1	 G.P./e   GEOG/B   B.S./C   ECON/C
	5276	HJH SITI HAFIZAH BTE HJ TAMAM	 3 0	 BIO./D   CHEM/E   MATH/C
	5277	JUZAILAH BTE HAJI NAYAM/NAIM	 1 0	 CHEM/U   ECON/U   MATH/D
	5278	LEELA NAZUHA BTE HAJI TAJUDIN	 3 1	 ENGL/e   CHEM/E   PHY./D   MATH/B
	5279	LIM KIM BIT	 1 1	 GEOG/D   ACC./U   ECON/e
	5280	MASSULIZAH BTE MOHD ISKANDAR	 2 0	 SYAR/B   GEOG/E   HIST/U
	5281	MOHD JEFERI FADILLAH B ROSLIN	 0 0	 G.P./U   GEOG/U   B.S./U   MATH/U
	5282	MUHAMMAD REDHA BIN HJ ADININ	 1 1	 G.P./c   ELIT/E   HIST/U   SOCI/U
	5283	NUR SALIHAH AMALINA HJ SUUT	 3 0	 G.P./U   BIO./C   CHEM/D   MATH/C
	5284	NURUL HAFIZAH BINTI ISMAIL	 2 1	 G.P./e   ELIT/C   HIST/U   SOCI/B
	5285	NUURUL HAFEEZHAH HIRNAH TAHIR	 1 0	 G.P./X   CHEM/U   PHY./U   MATH/C
	5286	RAFIDAWATI BINTI HAJI MERZUKI	 3 0	 SYAR/C   B.M./D   GEOG/D
	5287	SHAHNAS AYSHA MOHAMED ZUBAIR	 3 1	 G.P./d   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5288	SURIA BINTI MOHAMAD ALI	 3 0	 B.M./C   ACC./D   MATH/D
	5289	TENGKU ZURAIDA B TENGKU YAHAYA	 4 0	 ELIT/C   BIO./B   CHEM/D   ACC./B
	5290	UMMI HANI HAJI ABDUL HALIM	 3 1	 G.P./b   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	5291	AK HJ OMARALI PG HJ JAMALUDIN	 2 0	 ACC./A   B.S./U   MATH/B
	5292	AK MD HADI MUIZ B PG HJ ISMAIL	 3 0	 BIO./C   PHY./D   MATH/A
	5293	DANIEL RICHARDSEN	 4 0	 SOCI/B   BIO./A   CHEM/C   MATH/B
	5294	DIANA BINTI MALAI	 3 1	 G.P./d   GEOG/D   PHY./E   MATH/E
	5295	DK NOOR RAIHANI PG HJ IBRAHIM	 2 1	 G.P./d   ELIT/C   HIST/U   SOCI/C
	5296	DK NOORHIDAYATI BINTI PG AHMAD	 1 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5297	DK NORHANIDAH PG HJ MASSHOR	 3 1	 G.P./d   ACC./B   B.S./C   ECON/C
	5298	FAEZAH RAIHANI BTE SA BALI	 3 1	 8436/b   ELIT/B   HIST/C   SOCI/A
	5299	FARIHAH HJ MD SAID/HJ OMAR	 3 1	 G.P./b   PHY./E   ECON/C   MATH/B
	5300	HAMIDAH BINTI ABDUL HAKIM	 3 0	 BIO./B   CHEM/B   MATH/B
	5301	HAMIZAH BINTI HJ AWG JARUDIN	 1 1	 CHEM/e   PHY./U   MATH/C
	5302	HJ MOHD FAISAL BIN HJ SALLEH	 2 1	 GEOG/E   ACC./D   MATH/e
	5303	SITI KHADIJAH HJ ABD SALIM	 3 0	 SYAR/B   ACC./E   MATH/E
	5304	HJH SUHANA BTE HJ SALLEH	 0 0	 G.P./X   SYAR/X   B.M./X   GEOG/X
	5305	MARIANA BTE KALAT @ ZAINAL	 1 0	 SYAR/E   B.M./U
	5306	MD AZIZUL FITRI BIN HJ MAIDIN	 2 0	 SYAR/A   B.M./C   MATH/U
	5307	MULSINAH BINTI IMRAN	 2 0	 SYAR/B   B.M./C   HIST/U
	5308	NOOR HASIMAH HAJI AZAHARI	 3 0	 PHY./D   ACC./D   MATH/C
	5310	NORSAERAH BTE HAJI LISA	 2 1	 SYAR/E   USUL/E   MATH/e
	5311	NUR AFIEQAH BINTI ABD WHALID	 3 1	 ENGL/b   ELIT/C   SOCI/D   B.S./E
	5312	ONN LU SHIAN	 3 0	 G.P./U   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5313	QAMARUL ARIF HJ ABU BAKAR	 2 1	 ENGL/e   SYAR/A   B.M./D   GEOG/U
	5314	RADY ROSWANDDY B HJ ROSLAN	 2 0	 G.P./U   GEOG/B   ECON/U   MATH/E
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5315	RUMAIZAH BINTI HJ SAHARI	 2 1	 G.P./U   B.M./C   B.S./e   MATH/C
	5316	SITI KHAIRUNIZA DP HJ JA'AFAR	 3 0	 8436/U   ELIT/B   SOCI/D   A&D./D
	5317	SITI SALINA ALIAS	 3 0	 G.P./U   BIO./C   CHEM/C   MATH/A
	5318	DK AIMIE NADIAH PG HASHIM	 2 1	 G.P./c   CHEM/E   PHY./U   MATH/C
	5319	DK MIME ZULHANI BINTI PG AHMAD	 2 0	 CHEM/E   B.S./U   MATH/C
	5320	DYG AMALINA AWG HJ ASH'ARI	 3 0	 G.P./U   BIO./E   CHEM/E   MATH/B
	5321	EMMIE AZURA BINTI MUSTAPHA	 3 0	 G.P./U   BIO./D   CHEM/D   MATH/C
	5322	FAZURA BINTI LATIP	 1 0	 SYAR/U   B.M./E   GEOG/U
	5323	HASHIMAH BTE HAJI ABU BAKAR	 2 1	 A&D./E   ACC./D   MATH/e
	5324	KHAIRUNNISA KAMALIAH HJ SAFRI	 2 0	 G.P./U   SYAR/B   B.M./B   HIST/U
	5325	MASITA BINTI HAJI YAHYA	 1 0	 ACC./E   B.S./U   MATH/U
	5326	MD AISAMUDDIN B HJ ABD RAZAK	 1 2	 G.P./e   GEOG/D   ECON/e   MATH/U
	5327	MOHD FIRDAUS BIN HJ MD AUS	 1 1	 ELIT/D   SOCI/U   A&D./c
	5328	MOHAMMAD MARWAN BIN ZOLKIPLI	 0 0	 HIST/U   ACC./U   MATH/U
	5329	MUHAMMAD FARID HJ JUNAIDI	 3 0	 SYAR/D   USUL/D   B.M./E
	5330	MUHD KHAIRUL ANWAR BIN BAKAR	 3 1	 G.P./e   CHEM/D   PHY./C   MATH/A
	5331	MUHAMMAD ZULHAIDIR ABDUL HAMID	 2 1	 SYAR/B   GEOG/e   ACC./E
	5332	NOORLELAWATY AWANG ABDUL HAMID	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./D
	5333	NURAKMARINA JOHAR	 2 0	 CHEM/E   PHY./U   MATH/C
	5334	DY NURSHAZWANI HJ A MAT SALLEH	 3 0	 BIO./A   CHEM/A   MATH/A
	5335	NURULZATULIFFAH HJ MOHD YASSIN	 2 0	 G.P./U   BIO./E   PHY./U   MATH/A
	5336	SABRINA BINTI BAKAR	 1 0	 G.P./U   SYAR/B   GEOG/U   HIST/U
	5337	SABRINAH BTE JAMIAAN	 1 0	 SYAR/D   HIST/U   MATH/U
	5338	SITI NOOR RAEDAH HAJI YAKUB	 3 1	 G.P./b   GEOG/A   BIO./C   MATH/C
	5339	SITI NUR KHADIJAH HJ ABIDIN	 2 0	 G.P./U   ELIT/D   BIO./E   CHEM/U
	5340	SITI ROKIAH BINTI MUHAIMIN	 2 0	 G.P./U   ELIT/E   GEOG/U   ACC./D
	5341	STEVEN LING YEE ZIAN	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./B   MATH/B
	5342	ASIAH BINTI IBRAHIM	 3 1	 ENGL/d   ACC./A   ECON/C   MATH/B
	5343	ALAISTER LIM WEI SHEUNG	 0 1	 G.P./c   GEOG/U   SOCI/U   B.S./U
	5344	DK LYADIA ULANDARI P H MUHAMAD	 2 0	 SYAR/A   B.M./B   ACC./U
	5345	DK NUR HAMIZAH BINTI PG SAID	 1 2	 G.P./e   CHEM/e   PHY./U   MATH/C
	5346	DK NURUL HANANI PG SUHAIMI	 3 1	 G.P./b   ELIT/C   SOCI/D   ACC./D
	5347	DK SITI ROGAYAH PG HJ IDRIS	 3 1	 G.P./e   GEOG/D   ACC./D   MATH/C
	5348	ERMERULISAM BIN HAJI SAMAN	 1 0	 B.M./C   ACC./U   MATH/U
	5349	HARIYANTI BTE BAHAR	 2 0	 GEOG/D   A&D./D   MATH/U
	5350	HAYATI HJ MUSTAPA	 2 0	 B.M./C   GEOG/D   MATH/U
	5352	HJH NOORLYDIAWATI HJ MD ZAMAIN	 3 1	 G.P./c   SOCI/B   ACC./B   MATH/D
	5353	HJH SITI NOOR MAZRAH HJ SUHUT	 1 1	 CHEM/U   ACC./e   MATH/E
	5354	IDASURIA NARINI BTE MD SOFRI	 3 1	 G.P./d   PHY./C   B.S./E   MATH/B
	5355	IZYAN RAIHANA BINTI HJ SAMAT	 3 0	 G.P./U   ACC./B   ECON/E   MATH/B
	5356	KHAIRUNI BTE HAJI MOHD IMRAN	 1 1	 CHEM/e   PHY./U   MATH/C
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5357	LAILA RATNA BTE JINDIN	 1 0	 G.P./U   CHEM/X   PHY./X   MATH/E
	5358	MARDIANA BINTI HAJI NARUDIN	 3 0	 B.M./C   ACC./D   MATH/D
	5359	MARLINA BTE AWG HJ MOHD SAID	 2 0	 G.P./U   PHY./D   B.S./U   MATH/B
	5360	MOHAMMAD HELME BIN PANJANG	 2 0	 SYAR/D   ACC./E   MATH/U
	5361	MOHD HAIROL AZIMIN BIN GAPAR	 2 0	 GEOG/U   ACC./D   MATH/D
	5362	MOHD MASDI MARDINI	 1 0	 G.P./U   GEOG/C   PHY./U   MATH/U
	5363	NORASTIZAH BINTI HAJI MOHD ALI	 2 1	 GEOG/D   ECON/e   MATH/C
	5364	NUR AYUNI SULAIMAN @ AIMI	 0 0	 G.P./X   BIO./X   PHY./X   MATH/X
	5365	WONG CHUAN XING	 3 1	 G.P./e   CHEM/C   PHY./D   MATH/B
	5366	WONG JHI YU	 0 0	 GEOG/U   HIST/U   ECON/U
	5367	ZAWIYATUN NI'MAH BTE MOHD AKIR	 2 0	 SYAR/C   B.M./C   ACC./U
	5368	ABDULLAH SAAD MAHMUD	 2 1	 CHEM/d   PHY./E   MATH/E
	5369	AMAL UMI HAFIZAH MOHD YUSOFF	 0 2	 G.P./U   ACC./e   ECON/U   MATH/e
	5370	DARMAN ANAK DEGAT	 2 0	 G.P./U   B.M./D   GEOG/E   MATH/U
	5371	DYG MASIRYANTI AWG HJ MASHOR	 2 0	 SYAR/B   B.M./B   GEOG/U
	5372	DK NORAFZAN BTE PG HAJI YAKOP	 1 0	 SYAR/U   B.M./E   GEOG/U
	5373	DK RATNA SRI DEWI PDPH HAMZAD	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5374	DK SITI HASRANI PG HJ SABTU	 3 0	 G.P./U   CHEM/E   PHY./E   MATH/B
	5375	HARTINI ASTUTI HASLAN	 3 0	 GEOG/E   ACC./D   MATH/D
	5376	HASYIMAH BINTI MAJID	 2 0	 SYAR/B   HIST/U   ACC./D
	5377	HAZRINA@AMALIANA BINTI SUHAILI	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/B
	5378	HJH TITTY MASRINA YANTI	 2 0	 SYAR/A   GEOG/E   HIST/U
	5379	MORLIN BTE TUAH	 3 0	 BIO./D   CHEM/E   MATH/D
	5380	MUFIDAH HAJI KASIM	 2 1	 G.P./e   HIST/E   SOCI/D   ECON/U
	5381	MUHAMMAD SULHI BIN YAHYA	 3 1	 G.P./e   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	5382	MUHD AMIRRUDDIN HAJI ABDULLAH	 2 0	 CHEM/E   PHY./U   MATH/D
	5383	MUHD RAFIUDDIN B AWG HJ SABTU	 3 1	 G.P./c   HIST/E   ACC./E   B.S./E
	5384	NAJMIAH BTE RAMLI	 3 0	 B.M./A   GEOG/A   HIST/E
	5385	NOORHADINA BINTI ABDUL AZIZ	 2 0	 SYAR/A   USUL/A   GEOG/U
	5386	NORRANELLMI B SIARAN	 3 0	 CHEM/E   PHY./C   MATH/B
	5387	NUR HAFIZAH BINTI HJ MOHIDIN	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./D   MATH/B
	5388	NURZATIL HIDAYAH BTI HJ ZININ	 1 0	 G.P./U   ELIT/E   ACC./U   B.S./U
	5389	RACHEL THIEN NYUK MEI	 3 1	 G.P./b   ELIT/D   SOCI/B   B.S./D
	5390	RASHIDA BINTI TAMAT	 3 0	 B.M./C   ACC./D   MATH/E
	5391	SALZIYANTI BTE HJ MD YAAKUB	 1 0	 G.P./U   GEOG/E   HIST/U   ACC./U
	5392	SHAIFUL BIN MOHAMAD	 2 0	 B.M./E   B.S./U   MATH/D
	5393	SITI ROSELYDIAWATI HJ M YUSSOF	 2 0	 ACC./D   B.S./U   MATH/D
	5394	ZUHAIRAH BTE HJ MD TAHA	 3 0	 G.P./U   ELIT/D   SOCI/D   B.S./D
	5395	AK HANI SAYUTI B PG HAMDANI	 1 0	 ACC./U   ECON/U   MATH/E
	5396	DK EMMALIA BTE PG MAHMUD	 1 0	 SYAR/U   B.M./D   GEOG/U
	5397	EMMEY TESALONIKA BTE MULONG	 1 0	 B.M./C   GEOG/U   ACC./U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5398	HJH FARIHAH HJ HAMIDON	 2 0	 SYAR/E   B.M./E   GEOG/U
	5399	FIONA TEE MEI HUEY	 4 1	 G.P./b   BIO./A   CHEM/A   PHY./B   MATH/A
	5400	HARYATI BTE AWG SUHAIMI	 2 0	 SYAR/E   ACC./E   MATH/U
	5401	KHAIRUNNISA BAZILAH HJ ISMAIL	 1 1	 B.M./C   GEOG/U   A&D./d
	5402	MARDIANAH BTE AWG MOHD ZAINI	 2 0	 PHY./D   ECON/U   MATH/C
	5403	MARIAH ALQIBTIYAH ABD RAHMAN	 1 2	 GEOG/e   CHEM/e   MATH/D
	5405	M FIRDAUS H SUHAILI	 2 0	 G.P./U   ELIT/D   SOCI/E   B.S./U
	5406	MUHD SHATHIR BIN HJ SANI	 2 1	 G.P./e   GEOG/C   ACC./D   B.S./U
	5407	NONI RATINA BTE HJ JAPAH	 3 0	 SYAR/B   B.M./A   HIST/E
	5408	NORAZLINAH BTE HAJI TUNDAK	 3 0	 ACC./B   B.S./D   MATH/B
	5409	NUR QISTIN BT MD HARUNTHMARIN	 3 1	 G.P./d   ELIT/B   HIST/B   SOCI/B
	5410	NURUL ZHAFARINA HJ ABD WAHAB	 3 1	 G.P./d   CHEM/E   PHY./E   MATH/C
	5411	NUSRATINA BINTI MD DAUD	 1 1	 G.P./b   8436/X   BIO./U   B.S./U   MATH/E
	5412	ROSTINI HJ MOHIEDIN	 2 0	 ACC./C   B.S./U   MATH/D
	5413	RUZANNA BINTI HAJI A BUNTAR	 3 1	 8436/b   HIST/A   B.S./A   ECON/A
	5414	SHAZWANI BINTI MAYASSIN	 2 0	 G.P./U   SYAR/B   B.M./C   HIST/U
	5415	SITI FATIMAH HAJI SIMAT	 4 0	 FMAT/B   BIO./B   CHEM/A   MATH/A
	5416	SITI MAWARANI BINTI ABD GHANI	 2 0	 ACC./C   B.S./U   MATH/C
	5418	SUSIEYANTI BINTI HAMDI	 1 0	 G.P./U   ACC./E   B.S./U   MATH/U
	5419	ABDUL AZIZ BIN HJ IBRAHIM	 1 0	 SYAR/E   GEOG/U   MATH/U
	5420	ABDUL HADI BIN HAJI OSMAN	 1 0	 B.M./D   GEOG/U   MATH/U
	5421	AK MD YUSRA PG SHARIFUDDIN	 1 1	 G.P./U   GEOG/E   B.S./U   ECON/e
	5422	DK AMAL NABILAH PG HJ SULAIMAN	 2 0	 G.P./U   HIST/U   SOCI/C   MATH/D
	5423	FAHLIDIANA BTE KHALID	 2 0	 SYAR/C   B.M./C   GEOG/U
	5424	FATIMAH HAJI TIMBANG	 3 0	 SYAR/D   USUL/B   B.M./D
	5425	HJH SITI AISAH MUKMINAH	 2 0	 SYAR/B   B.M./C   GEOG/U
	5426	HARYATIE BTE MOHD ANTIN	 3 1	 G.P./d   B.M./C   GEOG/E   B.S./D
	5427	KHAIRUL FAHMI HELMI B MUHAROR	 2 0	 BIO./E   PHY./U   MATH/D
	5428	LIANA @ DINA BTE SUBOH	 2 0	 B.M./C   HIST/U   ACC./E
	5429	MOHD SYAHMINAN B AHMAD SENUSI	 2 0	 G.P./U   ENGL/U   SYAR/C   B.M./A   ACC./U
	5430	MOHAMMAD HANAFI BIN PUTING	 2 1	 G.P./e   B.M./C   ELIT/D   HIST/U
	5431	MOHD NAZAREN B HJ ABD GHANI	 2 0	 B.M./C   A&D./C   ACC./U
	5432	NOORHAZWANI BTE HAJI ARIFFIN	 3 1	 G.P./b   HIST/B   SOCI/A   MATH/C
	5433	NOREHSAN HAJI JALI	 4 0	 G.P./U   BIO./C   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5434	NORHERTEYNE BINTI TENGAH	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./D   MATH/B
	5435	NUR ADIBAH BINTI SIDUP	 3 1	 G.P./e   BIO./B   CHEM/A   MATH/A
	5436	NURILAH BTE MD YANIE	 3 1	 G.P./d   CHEM/B   B.S./C   MATH/B
	5437	NURMUFIDAH BINTI MOHAIMIN	 3 0	 G.P./U   BIO./C   CHEM/B   MATH/B
	5438	NURUL AKMAL BT DP HJ ABD GHANI	 2 0	 G.P./U   HIST/E   SOCI/B   B.S./U
	5439	RAHIMAH BTE ABDULLAH	 2 0	 SYAR/B   B.M./B   MATH/U
	5440	S CHITRA DEVI	 3 1	 G.P./e   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5441	SITI AMINAH BTE MAIDIN	 1 0	 CHEM/U   B.S./U   MATH/C
	5442	SITI ES RATNA BTE HJ BUJANG	 3 1	 G.P./c   8436/X   ELIT/C   HIST/D   SOCI/C
	5443	SITI HUZAIMAH BTE HUSIN	 0 0	 GEOG/U   HIST/U   MATH/U
	5444	SITI NARIANA BTE HJ MOHAMAD	 3 0	 SYAR/B   B.M./B   GEOG/D
	5445	SOFIAN BIN MD AMIN	 2 0	 G.P./U   ACC./E   ECON/U   MATH/E
	5447	AK ABD RAHMAN BIN PG HJ GHANI	 2 0	 B.M./U   ACC./D   MATH/C
	5448	AK MD FATHI BIN HJ MOHAMAD	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/B
	5449	DK SITI SAERAH PG ABD RAHMAN	 2 0	 SYAR/E   B.M./E   ACC./U
	5450	ERNIE HERLYZAH BINTI TENGAH	 3 0	 GEOG/E   BIO./D   CHEM/E
	5451	HAINI BINTI HAJI SABTU	 2 1	 SYAR/C   USUL/D   ACC./e
	5452	HALIMAHTUSA'ADIAH HISHAMUDDIN	 3 0	 G.P./U   GEOG/D   CHEM/D   MATH/C
	5453	HJ MOHD MAHADINI BIN HJ KAMIS	 1 1	 CHEM/U   PHY./e   MATH/E
	5454	HJH NORNASRIAH AKMAL HJ KASIM	 2 1	 ENGL/b   ELIT/D   HIST/U   SOCI/E
	5455	HJH SITI ZAWANAH HJ ZAKARIA	 3 0	 G.P./U   GEOG/B   PHY./E   MATH/E
	5456	HO TAT WAH	 2 1	 G.P./U   CHEM/d   PHY./E   MATH/C
	5457	JOYCE SIA FANG YEE	 3 1	 ENGL/d   BIO./A   CHEM/B   MATH/B
	5458	KAMARIAH BINTI ABDULLAH	 3 1	 G.P./e   B.S./D   ECON/D   MATH/C
	5459	LAILA BAIDURI BT MD ALINOORDIN	 2 1	 CHEM/D   PHY./e   MATH/C
	5460	LAILATUL NORAZIMAH HAJI HUSSIN	 3 0	 G.P./U   8436/X   ACC./C   ECON/D   MATH/C
	5461	MOHAMMAD ASME BIN HAJI AMIT	 3 1	 8436/d   CHEM/E   PHY./E   MATH/D
	5462	MOHAMMAD HAZAME BIN HJ ZAINAL	 3 0	 GEOG/D   ACC./C   MATH/D
	5463	MUHAMMAD AJIB HJ AHMAD AWAL	 2 1	 G.P./d   BIO./E   CHEM/U   MATH/C
	5464	NOR ARIJA BTE HJ ABD RAHMAN	 3 0	 G.P./U   ACC./B   B.S./E   MATH/B
	5465	NORIZAN BINTI MATUSIN	 2 0	 ACC./C   ECON/U   MATH/D
	5466	NORSHAFENAH BTE HAJI ABIDIN	 1 1	 GEOG/D   ECON/e   MATH/U
	5467	NURIZYENNY BTE PDPD HJ MUSLIM	 3 1	 G.P./b   BIO./B   CHEM/B   MATH/B
	5468	PRAMODH MENON A/L RAJAGOPAL	 2 1	 G.P./b   GEOG/D   BIO./D   MATH/U
	5469	RABI'ATUL KHAIRUNNISA ZOFRI	 3 0	 G.P./U   SOCI/E   ACC./D   MATH/B
	5470	SERIYATY BINTI DAYAN	 2 0	 GEOG/U   ACC./E   MATH/B
	5471	SITI NOR IZZATI HASYYATI ROSLI	 2 1	 G.P./b   ACC./D   B.S./D   ECON/U
	5472	SITI RAHMAH HJ ABD RAHMAN	 2 0	 CHEM/U   PHY./E   MATH/C
	5473	HJH SITI RAYDAH HJ BAHARUDDIN	 2 0	 B.M./D   CHEM/U   MATH/C
	5474	UMI SALMAH BINTI HAJI AJAM	 2 0	 GEOG/E   ACC./C   MATH/U
	5475	ABDUL HAMID BIN AJI	 3 0	 G.P./U   BIO./D   CHEM/E   MATH/E
	5476	ABDUL MAHADIR BIN ABDUL HAMID	 4 1	 G.P./d   FMAT/C   BIO./C   CHEM/D   MATH/A
	5477	CHAK HON NEE	 3 0	 CHEM/B   PHY./C   MATH/A
	5478	DK NOOR AFIZAH PG HJ DAMIT	 2 0	 HIST/U   ACC./D   MATH/E
	5479	DK S KHATIZAH BTE PG HJ BAKAR	 2 1	 ELIT/C   HIST/d   SOCI/D
	5480	FATIMAH BTE HAJI USLI	 3 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./D
	5481	HJ MD SYAMAIZAR B HJ MAT DAUD	 3 1	 G.P./e   CHEM/D   PHY./D   MATH/C
	5482	IZYAN KHAIRUNNISA HJ ABU BAKAR	 0 1	 B.S./U   ECON/e   MATH/U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5483	KARTIKA BINTI PUASA	 3 0	 GEOG/E   ACC./C   MATH/E
	5485	KENNETH CHIN CHIANG YU	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./A   MATH/A
	5486	LIZAWATI BINTI HAJI WASLI	 3 0	 SYAR/B   GEOG/E   HIST/E
	5487	MASRAHAYU @ ADIBAH HJ MASRI	 2 1	 SYAR/B   GEOG/e   MATH/D
	5488	MD ABD SYAFIQ MD SYARIFUDDIN	 2 0	 B.M./D   GEOG/D   CHEM/U
	5489	MIMI NORAHIDAH BTE IBRAHIM	 3 0	 SYAR/A   USUL/A   B.M./B
	5490	NORHAYATI BINTI ZAINI	 3 0	 GEOG/B   HIST/E   ACC./B
	5491	NUAIRAH AFIIFAH HJ ABDUL WAHAB	 3 1	 G.P./c   GEOG/A   SOCI/B   B.S./A
	5492	NUR HIDAYATI BINTI PUASA	 3 1	 G.P./b   SOCI/A   B.S./C   ECON/C
	5493	RABI'ATUL ADAWIYYAH HJ HASSAN	 2 0	 G.P./U   B.M./B   GEOG/E   HIST/U
	5494	RASIDAH BTE HAJI ABU BAKAR	 3 0	 ELIT/D   GEOG/C   BIO./D
	5495	SITI AISYAH BTE HAJI IBRAHIM	 3 1	 8436/b   BIO./A   CHEM/A   MATH/A
	5496	SITI NURSALEHA HJ JABAIR	 3 0	 BIO./B   CHEM/C   MATH/C
	5497	SITI SYAHROLNIZAH HASSAN	 1 0	 G.P./U   B.M./D   B.S./U   MATH/U
	5498	ZAWATUL AMAL BINTI MOKSIN	 1 0	 G.P./U   HIST/U   B.S./U   MATH/E
	5499	ZULHILMI BIN AWANG HAJI RAMBLI	 2 1	 GEOG/e   ACC./A   MATH/C
	5500	ANG SOOH PENG	 4 0	 CHEM/C   PHY./C   ACC./B   MATH/A
	5501	CHRISTINA JONG SU SUN	 2 1	 G.P./c   ELIT/C   SOCI/C   B.S./U
	5502	DK SITI KHAIRUNISA P HJ METALI	 2 1	 G.P./U   SYAR/B   SOCI/C   B.S./e
	5503	DK SITI KHAIRUNNISA ADIBAH	 2 0	 SYAR/C   B.M./D   HIST/U
	5504	DK ZURINAWATIE BTE PG RAZALI	 3 0	 B.M./C   ACC./D   MATH/D
	5505	FAKHRIAH BINTI HAJI LAMIT	 2 1	 CHEM/d   PHY./E   MATH/C
	5506	HELEJA BTE BUJANG	 1 0	 B.M./E   GEOG/U   B.S./U
	5507	MAURINA HJ ABDUL HAMID	 3 1	 G.P./b   ELIT/C   HIST/E   SOCI/D
	5508	MD ANWAR KHAN HJ BANAT GUL	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   ACC./D   B.S./U
	5509	MEMIE FARLENNIE ROSLE	 3 1	 G.P./e   ELIT/C   SOCI/C   MATH/C
	5510	MOHAMMAD FIRDAUS BIN HALEM	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	5511	MOHD WIRA HAKEEM BIN HJ RASHID	 2 1	 G.P./c   ACC./D   ECON/U   MATH/B
	5512	MOHD ADIBSYAH HJ MOHD TAHIR	 1 0	 SYAR/E   B.M./U   GEOG/U
	5513	NOR RAEDAH BTE ABD RAHMAN	 2 0	 SYAR/A   B.M./D   GEOG/U
	5514	NUR HAZARINA BTE HJ MD ZAIN	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	5515	PATRICK BIN LAYANG	 2 1	 B.M./D   HIST/e   A&D./D
	5516	ROSAFIZA IMA ELIEYANA AZAMAN	 3 1	 G.P./b   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	5517	RUZANNA BTE ZULKIPLI	 2 0	 G.P./U   B.M./C   HIST/U   SOCI/D
	5518	SHIFA'BINTI HUSAINI	 2 1	 G.P./b   HIST/E   PHY./U   ECON/D
	5519	YULAINY BINTI HAJI ABD GHANI	 3 0	 G.P./U   SYAR/E   B.M./E   ELIT/D
	5520	DYG YUSMA RABIEAH AWG YUSSOF	 2 0	 ACC./C   B.S./U   MATH/C
	5521	ZAWANAH AYUNNE HJ AHMAD	 2 0	 ELIT/C   A&D./E   B.S./U
	5522	AK MD IRWANA PG HJ TENGAH	 2 0	 SYAR/U   B.M./E   A&D./E
	5523	AK MOHD NAJIB BIN PG HJ OTHMAN	 1 0	 SYAR/C   USUL/U   B.M./U
	5524	DAHLIA BTE HJ MD DAUD	 1 0	 SYAR/U   B.M./D   ACC./U
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5525	DK NUR AMALINA PG HJ MD ALIMIN	 3 1	 G.P./b   PHY./E   ACC./B   MATH/C
	5526	DK SITI KHADIZAH PG HJ DAMIT	 0 0	 GEOG/U   B.S./U   MATH/U
	5527	DK SRI MULIATY PG HJ MOHAMED	 2 1	 ACC./D   ECON/e   MATH/A
	5528	ESTI DIWANA CHRISTIE MD IDRIS	 0 0	 USUL/U   ACC./U   B.S./U
	5529	FAIZATUL AMALINA HAJI MORSIDI	 3 0	 SYAR/B   B.M./C   HIST/E
	5530	HAJAH NORAMALINA BTE HJ TAMAM	 1 0	 G.P./U   B.M./E   GEOG/U   MATH/U
	5531	HJH SYAZWANI BTE HJ MD SAID	 1 0	 B.M./D   ACC./U   MATH/U
	5532	IBRAHIM EDRIS	 3 1	 G.P./a   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5533	MD ZUL-AMALI H ARPAN SHAHBUDIN	 3 0	 CHEM/D   PHY./D   MATH/C
	5534	MOHAMMAD ROYMORNI BIN AWANG	 3 0	 G.P./U   SYAR/B   B.M./D   GEOG/D
	5535	MOHD AMIROL BIN ABD RAHIM	 2 1	 G.P./U   SYAR/B   B.M./D   GEOG/e
	5536	MD HAMDILLAH BIN HJ MAT EMRAN	 1 1	 USUL/U   GEOG/d   A&D./D
	5537	HJH NOREEN NUR BT HJ MUHAMMAD	 2 0	 HIST/U   ACC./E   MATH/E
	5538	NORFAIZAH BINTI HJ MOHD RAIS	 2 1	 SYAR/C   GEOG/d   MATH/C
	5539	NORHAFIZAH BINTI SAPAR	 1 0	 ACC./U   B.S./U   MATH/E
	5540	NORSAFIENA BINTI HAJI AMIR	 1 1	 ENGL/e   GEOG/U   SOCI/E   B.S./U
	5541	ROSIAH BINTIE HAJI AHMAD/ASMAT	 2 2	 G.P./d   BIO./D   CHEM/E   MATH/e
	5542	RUMAIZAH AHMAD @ MD ARIFFIN	 3 0	 GEOG/B   HIST/D   MATH/C
	5543	SITI NURKHADIJAH MOHD TARSAD	 1 1	 G.P./U   CHEM/U   PHY./e   MATH/C
	5544	MANDY TOO MING LI	 3 1	 8436/a   PHY./B   B.S./A   MATH/B
	5545	ZULIZA BINTI ROSLE	 3 0	 G.P./U   GEOG/B   BIO./D   MATH/C
	5546	ABD HAFIZ AIZUDDIN HJ HASHEIM	 3 1	 8436/d   CHEM/D   PHY./E   MATH/D
	5549	ALWIN CHONG KAI SHIANG	 3 2	 G.P./a   8436/c   ELIT/B   SOCI/B   ECON/B
	5550	AZRIAH BTE DRAMAN / MIRASAN	 2 1	 B.M./D   ACC./D   MATH/d
	5551	DAYANG ZALEHA BTE AWANG@BAKAR	 3 0	 SYAR/A   USUL/C   B.M./D
	5552	DK AMALINA PG HAJI BAKAR	 3 1	 G.P./b   CHEM/D   PHY./D   MATH/A
	5553	DK SARINAH BTE PG MANAF	 3 1	 G.P./d   CHEM/E   PHY./E   MATH/A
	5554	ERNIE MASLIZA YANTE BTE THAMIT	 0 0	 ACC./X   ECON/X   MATH/X
	5555	FAZIDAH BINTI AWANG MD DAUD	 3 1	 G.P./d   CHEM/D   PHY./D   MATH/C
	5556	HAJAH AIERNY BTE HJ BAKAR	 2 0	 BIO./U   ACC./D   MATH/B
	5557	HJH NURUL AMAL AMNI ATHIRAH	 3 0	 ELIT/C   GEOG/D   SOCI/D
	5558	JUNIZAH HJ JUNED	 1 1	 ELIT/d   SYAR/C   GEOG/U   HIST/U
	5559	KHAIER SHUKRIE BIN HJ MD LAZIM	 1 1	 G.P./e   GEOG/U   PHY./U   MATH/D
	5560	KHATYJAH BTE J L JOHAN ARIFFIN	 3 1	 G.P./b   B.M./B   HIST/D   ACC./B
	5561	LIZAWATI HAJI SUHAILI	 2 1	 G.P./U   ELIT/D   GEOG/e   SOCI/D
	5562	MOHAMAD DANIAL BIN DAUD	 2 0	 G.P./U   GEOG/C   PHY./U   MATH/D
	5563	MUHAMMAD YUSRA BIN AWG JAFAR	 2 0	 GEOG/U   ACC./D   MATH/C
	5564	NG TECK HENG	 2 1	 G.P./b   GEOG/C   HIST/D   SOCI/U
	5565	NURUL AIN BINTI HAJI GAFAR	 2 0	 B.M./D   GEOG/U   MATH/E
	5566	RASYIDAH HJ ABDUL RAZAK	 3 0	 SYAR/A   B.M./C   A&D./D
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5567	RINA NURHAFIZAH BINTI ABD RANI	 2 1	 G.P./e   GEOG/D   BIO./D   CHEM/U
	5568	ROHAIDA BINTI RAMLI	 2 0	 G.P./U   BIO./E   CHEM/U   MATH/B
	5569	SITI NABILAH BINTI HAJI TAIF	 3 0	 G.P./U   CHEM/D   ACC./D   MATH/C
	5570	SUSAN IRNEWATY BTE HJ JANI	 1 1	 G.P./e   GEOG/U   B.S./U   MATH/E
	5571	SYUZEANI HJ SULAIMAN	 2 1	 ENGL/e   GEOG/B   B.S./U   MATH/E
	5572	ZURAIHAN BINTI MAMIT	 3 0	 SYAR/A   HIST/E   ACC./D
	5573	AK REZA MARIANO B PG SALLEH	 3 1	 G.P./b   BIO./A   CHEM/A   MATH/B
	5574	AYATUL HISNI BTE HBA HJ AHMAD	 1 0	 SYAR/B   GEOG/U   ACC./U
	5576	ERMAWANDE BIN TARSAD	 0 2	 G.P./U   GEOG/e   PHY./U   MATH/e
	5577	HAIRIAH BINTI TALIB	 3 1	 G.P./c   BIO./B   CHEM/B   MATH/A
	5578	HASBUL WAFI BIN MOHD SALLEH	 2 1	 G.P./b   SOCI/D   BIO./D   CHEM/U
	5579	HJ MUHD MAHFUZ BIN HJ BRAHIM	 3 0	 G.P./U   BIO./D   CHEM/E   MATH/B
	5581	HJH NUR SABRINA BTE HJ YUSOP	 2 0	 G.P./U   SYAR/B   B.M./E   GEOG/U
	5582	LIM YEN PENG	 2 1	 G.P./a   FMAT/U   CHEM/C   PHY./B   MATH/X
	5583	MOHAMMAD HASROL BIN BAGOL	 2 0	 SYAR/C   ECON/U   MATH/C
	5584	NORISSMAN HASHEKEEN AWG OTHMAN	 2 0	 G.P./U   GEOG/U   CHEM/E   MATH/E
	5585	HJH NUR SADRINA BINTI HJ MISIR	 1 1	 G.P./d   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5586	NURUL AMAL AMANI ATHIRAH	 3 1	 G.P./b   BIO./C   CHEM/C   MATH/C
	5587	NURUL NAZURAH BTE JAYA	 2 0	 G.P./U   ELIT/C   HIST/U   SOCI/B
	5589	NURUL'AINI BINTI AHMAD	 3 1	 G.P./c   GEOG/C   SOCI/A   B.S./E
	5590	PANG YUNG SOON	 3 1	 G.P./b   BIO./C   PHY./D   MATH/A
	5591	SITI HANISAH BTE HJ MD SALLEH	 3 0	 B.M./C   ACC./C   B.S./E
	5592	SITI NAZIRAH BINTI HAJI DOLLAH	 3 0	 A&D./D   ACC./C   MATH/D
	5593	SITI NOR RATNA FAUZIAH SAIMAN	 3 0	 G.P./U   SYAR/A   USUL/B   B.M./D
	5594	SITI NURULAISYAH B HJ MARSIDI	 3 0	 ACC./C   B.S./C   MATH/E
	5595	SITI SALWA HAJI MOHD ALI	 3 0	 SYAR/A   B.M./D   GEOG/E
	5596	SUZANA ELAMI BTE ELAN	 2 0	 SYAR/C   B.M./D   ACC./U
	5597	TUTY ARINAH BINTI MOHD TALIP	 3 2	 G.P./b   ENGL/d   CHEM/C   PHY./D   MATH/A
	5598	ZARIANA BTE ZAINI	 0 1	 G.P./c   GEOG/U   B.S./U   MATH/U
	5599	ZORINA BINTI HAJI KAHAN	 1 0	 B.M./C   GEOG/U   MATH/U
	5600	ABDUL AZHIM BIN HAJI JALI	 3 1	 G.P./d   CHEM/D   PHY./C   MATH/B
	5601	ADELINE SUNG CHIEN YUN	 4 0	 CHEM/A   PHY./A   ACC./A   MATH/A
	5602	AFRAH IZZAT BTE HJ MD TEJUDDIN	 2 1	 G.P./b   SOCI/D   BIO./E   PHY./U
	5603	AJI AKBAR BIN HAJI BUJANG	 1 1	 G.P./e   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5604	AK MOHD AZRIN BIN PG HAJI AJI	 2 0	 ACC./D   B.S./U   MATH/C
	5606	DK NUR NAJIBAH PG BAHARUDIN	 1 1	 CHEM/U   ACC./d   MATH/E
	5607	HADIJAH MOHAMMAD/MOHAMAD	 3 1	 G.P./d   ACC./A   B.S./C   MATH/C
	5608	HANYROL HANYZAN BINTI AHMADSAH	 3 1	 G.P./b   BIO./C   CHEM/E   MATH/C
	5609	HIDAYATUL ZABIDAH HAJI DAYANG	 3 0	 SYAR/B   B.M./C   GEOG/E
	5610	HJ MD MULIADI B HJ ABD HAMID	 2 1	 GEOG/E   BIO./D   CHEM/e
	5611	LIM HUI MING	 4 1	 G.P./a   FMAT/A   CHEM/A   ACC./A   MATH/A
	BN105	MAKTAB DPM AL-MUHTADEE BILLAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5612	LINA ANAK ABU	 2 0	 B.M./D   GEOG/U   A&D./E
	5613	MD ZUL FARNIE SHAM MD ALI	 2 1	 G.P./b   PHY./U   ACC./E   MATH/C
	5614	MOHAMMAD AKRAMIN BIN ALIDIN	 3 0	 G.P./U   B.M./D   HIST/E   ECON/E
	5615	MOHD RUZAINI BIN MOHD SOFIAN	 2 0	 GEOG/E   PHY./U   MATH/D
	5616	NOOR IHSAN BTE HJ AHMAD	 3 0	 G.P./U   ELIT/D   SOCI/E   MATH/D
	5617	NOR AZIMAH BINTI HJ ABDULLAH	 3 1	 G.P./e   CHEM/D   PHY./D   MATH/A
	5618	NORHAFIZAH BINTI MOHD ZAINI	 3 1	 G.P./d   ACC./C   B.S./D   MATH/B
	5619	NORHAYATI BTE AHMAD	 2 1	 G.P./b   ELIT/C   GEOG/U   SOCI/C
	5620	NORZELIMAH HJ ABDUL SAMAD	 3 0	 G.P./U   ACC./D   B.S./E   MATH/C
	5621	SITI KHADIJAH B HJ MOHYEDEEIN	 3 0	 B.M./C   GEOG/D   A&D./D
	5622	SITI NABILAH HJ ABD SALIM	 3 1	 G.P./b   GEOG/E   ACC./A   MATH/B
	5623	UMMI ANAK DAUD	 2 0	 B.M./C   GEOG/U   A&D./D
	5624	ABDUL AL BARI BIN HJ MD KASIM	 2 0	 BIO./C   CHEM/U   MATH/E
	5627	DK NOORAKRAMEN K PG ALIMIN	 1 1	 ENGL/d   ELIT/D   HIST/U   SOCI/U
	5628	DK SITI HANUNA BINTI PG IDRIS	 1 1	 GEOG/d   ACC./E   B.S./U
	5631	ERIC KAH CHERN TZE	 1 0	 GEOG/U   MATH/D
	5632	ES-WAN DANDIAN BIN HJ ABDULLAH	 2 0	 GEOG/E   B.S./E
	5633	HAIRULKHIR BIN HJ AWG MD TAHIR	 2 0	 B.M./E   GEOG/U   ACC./D
	5634	HARDY BIN DUKONG	 2 0	 B.M./E   ACC./E   B.S./U
	5635	HERLINYWATI BINTI ABDUL HAMID	 1 0	 ELIT/E   SOCI/U   B.S./U
	5636	HJH NORBAYZURA BTE HJ BUJANG	 0 0	 ACC./U   B.S./U
	5637	HJ MD FAIZAL BIN HJ MD YASSIN	 1 0	 GEOG/U   PHY./D   MATH/U
	5640	JAGAR KAYA BIN MOHD YUSOF	 2 0	 GEOG/E   ACC./E
	5643	MOHAMAD SHAMSUL BIN HAJI ALI	 2 1	 GEOG/e   ACC./E   MATH/D
	5644	MOHAMMAD AMIR HAMZAH HJ UMAR	 1 0	 GEOG/U   ACC./E
	5647	NORADRIANA HJ AWANG CHUCHU	 2 0	 ECON/E   MATH/E
	5649	NURIZAH BINTI RAMLI	 1 0	 GEOG/C   PHY./U   MATH/U
	5652	ZULKHAIR BIN ABDULLAH	 3 0	 G.P./U   CHEM/D   PHY./D   MATH/A
	5654	ABBY PUTRA HJ ROSMAN	 0 1	 B.M./U   BIO./e   CHEM/U
	5655	SARAH FOO SIEW CHENG	 0 3	 G.P./c   GEOG/e   SOCI/e   B.S./U

	BN106	MAKTAB SAINS PSBS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	AK AHMAD SYUKRI PG H ABD RAHIM	 0 3	 CHEM/d   PHY./c   MATH/a
	3002	MOHD RAHMAT BIN ABDUL HAMID	 0 3	 BIO./c   CHEM/a   MATH/a
	3003	JEFFERY ANG MENG ANN	 0 3	 BIO./d   CHEM/c   MATH/b
	3004	MOHAMAD RUZAINI BIN ARMADANI	 0 2	 CHEM/U   PHY./e   MATH/c
	BN106	MAKTAB SAINS PSBS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3005	MUHAMMAD AIZAT BIN AMIN	 0 2	 CHEM/U   PHY./e   MATH/e
	3006	MUHAMMAD AZIZAN BIN HJ ISMAIL	 0 3	 CHEM/b   PHY./c   MATH/a
	3007	MUHAMMAD NABIL B HAJI IBRAHIM	 0 2	 CHEM/U   PHY./e   MATH/b
	3008	MUHD ROSFADHLY BIN HJ ROSLI	 0 1	 GEOG/d   PHY./U
	3009	MOHAMMAD AZIMAN BIN HJ JUMAHAT	 0 3	 CHEM/e   PHY./d   MATH/a
	3010	MURSIDI BIN MURAH	 0 3	 BIO./d   CHEM/d   MATH/c
	3011	DK HJH S ZAHRAH PG HJ MD YUSOF	 0 3	 CHEM/d   PHY./d   MATH/b
	3012	DK MASHDALINA BINTI PG MATAHIR	 0 3	 CHEM/d   PHY./c   MATH/b
	3013	DK SITI NORHAZWANA PHZA	 0 3	 BIO./b   CHEM/b   MATH/a
	3014	HJH S N SABRINA HJ SALLEHUDDIN	 0 1	 CHEM/U   PHY./e   MATH/U
	3015	NABILAH BINTI HAJI ABU BAKAR	 0 3	 BIO./c   CHEM/b   MATH/b
	3016	NUR FARIZAH BINTI HAJI DOLLAH	 0 3	 CHEM/c   PHY./c   MATH/b
	3017	S NURUL MAHAANI MOHD AIANI	 0 3	 BIO./c   CHEM/d   MATH/c
	3018	SITI MUNAWWARAH AWANG TARIF	 0 3	 BIO./b   CHEM/c   MATH/a
	3019	SITI ZAIMAH BINTI HAJI DURAJID	 0 1	 BIO./U   CHEM/U   MATH/e
	3020	UMMUL HASANAH BTE HJ HASSAN	 0 3	 CHEM/a   PHY./b   MATH/a
	3021	ABDUL WAFI BIN MISLI	 0 3	 CHEM/d   PHY./c   MATH/a
	3022	AK HJ MOHD RAZIF PG HJ IDROS	 0 3	 PHY./e   ACC./d   MATH/a
	3023	HJ MOHD MUIZZ BIN HJ JUNAIDI	 0 2	 BIO./e   CHEM/U   MATH/e
	3024	KAIRUL BIN HAJI MUHD KINCHO	 0 1	 CHEM/U   PHY./U   MATH/d
	3025	MD ALISSYABIRIN HJ MOHAMMAD	 0 2	 BIO./c   CHEM/U   MATH/e
	3026	NAZIRUL MUBIN HAJI MAT RASIL	 0 2	 CHEM/e   PHY./U   MATH/d
	3027	ONG WEE MING	 0 3	 CHEM/a   PHY./a   MATH/a
	3028	CAITLYN SUET MEI KEASBERRY	 0 3	 BIO./c   CHEM/b   MATH/a
	3029	DIYANA BINTI HAJI MOHAMED	 0 3	 BIO./a   CHEM/a   MATH/a
	3030	DK SITI FATHIYAH PG HJ DAMIT	 0 3	 BIO./b   CHEM/b   MATH/a
	3031	FARAH ANI BINTI GAPOR	 0 3	 BIO./c   CHEM/d   MATH/b
	3032	HAJAH NORHASYIMAH BINTI TAMIN	 0 3	 BIO./c   CHEM/d   MATH/a
	3033	NORLIYANA BT AWANG MD YAAKUB	 0 1	 BIO./U   CHEM/U   MATH/e
	3034	NUR HAMIZAH BINTI ABD HAMID	 0 1	 BIO./U   PHY./U   MATH/e
	3035	NURRABIATUL AINI BT TALIPUDIN	 0 1	 BIO./U   CHEM/U   MATH/d
	3036	NURUL ASHRIKIN BINTI MOHAMIN	 0 3	 BIO./e   CHEM/d   MATH/b
	3037	SHAHARLENA BINTI HAJI SAPAR	 0 3	 CHEM/d   PHY./b   MATH/a
	3038	SITI NOOREJAH BINTI IDRIS	 0 3	 CHEM/e   PHY./d   MATH/a
	3039	SITI NURLILA BINTI HAJI SALLEH	 0 2	 CHEM/U   PHY./d   MATH/b
	3040	SITI RABANI BINTI HAJI HUSSIN	 0 3	 BIO./e   CHEM/d   MATH/a
	3041	CHENG BOON KIAT	 0 3	 ACC./b   B.S./d   MATH/c
	3042	KASYFIL AZIZ BIN HAJI JUMAT	 0 2	 PHY./d   B.S./U   MATH/c
	3043	AZIZAH BINTI HJ EDRIS	 0 3	 ACC./e   ECON/c   MATH/e
	3044	FUNG HUI NA	 0 3	 ACC./b   B.S./a   ECON/b
	3045	HJH SITI NORAHMAT HJ NASIP	 0 2	 B.S./d   ECON/c   MATH/U
	BN106	MAKTAB SAINS PSBS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3046	LIM SZE YEE	 0 3	 CHEM/d   ACC./b   MATH/b
	3047	NOORALIZA BINTI AHMAD	 0 3	 ELIT/e   ACC./d   MATH/b
	3048	NURULJANNAH HAJI MOHD YUSSOF	 0 2	 B.S./c   MATH/a
	3049	RAIFANA HAJI RANIE	 0 3	 ACC./e   B.S./d   MATH/b
	3050	SITI FATIMAH BTE HJ MOHD DON	 0 3	 B.S./d   ECON/b   MATH/d
	3051	SITI MASYHURAH BTE HAJI TALIP	 0 3	 B.S./d   ECON/c   MATH/b
	3052	AHMAD AYYUB BIN MOHD ISA	 0 3	 CHEM/c   PHY./c   MATH/c
	3053	AK MOHAMAD SANNY BIN PG HASSAN	 0 3	 CHEM/c   PHY./c   MATH/a
	3055	BILLY LIM JIN HOE	 0 3	 CHEM/a   PHY./a   MATH/a
	3057	HJ ZULFADHLI PUTRA B HJ YAAKUB	 0 3	 CHEM/b   PHY./d   MATH/c
	3058	MUHAMMAD FIRDAUS HAJI ZAILANI	 0 4	 G.P./b   COMP/a   PHY./c   MATH/c
	3059	NASRUL AZIZI BIN MOHAIMIN	 0 0	 ACC./U   B.S./U   MATH/U
	3060	PANG CHIN SUNG	 0 3	 COMP/b   B.S./c   MATH/b
	3061	DAPHNE GOH SHY WEI	 0 3	 CHEM/c   PHY./e   MATH/a
	3062	HAJAH ROBEEYAH BINTI ABDULLAH	 0 3	 BIO./d   CHEM/d   MATH/c
	3063	KHAIRUNNISA AQILAH ARIFFIN	 0 3	 CHEM/e   PHY./e   MATH/c
	3064	NOR AFIQAH HJ ZAINULABIDIN	 0 3	 CHEM/b   PHY./b   MATH/a
	3065	NURHAYATI LIYANA GIDI ZAMAN	 0 2	 GEOG/U   BIO./e   MATH/b
	3066	RUZANA BINTI MOHD SALLEH	 0 2	 CHEM/U   PHY./c   MATH/a
	3067	ABDUL RAHMAN BIN HAJI HUSSEIN	 0 3	 CHEM/d   PHY./c   MATH/a
	3068	AK MOHAMMAD FIRDAUS B PG BADAR	 0 3	 PHY./c   ACC./c   MATH/b
	3070	MD HAZMI RAFIUDDIN ABD RAHMAN	 0 3	 CHEM/e   PHY./d   MATH/b
	3071	MUHAMMAD HIDAYAT MAT YASSIN	 0 3	 CHEM/d   PHY./d   MATH/b
	3072	MOHD ZULFADHLI HAJI JUNAIDI	 0 0	 GEOG/U   PHY./U
	3073	MUHD SAIFULLAH BIN ABU BAKAR	 0 3	 CHEM/c   PHY./c   MATH/b
	3074	MUHAMMAD KHAIRUL'AMILEEN	 0 2	 CHEM/d   PHY./U   MATH/b
	3075	RIDUAN BIN GHANI	 0 3	 CHEM/a   PHY./b   MATH/a
	3077	DK Z KHAIRIYAH PG HJ ZULKEFFLI	 0 3	 CHEM/d   PHY./b   MATH/a
	3078	IRENE LIM CHING LENG	 0 3	 CHEM/a   PHY./c   MATH/a
	3079	JALWAA KHAIR HANA HAJI SUDIN	 0 3	 CHEM/b   PHY./a   MATH/a
	3080	NUR ASHIKIN DAUD	 0 3	 CHEM/d   PHY./c   MATH/c
	3081	AK MUHD AKMAL PG HJ MOHAMED	 0 1	 G.P./c   GEOG/U   ACC./U   MATH/U
	3082	MOHAMMAD AKMAL FIKRY BIN YUSRA	 0 3	 CHEM/c   PHY./a   MATH/a
	3083	QAMARUL AZMI BIN SULAIMAN	 0 2	 CHEM/e   PHY./U   MATH/b
	3084	HANNA DIYANA K BORHANUDIN	 0 3	 BIO./b   CHEM/d   MATH/b
	3085	ILI LIYANA SYAZWANI BT ADNAN	 0 3	 CHEM/b   PHY./a   MATH/a
	3086	NABILAH @ HAFIZAH HJ ABD MURAD	 0 3	 CHEM/c   PHY./e   MATH/b
	3087	HJH SITI NOR ISMAH HJ MASRI	 0 3	 CHEM/d   PHY./c   MATH/a
	3088	NOORAMAL FITRIYAH ABDUL RAHIM	 0 3	 CHEM/c   PHY./d   MATH/a
	3089	NORASILAH BINTI HAJI NAYAN	 0 3	 BIO./d   CHEM/c   MATH/a
	3090	NUR ASMAA FARAH BTE HJ YUSSOP	 0 3	 BIO./c   CHEM/c   MATH/a
	BN106	MAKTAB SAINS PSBS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3091	NUR NADIAH BT AWG HJ JELUDIN	 0 3	 BIO./b   CHEM/b   MATH/a
	3092	NURAFINI HAJI MUHAMMAD ZAINI	 0 3	 BIO./b   CHEM/b   MATH/b
	3093	RUZANNA MUSFIRAH BTE HAJI SAJI	 0 3	 CHEM/b   PHY./b   MATH/a
	3094	SITI ZURIANNA HAMZAH	 0 3	 CHEM/b   PHY./c   MATH/a
	3095	YEO SU YING	 0 3	 CHEM/a   PHY./a   MATH/a
	3096	DK NURHAYATUL FILZAH PG DAMIT	 0 3	 BIO./b   CHEM/c   MATH/a
	3097	HAN SHIOU SHIN	 0 3	 BIO./a   CHEM/a   MATH/a
	3098	JASDINAH BINTI JASDI	 0 3	 BIO./b   CHEM/c   MATH/b
	3099	HJH SAADATUL AKMA BT HJ BAKAR	 0 3	 BIO./b   CHEM/d   MATH/b
	3100	KHAIRUNNISA BTE HJ HUSSIN	 0 3	 BIO./a   CHEM/a   MATH/a
	3101	M J ADNINAH DATO ABD WAHAB	 0 2	 ELIT/e   BIO./e   B.S./U
	3102	NUR HUSNINA BTE MATALI	 0 3	 BIO./b   CHEM/b   MATH/a
	3103	NURSYAZWANI BINTI SANI	 0 3	 BIO./a   CHEM/a   MATH/a
	3104	RUSYDIAH BINTI SUDIN	 0 3	 BIO./d   CHEM/c   MATH/c
	3105	SITI NAASIRAH BINTI HAJI AJI	 0 3	 BIO./d   CHEM/b   MATH/a
	3106	SITI NABILAH BINTI HAJI AHMED	 0 3	 BIO./c   CHEM/b   MATH/a
	3107	SITI NORAZMIZAH HJ AWG TENGAH	 0 3	 BIO./d   CHEM/d   MATH/c
	3108	SITI NURULIZA BTE AWG HIDUP	 0 3	 BIO./b   CHEM/b   MATH/a
	3109	MD SAIFUL AMIRIN HJ ABD LATIP	 0 3	 COMP/c   PHY./b   MATH/a
	3110	WONG WEE SHIANG	 0 3	 ELIT/c   B.S./e   ECON/e
	3111	AENY AZRENA BINTI AZAHARI	 0 3	 COMP/a   PHY./c   MATH/a
	3112	AMAL MAJIDAH HAJI SUHAILI	 0 4	 ENGL/d   ELIT/d   ACC./d   MATH/d
	3113	DK SETI AMINAH PG OTHMAN	 0 2	 ENGL/c   ELIT/c   ECON/U   MATH/U
	3114	DK NARISSA PG MOHAMAD NOOR	 0 4	 ENGL/b   ELIT/c   ECON/c   MATH/d
	3115	DK SITI AMALINA NABILAH ANUAR	 0 1	 ENGL/c   B.S./U   ECON/U
	3116	HAZIQAH BTE HJ MD YAMIN	 0 2	 CHEM/U   PHY./d   MATH/c
	3117	IZZAH FATINAH KASSIM	 0 3	 CHEM/a   PHY./b   MATH/a
	3118	JOANNA SHIM SIEW CHING	 0 3	 CHEM/a   PHY./b   MATH/a
	3119	NADIA BINTI TIGA	 0 2	 CHEM/U   PHY./e   MATH/c
	3120	NURUL HASYIMAH BTE HJ ZUNAIDI	 0 2	 CHEM/U   PHY./e   MATH/c
	3121	RINA NURHAMIZAH ABD RANI	 0 1	 PHY./U   ACC./U   MATH/d
	3122	SITI FAIRUZ BINTI ABU KASIM	 0 3	 PHY./c   ACC./c   MATH/a
	3123	SITI NORSANIAH BINTI SOONI	 0 3	 CHEM/a   PHY./a   MATH/a
	3125	SUHAIDA BINTI HAJI ABDULLAH	 0 1	 ELIT/e   GEOG/U   B.S./U
	3126	FAIDHILAH BIN HAJI MAJIT	 0 1	 COMP/d   PHY./U   MATH/U
	3127	MD EDWIN KHALID B HJ MD SALLEH	 0 3	 COMP/b   PHY./e   MATH/a
	3128	MOHD NORELHAM BIN HJ ZAINI	 0 3	 COMP/c   PHY./e   MATH/d
	3129	MOHAMMAD FAISAL HJ MD YASSIN	 0 2	 GEOG/d   PHY./U   MATH/d
	3130	MUHD IHSAN SABRI HJ ABD MANAP	 0 1	 PHY./U   ACC./U   MATH/c
	3131	DYG AMELIA DR HJ ABD LATIFF	 0 3	 ELIT/a   HIST/a   B.S./b
	3132	ATIQAH NORSAUZELAH HJ ABDULLAH	 0 2	 PHY./d   MATH/b
	BN106	MAKTAB SAINS PSBS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3133	AZIEMAH BINTI HAJI MD ZAIN	 0 3	 BIO./d   CHEM/c   MATH/c
	3134	DK NOORFARIDAH PAHS	 0 3	 ENGL/b   COMP/c   ELIT/c   MATH/U
	3135	FATIN NADZIRAH AHMAD AL-SHOKRY	 0 0	 GEOG/U   PHY./U   MATH/U
	3136	HANANI BINTI AJAK	 0 0	 GEOG/U   BIO./U   MATH/U
	3137	NURULJANNAH BINTI AWANG JUMAT	 0 3	 BIO./c   CHEM/b   MATH/a
	3138	SITI NOORATIKA BINTI SUPERI	 0 3	 BIO./d   CHEM/d   MATH/c
	3139	ABDUL MATIIN BIN HJ MUHD KASIM	 0 4	 BIO./c   CHEM/d   PHY./c   MATH/b
	3140	AK HJ MD AZIZAN B PG HJ PETRA	 0 4	 BIO./b   CHEM/b   PHY./c   MATH/a
	3141	CHEONG MUN KHIONG	 0 4	 BIO./b   CHEM/b   PHY./b   MATH/a
	3142	LIM CHUN	 0 4	 BIO./a   CHEM/b   PHY./a   MATH/a
	3146	YEO CHONG HAU	 0 4	 BIO./a   CHEM/a   PHY./a   MATH/a
	3147	YEO CHONG HSIEN	 0 4	 BIO./a   CHEM/a   PHY./a   MATH/a
	3148	DAYANGKU ARDITTA PG MOHD ZAIDI	 0 4	 BIO./b   CHEM/d   PHY./c   MATH/a
	3149	DK HALIMATUSSA'DIAH P H ZAINI	 0 4	 BIO./c   CHEM/c   PHY./c   MATH/a
	3150	HJH NUR AQILAH BINTI HJ ISMAIL	 0 3	 BIO./d   CHEM/U   PHY./e   MATH/c
	3151	HJH NURUL SA'IDAH BTE H ISHAK	 0 4	 BIO./d   CHEM/b   PHY./b   MATH/a
	3152	KOH KAI SHING	 0 4	 BIO./c   CHEM/a   PHY./b   MATH/a
	3153	NURHAFILAH BINTI MOHD DAUD	 0 4	 BIO./c   CHEM/d   PHY./d   MATH/a
	5001	AHMAD FIRDAUS BIN HAJI YUSOP	 3 0	 G.P./U   8436/U   BIO./C   CHEM/C   MATH/B
	5002	CHAN YAN SHIANG	 3 2	 G.P./b   8436/c   BIO./B   CHEM/B   MATH/A
	5003	DK MAIZATUL AIMAN PG HJ ISMAIL	 3 2	 G.P./b   8436/b   BIO./A   CHEM/A   MATH/A
	5004	DYG SITI DARLIANA BTE MOHAMAD	 3 2	 G.P./c   8436/e   BIO./D   CHEM/D   MATH/C
	5005	EUNICE BINTI SILIANG	 3 1	 G.P./U   8436/e   BIO./E   CHEM/D   MATH/C
	5006	HJH HAMIZAH HJ SUHAIMI	 3 2	 G.P./c   8436/c   BIO./B   CHEM/D   MATH/B
	5007	MASILAH BINTI MATUSIN	 3 2	 G.P./e   8436/d   HIST/C   BIO./D   CHEM/E
	5008	MOHD HASRUL AIZAN BIN HASSAN	 3 2	 G.P./d   8436/d   BIO./B   CHEM/C   MATH/C
	5009	NUR HANISAH HAJI JOHAN	 3 2	 G.P./c   8436/b   BIO./B   CHEM/B   MATH/A
	5010	NUR SHAAHIDAH HJ SULAIMAN	 3 2	 G.P./b   8436/d   BIO./E   CHEM/D   MATH/C
	5011	SHALHAMDULILAH ZULHAJJI SIDI	 1 2	 G.P./b   8436/e   BIO./U   CHEM/U   MATH/E
	5012	SITI HAMIZAH HAJI HASLIE	 3 2	 G.P./c   8436/c   BIO./A   CHEM/B   MATH/A
	5013	ADIBAH BINTI RAJALI	 3 2	 G.P./a   8436/a   BIO./C   CHEM/C   MATH/A
	5014	AZIMAS BINTI HAJI ISMAIL	 2 2	 G.P./d   8436/d   HIST/E   CHEM/U   MATH/C
	5015	FARAH SUHANA BTE HISAMONIE KOH	 3 2	 G.P./c   8436/d   BIO./C   CHEM/C   MATH/A
	5016	ISMAYADI BIN JUNED	 2 2	 G.P./c   8436/d   GEOG/D   CHEM/U   MATH/E
	5017	LIYANA ZARITH BTE HAJI ZAINI	 1 2	 G.P./b   8436/c   ELIT/D   CHEM/U   MATH/U
	5018	MOHAMAD KHALIDI BIN BAHARI	 2 2	 G.P./e   8436/d   COMP/E   ECON/U   MATH/E
	5019	MOHD ALI YUSREE BIN HJ MOHAMED	 3 2	 G.P./b   8436/a   BIO./D   CHEM/D   MATH/C
	5020	MUHAMMAD BUKHARI BIN AWG AHMAD	 0 1	 G.P./U   8436/e   BIO./U   CHEM/U   MATH/U
	5021	NUR 'AFIFAH SALAMAT	 3 2	 G.P./b   8436/c   BIO./B   CHEM/D   MATH/B
	5022	NURILYANI BINTI ZAINUDDIN	 3 2	 G.P./b   8436/c   BIO./B   CHEM/C   MATH/B
	5023	RASHIDAH BINTI HAJI BERUDIN	 3 2	 G.P./b   8436/d   GEOG/C   BIO./C   MATH/B
	BN106	MAKTAB SAINS PSBS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5024	SITI AMANIAH HJ AWG BESAR	 3 2	 G.P./d   8436/c   BIO./B   CHEM/B   MATH/B
	5025	SITI MARDHIANA JORSNI	 3 1	 G.P./U   8436/d   ELIT/D   CHEM/C   MATH/B
	5026	WATRIAH BINTI SARILILAH	 3 2	 G.P./c   8436/e   BIO./C   CHEM/D   MATH/C
	5027	AK AZLAN SHAH BIN PG HJ AHMAD	 3 2	 G.P./b   8436/d   CHEM/C   PHY./D   MATH/B
	5028	AQILAH BINTI SURATNO	 3 2	 G.P./c   8436/d   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5030	MOHAMMAD NAZWAN BIN HAJI SABLI	 3 2	 G.P./c   8436/c   CHEM/E   PHY./E   MATH/B
	5031	MOHD ZURAIME W BIN HJ SUHAIMI	 2 1	 G.P./U   8436/d   BIO./D   PHY./U   MATH/D
	5032	MUHAMAD HILMI BIN MD TAIB	 2 2	 G.P./e   8436/b   CHEM/D   PHY./U   MATH/B
	5033	NURUL HIDYA BINTI MAT DAUD	 3 2	 G.P./c   8436/e   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5034	TAN HUI YEN	 3 1	 G.P./d   8436/U   COMP/D   PHY./E   MATH/B
	5035	ZAIRUL RIZIKIN BIN MURANG	 0 1	 G.P./U   8436/U   CHEM/U   PHY./U   MATH/d
	5036	AK MOHD FAJAR BIN PG ANUAR	 3 2	 G.P./d   8436/d   COMP/D   BIO./C   MATH/D
	5037	DK NORDIANA HIRYATI PHM TAHIR	 3 2	 G.P./a   8436/e   BIO./B   CHEM/D   MATH/C
	5038	EDWIN LAI ZHI HAO	 3 2	 G.P./b   8436/b   BIO./B   CHEM/C   MATH/C
	5039	FADHLINA HAJI AHMAD	 3 2	 G.P./c   8436/b   ELIT/B   BIO./A   MATH/A
	5040	HAMIZAH HAJI HAIDI	 3 2	 G.P./c   8436/d   BIO./C   CHEM/D   MATH/C
	5041	HJH NURULHUDA BINTI HJ ISMI	 2 2	 G.P./d   8436/d   BIO./D   CHEM/U   MATH/E
	5042	HJH SITI NURUL'AIN HJ A KARIM	 3 1	 G.P./c   8436/U   BIO./D   CHEM/C   MATH/B
	5043	JAUHARATUD DIYANA BT SUHAIMI	 3 2	 G.P./d   8436/c   BIO./B   CHEM/B   MATH/B
	5044	MOHD SHAHDANI ZUHRI HJ MARZUKI	 1 1	 G.P./d   8436/U   CHEM/U   PHY./U   MATH/C
	5045	NURAMALIA HAJI ABDUL MUTALIB	 3 2	 G.P./b   8436/c   BIO./B   CHEM/B   MATH/C
	5046	NURHAIME HAJI SUHAIMI	 3 2	 G.P./e   8436/d   BIO./D   CHEM/C   MATH/B
	5047	NUR IZYAN BINTI MATASSIM	 3 2	 G.P./d   8436/d   BIO./D   CHEM/D   MATH/B
	5048	NURUL RABI'ATUL BINTI BERUDIN	 3 1	 G.P./U   8436/e   BIO./C   CHEM/D   MATH/B
	5049	ROSDIANA BINTI TENGAH	 2 2	 G.P./b   8436/d   ELIT/C   GEOG/D   CHEM/U
	5050	CHONG PUI KIEN	 3 2	 G.P./d   8436/e   CHEM/D   ACC./D   MATH/C
	5051	DIYANA MASLINA BTE HAJI AHADY	 0 2	 G.P./c   8436/e   CHEM/U   ACC./U   MATH/U
	5052	DK HJH SITI KHADIJAH PG MOKSIN	 3 2	 G.P./d   8436/c   PHY./C   ACC./C   MATH/A
	5053	DK SITI NORYOL FAEIZAH MASAYU	 2 3	 G.P./d   8436/d   CHEM/e   ACC./D   B.S./D
	5054	KITTY LIM MEAU FANG	 2 2	 G.P./b   8436/d   PHY./U   ACC./E   MATH/C
	5055	LIM PEY HAN	 3 2	 G.P./c   8436/c   COMP/C   ACC./C   MATH/A
	5056	MUHAMMAD AZIM BIN AWANG NASIR	 0 2	 G.P./d   8436/U   ACC./U   ECON/e   MATH/U
	5057	ONG CHEA KEE	 3 2	 G.P./d   8436/d   CHEM/C   ACC./B   MATH/B
	5058	OON SIEW SIEN	 3 2	 G.P./c   8436/c   PHY./D   ACC./A   MATH/A
	5059	AK MOHAMED NAZMI B PG HJ SABTU	 3 2	 G.P./b   8436/a   COMP/D   PHY./E   MATH/C
	5060	DK HJH ENA SURAYA PG HJ MOHD	 3 2	 G.P./c   8436/a   BIO./A   CHEM/A   MATH/A
	5061	DK IZZATI BINTI PG HJ AHMAD	 3 1	 G.P./U   8436/d   GEOG/D   CHEM/C   MATH/B
	5062	DK SITI AYATOL HUSNI PG MOHD	 3 0	 G.P./U   8436/U   GEOG/D   CHEM/E   MATH/E
	5063	DYG SITI SAFFAWANA HJ SUHAILI	 3 2	 G.P./e   8436/e   CHEM/E   PHY./E   MATH/C
	5064	MOHAMMAD ASYRAF BIN HAJI DAUD	 0 2	 G.P./e   8436/U   CHEM/U   PHY./U   MATH/e
	5065	MUHAMMAD ALIF BIN HJ AHMAD	 3 2	 G.P./b   8436/d   HIST/B   A&D./C   ECON/E
	BN106	MAKTAB SAINS PSBS
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5066	NASRIAH BINTI AWANG NASIB	 3 2	 G.P./c   8436/b   HIST/B   CHEM/D   MATH/C
	5067	NORHIDAYATI BINTI HAJI SULONG	 3 2	 G.P./d   8436/b   BIO./A   CHEM/A   MATH/A
	5068	ZATI HANANI BTE HJ MOHD ZAINI	 3 2	 G.P./b   8436/b   BIO./D   CHEM/C   MATH/C
	5069	HANINAH BINTI HAJI TAHIR	 3 2	 G.P./b   8436/c   CHEM/C   B.S./C   MATH/B
	5070	DK SALWA AZZAHARAH PHM YAAKUB	 3 2	 G.P./c   8436/e   ACC./C   B.S./C   MATH/A
	5071	HJH AIMI DIYANA HJ SAIFON	 3 2	 G.P./b   8436/b   ACC./E   B.S./C   MATH/B
	5072	LIM POH LING	 3 2	 G.P./b   8436/d   ELIT/D   B.S./B   ECON/C
	5073	NOOR AZIADAH HAJI MOHD IDRIS	 3 2	 G.P./b   8436/c   ACC./C   B.S./B   MATH/A
	5074	ZAMRI BIN HAJI GAPAR	 3 2	 G.P./e   8436/d   ACC./D   B.S./C   ECON/C
	5075	HAJAH MAILIZA HAJI AJI	 4 2	 G.P./b   8436/b   BIO./D   CHEM/E   PHY./D   MATH/B
	5076	IHSAN NAZURAH HAJI ZULKIPLI	 4 2	 G.P./a   8436/a   BIO./A   CHEM/A   PHY./B   MATH/A
	5077	KOOH CHERN YUAN	 4 2	 G.P./b   8436/d   BIO./B   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	5078	MOHAMAD SAIFUL ADILIN HJ EDIN	 4 2	 G.P./b   8436/d   BIO./C   CHEM/D   PHY./E   MATH/C
	5079	MOHD BASIRUN BASIR BIN AHMAD	 4 2	 G.P./b   8436/a   BIO./A   CHEM/A   PHY./B   MATH/A
	5080	NORSHALENA BINTI SHAKESPEAR	 5 2	 G.P./b   8436/a   COMP/B   BIO./A   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5081	NUR RASHIDAH BTE HJ TARIF	 4 2	 G.P./b   8436/d   BIO./B   CHEM/C   PHY./D   MATH/A
	5082	SARAH BINTI HAJI SANI	 4 2	 G.P./b   8436/a   BIO./A   CHEM/A   PHY./A   MATH/A
	5083	STEPHANIE KOH CHEIN PEI	 4 1	 8436/a   BIO./A   CHEM/A   PHY./A   MATH/A

	BN118	SM ARAB LELAKI HASSANAL BOLKIAH
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	AMAL HAZIRAH BINTI HAJI MAIDIN	 0 2	 GEOG/c   PHY./U   MATH/e
	3002	SITI MARDINAH BTE HJ MOHD DIN	 0 2	 GEOG/U   PHY./e   MATH/c
	3003	SITI NUR ROHANI HJ ABDULLAH	 0 2	 PHY./e   MATH/b
	3004	IRMONI SUMIRA RATNA BTE ISMAIL	 0 1	 ECON/U   MATH/b
	3005	ZULAMALI BIN PK HAJI MATASSAN	 0 1	 ACC./U   ECON/U   MATH/c
	3006	MUHD HAFIZ BIN HAJI MATNOOR	 0 3	 CHEM/c   PHY./b   MATH/a
	3007	FAEZAH BTE HAJI DAIM	 0 1	 ECON/U   MATH/c
	3008	HJ MD NOORARIFFIN HJ IBRAHIM	 0 2	 GEOG/U   PHY./d   MATH/c
	3009	DK SITI RUZANNA PG HAJI RUSJDI	 0 1	 ECON/U   MATH/c
	5001	ARMACITARUNE BINTE ARSAD	 1 2	 G.P./e   ACC./U   ECON/e   MATH/D
	5002	DK SITI ZAMRIAH PG IBRAHIM	 2 2	 G.P./b   GEOG/E   BIO./e   MATH/D
	5003	MOHAMMAD HASROL BIN SATU/SABTU	 3 1	 G.P./e   CHEM/D   PHY./C   MATH/C
	5004	MOHD KHAIRUL IKWAN JAMIL	 0 0	 G.P./U   ACC./U   ECON/U   MATH/U
	5005	MOHD MUJEEB BIN HJ ABD RAZAK	 1 2	 G.P./e   CHEM/U   PHY./e   MATH/D
	5006	NURUL HAWA HJ AHMAD SANUDDIN	 1 2	 G.P./e   ACC./U   ECON/e   MATH/E

	BN119	INSTITUT TAHFIZ AL-QURAB, SHHB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5001	ABD QAYYUUM BIN HAJI AMINUDDIN	 4 0	 ULUM/A   9016/B   9017/B   SYAR/B
	5002	AK HJ NOORAJRIN PG HJ METUSIN	 4 0	 ULUM/A   9016/D   9017/A   SYAR/B

	BN204	SM SAYYIDINA OTHMAN
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	ADDY ZAYNUL ARIFFIN BIN ROSDIE	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3002	MARIEDDI HJ ABANG	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3003	NORAZMAN BIN ZULKIFLE	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3004	AMALINA BINTI ZAKARIA	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3005	NORMOSHIDAYAH BTE YAHYA	 0 1	 G.P./U   MATH/c
	3006	SITI NUURULHIMAH BTE ZALI	 0 2	 ACC./c   ECON/e
	3007	NUR HAMIZAH BINTI SAMIHON	 0 2	 G.P./c   MATH/d
	5001	ABDUL HAFIZ BIN HJ ABDUL LATIF	 3 1	 G.P./d   CHEM/B   PHY./C   MATH/A
	5002	ABDUL RAHIM BIN HAJI AHMAD	 3 0	 CHEM/E   PHY./E   MATH/C
	5003	AHMAD HUMAIZI BIN SAMIHON	 2 2	 G.P./b   HIST/D   CHEM/e   PHY./U   MATH/E
	5004	MD IRWANDY B HJ JAMALUDIN	 2 1	 BIO./E   CHEM/E   MATH/e
	5005	MOHAMMAD NORDIN BIN RAMLI	 3 1	 G.P./d   CHEM/C   PHY./D   MATH/B
	5006	MD SAIFULNIZAM BIN SABLI	 2 0	 GEOG/U   BIO./E   MATH/D
	5007	VASSCO BIN TAMAN	 3 1	 G.P./e   CHEM/C   PHY./D   MATH/A
	5008	DYG HJH SITI SALEHA H M YASSIN	 1 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5009	FARHANA BINTI MD NOOR	 3 1	 G.P./d   BIO./D   PHY./E   MATH/B
	5010	HAJAH NORLINDA HAJI MOMIN	 3 0	 GEOG/C   PHY./E   MATH/B
	5011	HJH SITI NOOR MAYA MURNIE BTE	 3 0	 G.P./U   CHEM/E   PHY./E   MATH/A
	5012	NORHAYATI UMMI JURIYAH YUNOS	 3 1	 G.P./c   GEOG/C   CHEM/U   PHY./E   MATH/C
	5013	NUR FADHLINA BTE HJ SEBLI	 2 1	 G.P./U   CHEM/E   PHY./e   MATH/C
	5014	ONG SUI MEI	 3 0	 G.P./U   CHEM/E   PHY./E   MATH/A
	5015	RASYIQAH BTE RAHGENI	 1 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5016	SIA YONG WEI	 3 0	 G.P./U   BIO./C   CHEM/B   MATH/B
	5017	SURINAH WATI BINTI SABLI	 2 1	 GEOG/e   BIO./E   CHEM/E
	5018	TEO MOI MOI	 3 1	 G.P./b   CHEM/B   PHY./C   MATH/B
	5019	YEO LEE SHI	 3 1	 G.P./b   BIO./B   CHEM/B   MATH/A
	5020	AHMAD AMSYAR BIN HJ ARIFFIN	 3 1	 G.P./e   GEOG/D   ECON/E   MATH/C
	5021	KHAIRUL ASNIZAM BIN AHMAD	 1 0	 GEOG/E   PHY./U   ECON/U
	5022	MAZWAN BIN OLDI	 0 1	 G.P./d   GEOG/U   BIO./X   ECON/U
	5023	ONN CHEE KEN	 3 0	 G.P./U   PHY./E   ACC./C   MATH/B
	5024	ONN KHAI HAU	 1 1	 G.P./U   ACC./e   ECON/U   MATH/E
	5025	WAN MUHD AZEM B HJ MD AMINUDDI	 2 1	 GEOG/A   BIO./B   CHEM/e
	BN204	SM SAYYIDINA OTHMAN
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5026	HAMIZAH BINTI HAJI MAHALI	 1 1	 G.P./d   GEOG/U   ECON/U   MATH/E
	5027	MASERI NORSELWAH HAJI AKIP	 2 0	 G.P./U   SOCI/U   BIO./E   CHEM/E
	5028	NOORFAIZA BINTI ABDUL GAHNI	 1 1	 G.P./U   GEOG/E   BIO./e   CHEM/U
	5029	NUR ADRIANA BTE MOHD AZMAN	 2 1	 G.P./e   GEOG/D   CHEM/U   MATH/C
	5030	ROSITA BINTI ISMAIL	 2 0	 CHEM/U   ACC./D   MATH/D
	5031	SITI AZALINA BTE LADI	 2 0	 G.P./U   CHEM/U   ACC./D   MATH/A
	5032	SITI DIANNA BINTI TAIP	 0 0	 GEOG/U   SOCI/U   CHEM/U
	5033	SITI NORFATIMAH HJ ZULKIPLI	 3 1	 G.P./e   ACC./C   ECON/D   MATH/B
	5034	SUZANNA BINTI NAIDIN	 2 1	 G.P./U   BIO./E   CHEM/e   ECON/E
	5035	ABDUL RAHMAN BIN HAJI AHMAD	 3 0	 B.M./D   GEOG/C   ECON/D
	5036	FARAH IZZATI BINTI RAMLLI	 0 0	 GEOG/U   ACC./U   MATH/U
	5037	HJ NOOR AZMIN BIN HJ MD DINIE	 1 0	 SYAR/B   GEOG/U   MATH/U
	5038	ASRI BIN HJ MOHAMAD	 1 0	 B.M./C   GEOG/U   MATH/U
	5039	CHING JACKSON	 1 0	 B.M./E   GEOG/U   HIST/U
	5040	LOW LENG CZI	 2 1	 G.P./e   ELIT/E   HIST/E   SOCI/U
	5041	NOOREFFIDA YATI BTE YUSUF	 2 0	 G.P./U   SYAR/B   B.M./C   GEOG/U   SOCI/U
	5042	AK RANNIL HAKIM PG HJ EDROS	 2 0	 G.P./U   SYAR/B   GEOG/E   SOCI/U
	5043	HAMREY BIN CHAKAP	 1 1	 G.P./U   GEOG/E   SOCI/U   ECON/e
	5044	AYATUL SUHADAH BTE HJ SIJOM	 2 1	 G.P./c   ELIT/E   SOCI/U   ECON/E
	5045	NURATHIRAH SALIHAH H M SALLEH	 3 0	 G.P./U   HIST/B   ECON/E   MATH/E
	5046	NURHAFIZATULHIKMAH HJ SERIBINI	 4 1	 G.P./a   ELIT/B   HIST/E   SOCI/D   ECON/E
	5047	SITI AMINAH BINTI HAJI SUHAILY	 0 0	 G.P./U   SOCI/U   ACC./U   ECON/U
	5048	SUHANINAH BTE SANIH	 1 1	 GEOG/U   A&D./E   MATH/e
	5049	ZALINAH BINTI NORHANI	 1 0	 HIST/U   ACC./D   ECON/U
	5050	NURHAIRUNNISA BTE HJ MAHADI	 0 0	 G.P./U   GEOG/X   PHY./X   MATH/X
	5051	MOHAMAD SUFRI BIN JAMIL	 3 0	 BIO./E   CHEM/E   MATH/D
	5052	FAZURA BTE HAJI MOHD IDRIS	 0 1	 G.P./X   CHEM/X   PHY./X   MATH/e
	5053	ROSAIDAH BINTI LASA	 0 0	 G.P./X   CHEM/X   PHY./X   MATH/X
	5054	ARMY BIN SUNGKAI	 1 1	 GEOG/d   PHY./U   MATH/D
	5055	AUN CHIN HUI	 0 0	 GEOG/U   CHEM/U   MATH/U
	5056	M ARBE SHADATUL FARRANI ZAINUL	 0 1	 GEOG/U   CHEM/U   ECON/e
	5057	MOHAMAD FADZLI BIN HJ SAKARJO	 0 0	 G.P./U   GEOG/U   PHY./U   MATH/U
	5058	ADI FAHANNIE BTE MUHAMMAD	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   CHEM/U   MATH/C
	5059	JURRA SUSIANTY BINTI JAMING	 1 1	 G.P./e   B.M./E   GEOG/U   ECON/U
	5060	MASNIAH HAJI ISMAIL	 1 2	 G.P./U   GEOG/e   CHEM/e   MATH/D
	5061	RAJARIAH KOOH BTE RAJALIN	 3 0	 BIO./E   CHEM/E   ACC./E
	5062	ROZALIZAH BINTI HASHRIN	 0 0	 GEOG/U   BIO./U   ECON/U
	5063	ABDUL BADIE BIN MADANIE	 2 0	 B.M./C   GEOG/U   A&D./D
	5064	ADDIE HAZMIE BIN SAMSUDIN	 1 0	 SYAR/D   GEOG/U   MATH/U
	5065	AWG HARUN BIN AWG JOHAR	 1 0	 B.M./E   GEOG/U   A&D./U
	5066	LIM YIH WOAN	 2 2	 G.P./d   GEOG/D   ACC./E   ECON/e
	BN204	SM SAYYIDINA OTHMAN
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5067	MAINULZAMRY BIN IBRAHIM	 2 0	 SYAR/A   B.M./C   GEOG/U
	5068	MOHAMAD YASMIE BIN YAHYA	 2 0	 SYAR/D   B.M./D   GEOG/U
	5069	ZULHAZMI BIN MASRI	 2 0	 B.M./E   GEOG/U   A&D./E
	5070	AMHRA FARAHIYAH H M HAMDILAH	 3 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./E   GEOG/U
	5071	ERNA ARZIZAN BINTI RAHMAN	 2 0	 SYAR/E   B.M./D   GEOG/U
	5072	HJH ROSMARIAH BTE HJ ALLI	 3 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./E
	5073	MASNI BINTIMOKTAL	 2 0	 SYAR/A   B.M./B   GEOG/U
	5074	MASNITA BTE HJ SHAHBUDIN	 1 0	 B.M./C   GEOG/U   A&D./U
	5075	MEAZATUL IFFAH BINTI MENUDIN	 2 0	 B.M./D   GEOG/U   A&D./D
	5076	NOORAZLINA BINTI MOHD DAUD	 3 0	 B.M./C   GEOG/C   ECON/E
	5077	NORAINAH BTE HAJI KASBAN	 2 0	 SYAR/A   B.M./D   GEOG/U
	5078	NORASIKIN BINTI ASLAN	 1 1	 B.M./D   GEOG/U   A&D./e
	5079	NORRATNADEWI BINTI LUMPAT	 2 0	 SYAR/E   B.M./E   GEOG/U
	5080	S R HIMEYASDINAWATI JAMALUDIN	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./C
	5081	SITI NURAYU PUTERI HJ TASRIF	 3 0	 G.P./U   SYAR/C   USUL/A   B.M./C
	5082	ROSELILA YONG	 1 0	 B.M./D   GEOG/U   A&D./U
	5083	RAZALI BIN IBRAHIM	 2 0	 G.P./U   SYAR/E   USUL/C   HIST/U
	5084	SAMIRZA BIN SAMBUT	 1 0	 B.M./C   GEOG/U   MATH/U
	5085	SUHARDI BIN MARSAL	 1 2	 G.P./c   B.M./D   GEOG/e   ECON/U
	5086	ZAKARIYA BIN YUSSOF	 1 2	 SYAR/A   GEOG/e   HIST/c
	5087	HIMME ZUHAIRAH BTE PANGKAT	 2 1	 G.P./U   GEOG/D   HIST/E   SOCI/e
	5088	HJH EDA ZAHRINA HJ ABD MUMIN	 2 1	 SYAR/C   B.M./D   A&D./e
	5089	MELAINEE BINTI JUNYANG	 1 1	 B.M./D   GEOG/U   MATH/e
	5090	NOOR AFINAH BTE ABU	 1 1	 G.P./U   B.M./C   SOCI/U   A&D./e
	5091	NOOR AINI BINTI AWANG ISMAIL	 1 0	 B.M./D   GEOG/U   MATH/U
	5092	NOORSARLEENAH BTE SAKAWI	 3 0	 SYAR/E   B.M./E   A&D./E
	5093	NURDIYANA HAJI BARUDIN	 1 0	 SYAR/C   B.M./U   MATH/U
	5094	NURUL HIMMAH BTE OMAR	 2 1	 G.P./d   GEOG/D   HIST/D   SOCI/U
	5095	QISTINAH BTE HAJI JALIL	 2 1	 SYAR/D   B.M./E   MATH/e
	5096	SITI FAUZIAH BINTI HJ BIDIN	 1 0	 G.P./U   SYAR/D   B.M./U   GEOG/U   SOCI/U
	5097	SITI NANNY DHIANA BTE  MARSAL	 2 1	 SYAR/D   B.M./D   A&D./e
	5098	ASRUL FADLI BIN KASLI	 1 1	 G.P./e   GEOG/D   BIO./X   ECON/U
	5099	MUHD FATHULLAH BIN OMAR	 2 0	 B.M./C   ECON/U   MATH/D
	5100	NOOR AZWAN BIN ISMAIL	 2 0	 SYAR/C   B.M./E   A&D./U
	5101	DEDEY MASRIANAH HJ JOHARI	 2 1	 SYAR/A   B.M./A   HIST/e
	5102	MASTHURIAH BINTI MASRONNY	 3 1	 G.P./e   GEOG/D   BIO./D   ECON/E
	5103	NORAZEZAN BINTI BUDIN	 3 0	 G.P./U   SYAR/A   B.M./B   GEOG/E
	5104	NUR RIDZWANNAH MOKTAR	 2 1	 G.P./d   GEOG/E   HIST/D   SOCI/U
	5105	SHARMITA BINTI JUNYANG	 1 2	 B.M./C   HIST/d   A&D./d

	BN305	SM SAYYIDINA ALI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	ASHISH KUMAR A/L BHARAT KUMAR	 0 3	 BIO./a   PHY./a   MATH/a
	3002	LIM KOK HAW JONATHAN	 0 3	 BIO./a   PHY./a   MATH/a
	3003	MOHAMMAD NUR ARIFFIN HJ ADNAN	 0 2	 GEOG/d   MATH/a
	3004	CHUNG SHIOW FONG	 0 3	 BIO./c   PHY./d   MATH/a
	3005	KHEW SHIOW HUEY	 0 2	 PHY./c   MATH/a
	3006	LAI LING WEI	 0 2	 ACC./a   MATH/a
	3007	MD KHAIRY MISSALNIZAM H KHAMIS	 0 1	 PHY./U   MATH/c
	3008	MOHAMMAD AUNI BIN HAJI ABAS	 0 1	 PHY./U   MATH/a
	3009	NORIZWAN BIN HAJI LAKAR	 0 2	 CHEM/e   MATH/b
	3010	YONG JIAN ANG	 0 2	 PHY./e   MATH/a
	3011	ANNA REZAWENI BTE HJ ABD WAHAB	 0 1	 PHY./U   MATH/c
	3012	HARTINI BINTI HAJI MAHMUD	 0 1	 BIO./U   MATH/d
	3013	NURAFIZAH@SITI HAZAR BTE LATIF	 0 2	 BIO./e   MATH/c
	3014	ZULHAJIZI BIN HJ TIMBANG	 0 1	 GEOG/U   PHY./U   MATH/b
	3015	UMMI SALMAH BINTI ARRIF	 0 1	 GEOG/U   MATH/c
	3016	AMALINA BINTI MOHD RASHID	 0 0	 ACC./U   B.S./U
	3017	PRATHAP THOMAS VINCY	 0 3	 CHEM/d   PHY./e   MATH/c
	3018	SHAILESH KUMAR	 0 0	 CHEM/X   PHY./X   MATH/X
	5001	BARRY LEE KWAN JUN	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./C   MATH/B
	5002	CHIA KOK ANNG	 3 1	 G.P./e   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5003	CHONG YOUN BAO	 3 0	 G.P./U   CHEM/D   PHY./C   MATH/A
	5004	HARRY KOK VOON LEE	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./B   MATH/A
	5005	KOO NGA SENG	 3 1	 G.P./e   CHEM/B   PHY./C   MATH/A
	5006	JEFF TIENG WOO FUNG	 1 1	 G.P./d   CHEM/U   PHY./U   MATH/C
	5007	LEONG AUN KENT	 3 0	 G.P./U   CHEM/B   PHY./A   MATH/B
	5008	MD FAIZAL BIN HJ MAHMUD	 2 2	 G.P./c   CHEM/e   PHY./D   MATH/C
	5009	MOHAMAD BIN HAJI YUSOP	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./D   MATH/C
	5010	MUHD RUZAINY BIN HJ ISMAIL	 1 1	 G.P./e   CHEM/U   PHY./U   MATH/D
	5011	MUHAMMAD YASMI BIN YA'AKUB	 3 1	 G.P./a   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5012	RANALD BIN MOHD FAIZAL	 4 1	 G.P./c   BIO./B   CHEM/B   PHY./B   MATH/A
	5013	WEE KOK YEE	 2 0	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   ACC./C   MATH/D
	5014	YAZID BIN AWANG AKUP @ YASMIN	 0 1	 G.P./U   CHEM/U   PHY./U   MATH/e
	5015	AFFIDAH BINTI DARUIS	 3 1	 G.P./d   CHEM/C   PHY./D   MATH/B
	5016	CHAN SUK HUNG	 3 1	 G.P./b   CHEM/C   PHY./E   MATH/B
	5017	CHATRINE BINTI CHOMINAH	 3 1	 G.P./d   CHEM/E   PHY./D   MATH/A
	5018	CHONG LI PING	 4 1	 G.P./b   BIO./B   PHY./D   ACC./B   MATH/B
	5019	FAUZIAH BINTI HAJI SALLEH	 3 1	 G.P./d   CHEM/E   PHY./E   MATH/B
	5020	HJH ANISAH BINTI HJ MATASIM	 1 2	 G.P./d   GEOG/c   PHY./U   MATH/E
	5021	LEE MEI HIONG	 2 2	 G.P./d   BIO./D   CHEM/e   MATH/B
	5022	LIM SUZANNIE	 3 0	 G.P./U   BIO./D   CHEM/D   MATH/A
	5023	NORRASHIDAH BTE HJ MOHD ISMAIL	 1 1	 G.P./U   CHEM/U   PHY./e   MATH/D
	BN305	SM SAYYIDINA ALI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5024	NURAFAHIZAH BINTI ANUAR	 3 0	 G.P./U   GEOG/E   ACC./D   B.S./D
	5025	P G ISHANI WATHSALA SOMAPALA	 4 0	 G.P./U   BIO./D   CHEM/E   PHY./E   MATH/C
	5026	SARA HJ ABDUL SAMAD	 3 1	 G.P./d   BIO./D   CHEM/E   MATH/C
	5027	SHARON LIN SOOK CHIN	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./D   MATH/B
	5028	CHAI LEE FUI	 3 1	 G.P./d   CHEM/B   PHY./A   MATH/A
	5029	CHAN SOON LAI	 4 0	 CHEM/E   PHY./D   ACC./A   MATH/B
	5030	CHEE KANG HUNG	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5031	CHONG ZI JIAN	 3 1	 G.P./e   CHEM/D   PHY./C   MATH/B
	5032	DEDDY ASROL BIN LINTONG	 3 0	 CHEM/E   PHY./D   MATH/B
	5033	ISMAIL BIN MOHAMED YAKOB	 3 0	 G.P./U   CHEM/B   PHY./A   MATH/A
	5034	LEE YUAN SOON	 2 1	 GEOG/B   BIO./D   CHEM/e
	5035	LIONG SION KIN	 3 0	 CHEM/D   PHY./D   MATH/A
	5036	MOHAMAD YASIR BIN HJ MD YAKUB	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5037	MOHAMMAD ADILAH BIN ABU JANI	 1 0	 PHY./U   A&D./X   MATH/E
	5038	MOHD ZAMRI BIN MOHD ZAKI	 3 0	 G.P./U   CHEM/D   PHY./C   MATH/A
	5039	MOHD ARIFFIN MD KHIRUL ANUAR	 2 0	 CHEM/U   PHY./C   MATH/A
	5040	MD HADI RAFIEE BIN ABD RAHMAN	 2 0	 G.P./U   GEOG/D   PHY./U   MATH/E
	5041	SULAIMAN BIN BUJANG	 2 0	 CHEM/U   PHY./E   MATH/C
	5042	CHRISTINA EU NGUK LING	 3 0	 CHEM/D   PHY./D   MATH/B
	5043	DK ADLINE BINTI PG HJ TAIB	 3 0	 G.P./U   BIO./E   CHEM/D   MATH/B
	5044	DK HASRIAH WATI BINTI PG OSMAN	 0 0	 CHEM/X   PHY./X   MATH/X
	5045	HARTINIE BINTI AHMAD JAWAWI	 2 0	 CHEM/E   PHY./U   MATH/D
	5046	KARTINA BTE ABDUL KADIR	 0 0	 GEOG/X   CHEM/X   MATH/X
	5047	LI MEI HUA	 3 0	 G.P./U   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5048	LIM VAN JING	 3 0	 G.P./U   CHEM/D   PHY./C   MATH/A
	5049	SHAFRINA LEONG POI KUAN	 2 0	 BIO./D   CHEM/U   A&D./X   MATH/C
	5050	SHARIFAH ANNI HJ WAN SHA'DI	 0 0	 BIO./X   PHY./X   MATH/X
	5051	SH NORINSHAN BTE HJ WAN ALI	 3 0	 CHEM/D   PHY./B   MATH/A
	5052	SITI MARIAM BTE MOHAMAD SHAH	 2 1	 G.P./U   CHEM/e   PHY./E   MATH/C
	5053	SITI SALWANI BTE HJ MOHD KASIM	 2 0	 G.P./U   CHEM/E   PHY./U   MATH/C
	5054	SITI ZAHARAH BTE HJ ABD RAZAK	 2 1	 G.P./U   BIO./D   CHEM/e   MATH/C
	5055	AHMAD BOHARE BIN MANSOR	 3 0	 G.P./U   SOCI/D   ECON/E   MATH/D
	5056	AHMAD SAIFULRIZAN AHMAD SABLI	 2 1	 G.P./c   GEOG/E   CHEM/U   MATH/C
	5057	AK MOHD FIRDAUS BIN PG HJ ALI	 0 1	 HIST/e   SOCI/U   BIO./U   CHEM/U
	5058	AK MD AMIR FIRDAUS PG MATJINEN	 3 0	 GEOG/D   PHY./E   MATH/C
	5059	FADHLAN BIN JULAIHI	 0 1	 G.P./U   GEOG/U   PHY./U   MATH/e
	5060	HAZMAN BIN JULAIHI	 2 0	 GEOG/U   PHY./E   MATH/B
	5061	HJ MUHAMMAD SHAH HJ BAIR	 3 1	 G.P./b   BIO./B   CHEM/C   MATH/A
	5062	MOHAMAD ZAMRI BIN ABDUL LATIP	 3 0	 GEOG/D   PHY./D   MATH/B
	5063	MOHAMMAD HAFIZIE BIN AHMAD	 1 1	 G.P./U   GEOG/e   PHY./U   MATH/D
	5064	MUHD ABD HAFIZ BIN HJ HAMDI	 1 0	 GEOG/U   BIO./U   MATH/E
	BN305	SM SAYYIDINA ALI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5065	MUHAMMAD NAZIM BIN HAJI SABLI	 1 0	 GEOG/D   CHEM/U   PHY./U
	5066	RAZLEY SIAH	 1 0	 GEOG/U   PHY./U   MATH/D
	5067	RULHAZMIE BIN RADIO	 1 0	 GEOG/U   PHY./U   MATH/C
	5068	CHOO CHIU FUNG	 3 1	 G.P./b   SOCI/B   CHEM/C   MATH/A
	5069	DK AMY RAINY BTE PG JUNAIDI	 2 2	 G.P./b   GEOG/B   CHEM/e   PHY./E
	5070	FIONA LIM MEI YEE	 1 0	 G.P./U   B.S./U   ECON/U   MATH/E
	5071	KHOO TEK YING	 3 1	 G.P./b   GEOG/A   CHEM/C   MATH/B
	5072	MAGDALENE TAN SWEE LINC	 3 1	 G.P./d   B.S./E   ECON/D   MATH/E
	5073	MIRANY FLORIDZAH ABDUL RAHMAN	 3 0	 G.P./U   SOCI/E   BIO./D   CHEM/U   MATH/B
	5074	NURAINI BINTI MAPPY	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/C
	5075	NURZAIRYANI MOHD ZAIRIN	 3 1	 G.P./b   BIO./D   PHY./D   MATH/B
	5076	PUSPA RAHAYU ABDUL RAHMAN	 2 0	 G.P./U   PHY./D   B.S./U   MATH/A
	5077	SITI NOORAIHAN BTE MORNEE	 0 2	 G.P./d   GEOG/b   BIO./X   CHEM/X
	5078	YONG NYUK MEI	 3 1	 G.P./c   CHEM/C   PHY./C   MATH/A
	5079	ZULLIZA BTE HAJI MUHD ALIZUL	 4 1	 G.P./d   GEOG/A   SOCI/C   CHEM/D   PHY./D
	5080	AK MD NAJIB B PG ALI HASSEN	 1 0	 GEOG/U   A&D./X   MATH/C
	5081	AK MD SHAHZIAR ALI PG HJ IDRIS	 2 1	 G.P./e   B.M./C   GEOG/C   PHY./U
	5082	AMALI BIN ABDUL RAHMAN	 0 1	 GEOG/U   A&D./X   MATH/e
	5083	EDDY ASLINS BIN LINTONG	 0 1	 GEOG/e   CHEM/U   A&D./U
	5084	MAZRAN BIN HJ KIPLI	 2 0	 B.M./D   GEOG/U   MATH/E
	5085	MD FARID BIN AHAMAD	 1 0	 GEOG/X   SOCI/X   MATH/D
	5086	MOHAMAD SHAHROL BIN HAJI ZAINI	 0 0	 G.P./U   SYAR/U   GEOG/U   B.S./U
	5087	NASRUL MUHAIMIN BIN HJ MATUSSI	 2 1	 SYAR/A   B.M./B   GEOG/d
	5088	CHIN YUN NA	 3 0	 ACC./A   B.S./A   MATH/A
	5089	DK ROSLINA BTE PG ABDUL RAZAK	 3 0	 G.P./U   GEOG/D   BIO./D   CHEM/E
	5090	DYG MIMI MARLINA AWG MUSTAPHA	 2 1	 CHEM/E   ACC./d   MATH/C
	5091	ELIZABETH CHIN SHWU EN	 3 0	 ACC./A   B.S./B   ECON/D
	5092	HO KIM YEN	 3 1	 G.P./e   ACC./A   B.S./A   MATH/B
	5093	IZYANI BINTI TAIB	 1 0	 G.P./U   GEOG/U   A&D./U   MATH/D
	5094	JUSINAH BTE HJ JUMAT	 3 0	 GEOG/D   B.S./D   MATH/C
	5095	JUSTINA BINTI BAHARUN	 2 0	 G.P./U   BIO./E   CHEM/U   ACC./D
	5096	KHAMSIAH BTE HUSSEIN	 1 0	 GEOG/U   ACC./U   MATH/C
	5097	LAILA HAFIZAH BTE JUMAT	 1 0	 GEOG/U   ECON/U   MATH/B
	5098	MASNI BINTI AWANG HAJI TUAH	 2 0	 B.M./B   GEOG/U   MATH/E
	5099	NOORIN BINTI MATAU	 1 1	 G.P./d   SOCI/U   CHEM/U   B.S./D
	5100	NORLIZA BINTI BASRI	 3 0	 GEOG/D   A&D./D   MATH/A
	5101	NURAFNY BINTE MOHD HASNI	 3 0	 G.P./U   SYAR/A   USUL/C   B.M./B
	5102	NURSHIMAH BINTI MOHD HASSAN	 3 0	 G.P./U   GEOG/E   ACC./D   MATH/D
	5103	ROSNI BTE MOHD @ SO MEI FONG	 2 0	 ACC./D   B.S./U   ECON/D
	5104	ROSNI BINTI OTHMAN	 2 1	 G.P./d   GEOG/E   B.S./U   MATH/B
	5105	YONG AI SHIN	 2 2	 G.P./b   ACC./D   B.S./E   ECON/e
	BN305	SM SAYYIDINA ALI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5106	YONG JEIN JEIN	 3 1	 G.P./d   ACC./B   B.S./A   MATH/B
	5107	AZMI BIN HJ YUSOF SHAMSUDIN	 3 1	 G.P./e   ACC./D   B.S./B   ECON/C
	5108	EDWARD TEE CHECK HWA	 2 1	 G.P./d   ACC./C   B.S./D   ECON/U
	5109	ERIC CHAI CHUNG LIONG	 1 0	 GEOG/U   A&D./E   B.S./U
	5110	LIEW KEN WEI	 0 0	 GEOG/U   BIO./U   B.S./U
	5111	MOHAMMAD ROHADI BIN HAMDI	 0 0	 GEOG/U   ACC./U   B.S./U
	5112	TEO GUAN HOCK	 3 0	 G.P./U   GEOG/D   ACC./E   B.S./E
	5113	TEO GUAN LEI	 3 1	 G.P./b   GEOG/C   ACC./D   B.S./C
	5114	AFZAN BINTI HAJI RAMLEE	 1 2	 G.P./d   GEOG/E   ACC./U   MATH/e
	5115	HIEW LI SHAN	 2 1	 GEOG/e   ACC./E   B.S./E
	5116	HJH IMA NURHAFIZAH HJ RAMLI	 1 0	 ACC./E   B.S./U   ECON/U
	5117	HJH SITI ZURIANA BTE MD DAN	 2 0	 G.P./U   GEOG/D   ACC./U   B.S./D
	5118	JESSIE CHIEW SIEW YIN	 0 2	 G.P./e   GEOG/U   SOCI/e   B.S./U
	5119	KALA KUMARI GUPTA	 0 1	 A&D./X   ACC./e   B.S./U
	5120	LEE YUNG YUNG	 3 1	 G.P./e   ACC./C   B.S./B   ECON/C
	5121	LIEW PEI SHI	 3 1	 G.P./c   ACC./B   B.S./A   ECON/B
	5122	LIEW SAY MOI	 2 0	 B.M./A   GEOG/U   ACC./D
	5123	MELISSA TITHYMIRDA BTE NIKMAN	 2 1	 G.P./e   ACC./C   B.S./D   ECON/U
	5124	NORIZAHMAZWARNI HJ ABD LATIFF	 0 0	 GEOG/U   ACC./U   B.S./U
	5125	NUR SHAWARNI BT SHAHRUL MAZLAN	 0 1	 G.P./b   GEOG/X   B.S./U   ECON/U
	5126	NURAZIEN BINTI HAJI YAHYA	 1 1	 G.P./b   ACC./U   B.S./E   ECON/U
	5127	NURHAFIZAH BINTI MOHAMED ALI	 2 0	 B.M./D   GEOG/U   ACC./E
	5128	REVICA ANAK DUGAT	 0 1	 G.P./U   B.M./U   GEOG/U   A&D./d
	5129	ROSMAH MOHAMMAD @ SO MEI CHING	 0 0	 ACC./U   B.S./U   ECON/U
	5130	SHAIDATULLIZA BINTI RASID	 0 1	 G.P./U   GEOG/U   ACC./e   B.S./U
	5131	SITI FATIMAH BINTI BUJANG	 3 0	 SYAR/D   B.M./D   ACC./E
	5132	SOON WEN ZIN	 2 1	 G.P./b   A&D./U   ACC./C   B.S./D
	5133	SOPHIA LIM NGAH LI	 2 1	 G.P./b   GEOG/D   A&D./X   B.S./E
	5134	SURYA BTE HAJI BASIR	 0 0	 G.P./U   SYAR/U   ACC./U   B.S./U
	5135	SYAHWALINA BTE HAJI YANI	 1 1	 B.M./C   GEOG/U   ECON/e
	5136	SYLVIA LIM NGAH HUI	 2 1	 G.P./e   ACC./D   B.S./C   ECON/U
	5137	VICTORIA LUAH	 3 1	 G.P./e   ACC./D   B.S./C   ECON/D
	5138	AIMI BIN TUAH	 1 1	 HIST/e   ECON/U   MATH/D
	5139	MOHAMMAD FARIZ BIN MATASAN	 1 0	 B.M./E   GEOG/U   SOCI/U
	5140	MOHD RADUANDI BIN RAHIM	 0 1	 G.P./e   SYAR/U   GEOG/U   A&D./X
	5141	MOHD ZULKERNEIN ABD RAHMAN	 0 1	 GEOG/U   A&D./e   B.S./U
	5142	MUHAMAD FAIZAL BIN MARZUKI	 1 0	 G.P./U   B.M./E   GEOG/U   A&D./X
	5143	MUHAMMAD ZAKI BIN ABDULLAH	 1 0	 B.M./E   GEOG/U   A&D./U
	5144	MUHD HASNANULHAKIM B MATUSSIN	 2 0	 B.M./B   GEOG/E   A&D./X
	5145	AMINAH BINTI HAJI JAAFAR	 1 1	 B.M./E   ACC./e   B.S./U
	5146	BIBI AZLINA BTE HJ ISHAK	 1 0	 SYAR/E   SOCI/U   A&D./X
	BN305	SM SAYYIDINA ALI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5147	ERA LERISSA ANAK RANGGA	 4 1	 G.P./b   GEOG/D   SOCI/D   A&D./D   B.S./B
	5148	HUANG SHAO YIN	 3 0	 GEOG/D   ACC./D   B.S./E
	5149	KAH PHIT YIN	 3 0	 GEOG/D   ACC./D   B.S./E
	5150	KHAIRUNNISA BT MOHD YUSOFF	 3 0	 SYAR/B   GEOG/E   B.S./D
	5151	NOR ALIZA BINTI ASMALEE	 0 0	 SYAR/X   GEOG/U   A&D./X
	5152	NOREIDA BINTI MOHAMMAD	 1 0	 SYAR/A   GEOG/U   ACC./U
	5153	NUR AZYAN BINTI HAJI ALI	 3 1	 G.P./b   GEOG/C   SOCI/B   ACC./C
	5154	SALIAZAH BINTI MAT SALLEH	 2 1	 G.P./U   HIST/E   SOCI/e   B.S./E
	5155	YUSRINA BINTI HANIP	 2 1	 SYAR/A   USUL/A   ACC./e
	5156	ZALWANA HAJI MOHD NAPI	 3 0	 SYAR/D   B.M./A   ACC./E
	5157	ZETTY ZARINA BTE MOHAMMAD DIN	 0 1	 G.P./U   ACC./U   B.S./U   ECON/e
	5158	ZURAIDAH BINTI JUMAT	 2 1	 B.M./D   A&D./d   MATH/E
	5159	ZURALIZA BINTE JUMAT	 2 0	 SYAR/A   ACC./D   B.S./U
	5160	AK MOHD ALI AKBAR PG RADZUAN	 1 0	 B.M./D   GEOG/U   A&D./X
	5161	ALEXANDRA ANAK SIBUANG	 1 0	 B.M./A   GEOG/U   A&D./U
	5162	HASNAN BIN HAJI MOHAMAD	 0 0	 SYAR/U   B.M./U   GEOG/U
	5163	MOHAMMAD HAMZIDI BIN ZAMADI	 2 0	 SYAR/C   B.M./C   B.S./U
	5164	MOHAMMAD AZMI BIN HAMDANI	 1 0	 USUL/U   B.M./D   GEOG/U
	5165	MOHAMMAD SUHARDY BIN HAMBALI	 2 0	 SYAR/B   B.M./C   GEOG/U
	5166	NOR ERWAN BIN HJ AWANG BESAR	 0 0	 SYAR/U   GEOG/U   A&D./X
	5167	NORSYAIDAN BIN MOHD NAZRI	 1 0	 SYAR/D   A&D./U   B.S./U
	5168	ZAMBRIN BIN JUMAT @ RAHMAT	 1 1	 B.M./D   GEOG/U   A&D./e
	5169	DK ROZIAH BTE PG ABD RAHMAN	 1 1	 SYAR/A   SOCI/e   A&D./U
	5170	HAZLINA BINTI BASRI	 3 0	 SYAR/A   USUL/A   B.M./C
	5171	IZDA AHMAD	 3 1	 G.P./d   A&D./E   B.S./B   ECON/D
	5172	KERISDINA BINTI ALI	 1 2	 G.P./e   HIST/E   SOCI/d   B.S./U
	5173	KONG SU LIM	 0 0	 GEOG/U   HIST/U   ACC./U
	5174	MAU ANAK BUNGSO	 3 0	 SYAR/A   B.M./C   ACC./E
	5175	MEGAWATI BINTI SENIN	 2 0	 USUL/B   B.M./C   GEOG/U
	5176	MONALISA SHERILYN JANTIN	 0 2	 G.P./b   HIST/U   SOCI/e   B.S./U
	5177	NORAFFEZAH BINTI AWANG	 2 0	 USUL/B   B.M./D   GEOG/U
	5178	NORFAIDAH BINTI ABU BAKAR	 3 0	 SYAR/A   USUL/A   B.M./B
	5179	NORLELA BINTI BEELIE	 2 0	 USUL/A   B.M./C   GEOG/U
	5180	NURULJANNAH BTE ARIPIN	 2 2	 G.P./d   GEOG/d   HIST/D   SOCI/D
	5181	ROKIAH NORLILI WATY HJ MAIDDIN	 3 1	 G.P./e   SYAR/C   USUL/D   B.M./C
	5182	SALINAWATI BTE MOHAMED LATIF	 2 0	 SYAR/B   USUL/A   GEOG/U
	5183	SITI ASZURAIRA BINTI ASNAN	 3 1	 G.P./b   GEOG/E   HIST/C   SOCI/C
	5184	SITI MULSINAH BTE HJ MATUSSIN	 3 1	 G.P./c   SYAR/A   USUL/A   B.M./A
	5185	SURTINI BINTI ABIDIN	 1 1	 G.P./e   SYAR/B   GEOG/U   A&D./U
	5186	UMMI FARIDA BTE HJ SUHAINI	 3 0	 SYAR/D   USUL/B   GEOG/U   A&D./D
	5187	AENI REZAWANA BTE HJ ABD WAHAB	 0 0	 B.S./U   ECON/U
	BN305	SM SAYYIDINA ALI
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5188	DAYANG SALZAWATI BINTI ZAINI	 1 0	 GEOG/U   MATH/D
	5189	MUHAMMAD SHUKRIN BIN HAJI DAUD	 0 1	 BIO./U   MATH/e
	5190	MOHD ZOOL FADLI B HJ ISMAIL	 1 0	 GEOG/U   MATH/E
	5191	ANNY EMIEZANAQIAH BTE NAWAIE	 0 0	 ACC./U   B.S./U
	5192	NOR SURAYA BTE HJ MARUSIN	 3 0	 GEOG/D   B.S./D   MATH/D
	5193	ROZABELLA BTE JUNAIDI	 0 0	 GEOG/X   B.S./X
	5194	ZATUL MAHARAH BTE OSMAN	 2 0	 GEOG/D   B.S./C

	BN701	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	HAJI ABDUL AZIZ B HAJI AJAK	 0 0	 GEOG/X   MATH/X
	3002	KON CHING LEE	 0 0	 G.P./U
	5001	HJH KASUM BTE HJ MAIDIN	 3 0	 SYAR/D   USUL/B   B.M./E
	5002	DK MASNANI BTE PG LADUN@MASIRA	 2 0	 SYAR/E   B.M./E
	5003	HJH ERVINAWATI BINTI HJ AMJAH	 1 0	 SYAR/U   USUL/E
	5004	ZAINI BIN HJ ABDUL RAHMAN	 3 0	 SYAR/E   USUL/B   B.M./E
	5005	HAJI MD MASKUB BIN HAJI HUSIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5006	SUFIRENA PH BENDAHARI MAIDIN	 2 0	 SYAR/U   B.M./U   ACC./E   MATH/E
	5007	ROSMIMAH BINTI ABD RAHIM	 1 0	 SYAR/E   USUL/U
	5008	MOHAMMAD ISA BIN HAJI AHMAD	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5009	MOHAMAD FAZLEY BIN HASABULLAH	 0 1	 PHY./X   MATH/d
	5010	HAJAH ZAINAB BTE HAJI MAIDIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5011	OTHMAN BIN HAJI ISMAIL	 3 0	 SYAR/B   USUL/A   B.M./D
	5012	RAHIMAH BINTI HAJI ABD RAHMAN	 3 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./C
	5013	AK HARIS FADZILLAH PG HASHIM	 2 0	 SYAR/D   USUL/C
	5014	MOHAMAD SAMHAN BIN MAIL	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./X
	5015	DY SUSIYATI HAJI AWG BESAR	 1 0	 SYAR/D   B.M./U
	5016	ASMAH BINTI DAUD	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5017	MAZALAN BIN ROSLAN	 2 0	 SYAR/E   B.M./E
	5018	DK HARTINI BTE PG HASHIM	 1 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./E
	5019	SITI MARYANI BTE HJ ABD RAHMAN	 1 0	 SYAR/U   USUL/E
	5020	HJH MARHAMNEY BTE HJ HAMJAH	 1 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./E
	5021	SAHRAENY BINTI HJ HAMJAH	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5022	AK MOHD KHAIRI PG HJ METUSSIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5023	PG SITI AJAR BTE PG OTHMAN	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5024	HAJAH MURNI BINTI HAJI DAIM	 1 0	 USUL/B   B.M./U
	5025	MOHAMAD EFANDDY BIN OTHMAN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U   MATH/U
	BN701	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5026	MUHAMMAD ABDUL AZEED B ZAHARI	 2 0	 SYAR/D   USUL/U   B.M./E
	5027	NORLELA BINTI HAJI MATALI	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5028	HASNAN BIN HAJI SANI	 0 0	 B.M./U   ACC./X
	5029	HJ MOHAMAD AZRIN B HJ IBRAHIM	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5030	NOR FAIZAH BINTI HJ MUNAP	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5031	DANG MARDUWANA BTE HJ IBRAHIM	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5032	ROKAYAH BINTI HAJI OMAR	 2 0	 SYAR/E   B.M./D
	5033	HAJAH NURUL INSAN BT HJ MUSA	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5034	HAJAH HAYATI BINTI HJ MUSA	 2 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5035	DK MAS ARIFAH PG HJ SABUDIN	 0 0	 9017/U   SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5036	HJH NOORRUYAHIMAH HJ ABD RAHIM	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5037	ABDUL MUIN BIN DR HJ SERBINI	 0 0	 SYAR/X   MATH/X
	5038	HJH MALATITAN BTE HJ MASRI	 3 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./D
	5039	ABDUL SAIFUL BIN HAJI DAUD	 0 0	 B.M./U   ELIT/U   GEOG/U
	5040	HASLENA BINTI HAJI LUSIN	 1 0	 B.M./E   ACC./U
	5041	RUSNANI BINTI HAJI AHMAD	 0 0	 USUL/U   B.M./U
	5042	HJ MOHAMAD RAIS BIN HJ DURAMAN	 0 0	 B.M./U
	5043	NORMAWATI BINTI HJ ABD RAHMAN	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5044	ABU TALIP BIN HJ AWG TENGAH	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5045	HJ NORDIN AFINDDY HJ ISMAIL	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5046	DAYANG SURIANA BTE AWG MILEN	 0 0	 GEOG/X
	5047	HAJI ALIDIN BIN HAJI AHMAD	 1 0	 B.S./U   ECON/D
	5048	NUROLALAITY BTE HAJI YAKUB	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5049	FARDILAHWATI BINTI MOHAMMAD	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   ACC./X
	5050	HJ MUHAMAD SAID BIN HJ MUSTAPA	 2 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./E
	5051	ZULKEFILI BIN JULAIHI	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5052	ROZIANA BINTI HAJI AWANG KAHAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5053	HJH LIANA BINTI HAJI MUKTAL	 1 0	 B.M./E
	5054	MAT JALI BIN HAJI TAKONG	 0 0	 ULUM/X   USUL/U   B.M./U
	5055	DK NOOR FARIDAH PG HJ TAJUDDIN	 0 0	 SYAR/U   ACC./U
	5056	ASRENAH BINTI SHAHBUDIN	 0 0	 B.S./U   ECON/U   MATH/U
	5057	ESMAH BINTI KAMIS	 0 0	 GEOG/U
	5058	HJH NOR ARNI FADZIAH H A KADIR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5059	AK KHAIRUL MAHMUD PG HJ ISHAK	 1 0	 SYAR/C   GEOG/U
	5060	HJH MARHANI HAJI ABD RAHMAN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5062	HJH NORMAH BINTI HAJI GAPAR	 3 0	 SYAR/E   USUL/D   B.M./E
	5063	HJ SHARIFULRIZAL B HJ ZAINAL	 2 0	 SYAR/D   USUL/D   B.M./U
	5064	ABDUL KHALID BIN HAJI MUSLIM	 0 0	 SYAR/U   MATH/X
	5065	DEDEY MASNIRA BT HAJI JOHARI	 0 0	 GEOG/X   MATH/X
	5066	TIAMAH BINTI HAJI ABD RAHMAN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5067	MATIUS ANAK DATU	 0 0	 B.M./U   MATH/X
	BN701	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5068	DK SARBANUN B PG HJ METASSAN	 2 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./E
	5069	NORHANA BINTI HAJI ZAINAL	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5070	YUSREY B HJ GAPOR @ HJ MD DAUD	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5071	HJH SHAHRINAWATI HJ ABDULLAH	 3 0	 SYAR/A   USUL/A   B.M./C
	5072	HAJI AYOP BIN HAJI GHANI	 3 0	 SYAR/D   USUL/B   B.M./E
	5073	HJ ABD AZIM BIN HJ ABD WAHAB	 2 0	 SYAR/E   B.M./E   GEOG/U
	5074	HAJI ABDULLAH BIN HAJI SAHAT	 3 0	 SYAR/C   USUL/B   B.M./E
	5075	HJH MARIANA BTE HJ AWG MAIDIN	 1 0	 SYAR/U   USUL/D   B.M./U
	5076	SARINAH BTE HJ AMAT/MERALI	 2 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5077	MOHD NADZRI BIN HJ MOHD ADNAN	 2 0	 SYAR/D   B.M./C
	5078	ZURIANA BTE AWG HAJI OSMAN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5079	HJH NORAINON BINTI HJ HASHIM	 3 0	 SYAR/E   USUL/D   B.M./E
	5080	ISMAZ NOORFAIZAH HAJI SAMAT	 2 0	 SYAR/B   B.M./D
	5081	HJ AHMAD YAARDY B HJ ABD KARIM	 3 0	 SYAR/D   USUL/B   B.M./E
	5082	HAJAH HARTINA BTE HAJI NORDIN	 0 0	 B.M./U
	5083	ABDUL RAHIM BIN HAJI MOHIDDIN	 0 0	 PHY./X   ACC./U   MATH/U
	5084	ROGAYAH BINTI HAJI MOHIDDIN	 1 0	 9017/U   B.M./E
	5085	HAJI NORSAHMAN BIN HAJI OTHMAN	 3 0	 SYAR/D   USUL/B   B.M./E
	5086	EMRAN BIN NAYAN	 2 0	 SYAR/A   B.M./B
	5087	HAJI AZIS BIN HAJI PUNGUT	 3 0	 SYAR/C   USUL/B   B.M./E
	5088	ADIZUL ZAHRI B HJ BURHANUDDIN	 1 0	 SYAR/U   B.M./E   ECON/U   MATH/U
	5089	IDRUS @ AYUB BIN HAJI ABU	 2 0	 SYAR/D   USUL/D   B.M./U
	5090	ZULSEKIN BIN HAJI SULAIMAN	 2 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./E
	5091	RUSINAH BINTI KARIM	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5092	MASNANI BINTI ABD HAMID	 2 0	 SYAR/E   B.M./E
	5093	HJH ZAIRINAWATI HJ ABD LATIF	 2 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5094	MASNAH BINTI HAJI ASMAT	 1 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./D
	5095	ISWANDI BIN AWG HJ ABD SALIM	 0 0	 SYAR/U
	5096	HJ MD JAPPAR BIN HJ AWG DAMIT	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5097	HAJAH NOORALIFAH HAJI BAKI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5098	YANTI BINTI PUASA	 0 0	 BIO./X   MATH/U
	5099	HJ MOHD AZROL AZMIN B HJ AHMAD	 2 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./U
	5100	KHAIRUL HAKIMIN HJ ABU BAKAR	 0 0	 SYAR/U
	5101	SARIMAH BINTI HAJI BAGOL	 1 0	 SYAR/E   B.M./U   GEOG/U
	5102	DK ROSNANI BINTI PG ABU BAKAR	 1 0	 USUL/D   ACC./U
	5103	HJ MOHD SHAHRUDIN HJ IBRAHIM	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./U
	5104	NURUL AMALYNA BINTI ABD MAJID	 0 0	 SYAR/U   B.M./X
	5105	KARNANI BTE BAKARAUDIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U   MATH/U
	5106	HAIRUL IDZANY BIN HJ ABD KANI	 1 0	 B.M./E
	5107	ROSYANTI BTE HJ OMAR	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5108	HAJI RAHIM BIN HAJI LAKAT	 0 0	 SYAR/X   USUL/X
	BN701	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5109	HAJAH MIMAH BINTI HAJI JUMAHAT	 0 0	 SYAR/X   USUL/X
	5110	DK MASNUNAH PG HJ IBRAHIM	 0 0	 SYAR/X   B.M./X   HIST/X
	5111	AMPUAN NORETNI AMPUAN BABBA	 2 0	 SYAR/E   B.M./E
	5112	HJ ABDUL KAHAR BIN HJ ALI	 3 0	 SYAR/D   USUL/B   B.M./E
	5113	MOHAMAD FIRDAUS BIN YUSSOF	 0 2	 GEOG/e   MATH/e
	5114	HJH LAILA BINTI HJ MAT DAUD	 2 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./U
	5115	HJH NOORMAWATI BTE HJ METUSSIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5116	AK MUHD SYAZWAN PG HAJI BAKAR	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5117	HAJAH SITI RASIDAH BT HJ JUMAT	 3 0	 SYAR/D   USUL/A   B.M./E
	5118	SITI MURDIAH BTE HAJI IBRAHIM	 0 0	 9017/U   B.M./U
	5119	SANIF BIN HJ TARIP	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5120	HASHIM BIN BESAR	 2 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./U
	5121	BAKRI BIN ABU BAKAR	 0 0	 B.M./U
	5122	HJH AMALINA BINTI HJ ISMAIL	 1 0	 SYAR/U   USUL/D   B.M./U
	5123	SITI NORLISA BINTI WASLI	 2 1	 B.M./B   HIST/C   ECON/e
	5124	NURHAZWANI BTE HAJI ZAIDIN	 1 0	 B.M./E   GEOG/U   MATH/U
	5125	MOHD NOORANI BIN HUSSAIN	 0 0	 B.M./X   PSYC/U
	5126	HJH SURIANI HJ MOHAMMAD SHUANI	 0 0	 BIO./X   MATH/X
	5127	AK MUHD AIMAN BIN PG HJ MAHMUD	 0 0	 ACC./U   MATH/U
	5128	DK YAZIDAH YUNIZARAIMI P YAHYA	 0 0	 GEOG/U   B.S./U
	5129	HAJI SHAHFIEE BIN MURNI	 0 0	 GEOG/U   ACC./U
	5130	NINA ADRYNA HAJI MOHD YASIN	 0 0	 G.P./X   ACC./X   B.S./X   MATH/X
	5131	MUHAMMAD SHAFEI BIN HAJI OSMAN	 0 0	 GEOG/X   ACC./X

	BN707	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	ROSIMAH BTE HAJI IBRAHIM	 0 0	 GEOG/U   MATH/U
	3002	NOREALA BINTI HJ ABD RAHMAN	 0 0	 BIO./U   MATH/U
	5001	HJH NORLELA BINTI HJ MOHAMMAD	 2 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5002	MAS SUHAINAH BINTI SUHAILEE	 1 0	 SYAR/D   B.M./U
	5003	SUHAIRANY BINTI MUSA	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./C
	5004	SUHAIRY BIN MUSA	 2 0	 USUL/B   B.M./C   GEOG/X
	5005	HJ MOHAMMAD AZMI BIN HJ TAPAU	 2 0	 ULUM/U   9017/U   SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5006	LATTIFAH BINTI HAJI OMAR	 3 0	 ULUM/U   SYAR/C   USUL/B   B.M./E
	5007	MOHAMAD SHAREFFUL BIN ADENAN	 0 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/U
	5008	ERNA BINTI PUASA	 0 0	 SYAR/U   MATH/X
	5009	HJH SYAKIRAH N HIDAYAH HJ MOHD	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	BN707	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5010	ELLIYAMASWATI DP HJ MD KASSIM	 0 0	 ACC./U   B.S./U
	5011	SITI RAHMAH BINTI OMAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5012	HJH NAZIMAWATI BTE HJ SUHAILI	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5013	AK MOHD HAIROL NIZAM PG LUDIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5014	HAIRANI BINTI HAJI JUMAAT	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5015	HAJI SUPRI BIN BAKAR	 0 0	 SYAR/X   USUL/X
	5016	AHMAD PADILAH BIN HAJI RABAHA	 0 0	 B.M./U
	5017	MOHD NOH HAJI MOHD TAIB	 1 0	 SYAR/E   B.M./U
	5018	MOHAMMAD ROSDI BIN HJ RUSLAN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5019	SITI RATNAH BT HAJI ABDULLAH	 0 0	 B.M./U
	5020	NORHANI BT HJ MOHAMMAD SALLEH	 1 0	 B.M./E
	5021	SITI RASIDAH BINTI HAJI AHMAD	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./D   HIST/X
	5022	MOHD HAZRIMAN HJ SULAIMAN	 2 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5023	MARDIANAH BINTI MUSA	 3 0	 SYAR/A   USUL/B   B.M./D   HIST/X
	5024	HARTINI BINTI HJ MOHD YUSOF	 0 0	 B.M./U   GEOG/U
	5025	MUHAMAD AZRIN AZHAR HJ SAHARI	 0 0	 SYAR/U   GEOG/U
	5026	SOFIAWATI BINTI LAMAT	 3 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./D
	5027	NOORAINI BINTI HAJI LAMIT	 0 0	 SYAR/U   USUL/X
	5028	SITI NOR AISHAH BTE HJ OSMAN	 1 0	 SYAR/E   USUL/U   B.M./U
	5029	NOORHAFIZAH BINTI SIBAH	 2 0	 SYAR/B   USUL/E   B.M./U
	5030	HJH N KHARUNNISA HJ A ALMAKKI	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5031	HJH NORKAMARIAH AWG HJ MONTIL	 2 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5032	HAIRANI BINTI HAJI JA'AFAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5033	SAMALI BIN BADAR	 0 0	 SYAR/X   B.M./X   GEOG/X
	5034	DK NOORASRINA PG HJ BADARUDDIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5035	DK NORAZLINAWATIPH BADARUDDIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5036	MELATI BINTI TIMBANG	 3 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./E
	5037	RASIMAH WATI BINTI SAHBUDIN	 1 0	 B.M./C
	5038	MASLIA BINTI HAJI AWANG ALI	 2 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./U
	5039	HJ MADI BIN HJ MASRI	 0 0	 SYAR/U   B.M./X
	5040	LAILASUZANA BINTI HAJI SAMAT	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5041	DK HJH NORIHSAN PG HJ MOHAMMAD	 2 0	 SYAR/D   B.M./E   MATH/U
	5042	MOHAMMAD FADZILAH BIN KEFLI	 0 0	 B.M./X   ACC./X
	5043	ALIMAH BINTI HAJI TUDIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5044	ROSNI BINTI HAJI TUJOH	 3 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./D
	5045	HJ MOHD YUSSOFF BIN HJ ISMAIL	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5046	HJ MOHD HANUAR BIN HJ RAMLEE	 3 0	 SYAR/E   USUL/D   B.M./E
	5047	DK HJH NORHASLINDA PG MD DAUD	 2 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./U
	5048	MOHD WAJEEH BIN HJ MUSA	 0 0	 CHEM/X   PHY./U
	5049	MOHD ZULARIFEN BIN HJ OMAR	 3 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./E
	5050	HAJI YUSRA BIN HAJI JAAFAR	 2 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./U
  BN707	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5051	MUHD FADZAILEE HJ JUKI/MERJUKI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5052	NORRASIDAH BINTI HAJI SALIM	 1 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./U
	5053	ROZYDAH BINTI SIJUN	 2 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./U
	5054	HJH AZALIANA BINTI HJ ALI	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5055	ZUNURIAH BTE HJ ALI/HJ ISMAIL	 3 0	 SYAR/A   USUL/D   B.M./E
	5056	MARIANI BINTI HAJI SABATU	 2 0	 SYAR/A   USUL/B   B.M./U
	5057	ZULIANA BINTI HAJI KADIR	 0 0	 SYAR/X   B.M./U
	5058	HARUN BIN ZAKARIA	 2 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./U
	5059	HAJAH NORAINI BINTI BAHAR	 2 0	 SYAR/E   B.M./E   GEOG/X
	5060	ZOOL HAMLY BIN HAJI ZAINI	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5061	HAJAH MASNANI BTE HJ METUSIN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5062	NOORMAH BINTI TUAH	 1 0	 SYAR/D   MATH/U
	5063	NORHAYATI BINTI HAJI IBRAHIM	 0 0	 GEOG/X   ACC./X
	5064	HJH HABIBAH BTE HAJI JUMAT	 1 0	 SYAR/U   USUL/B   B.M./U
	5065	N AMIRATUL NADIAH HJ MD LIMON	 0 0	 GEOG/X   MATH/X
	5066	DK NORHAINI BINTI PG HJ BESAR	 1 0	 SYAR/E   B.M./U   ACC./X
	5067	HJH RUHIL HAYATI HJ MD YUSOF	 0 0	 LAW./X   ACC./X   ECON/U
	5068	H HAIDA ROSDELAILLAH H A R	 0 0	 B.M./U
	5069	WAFIQAH @ MAZAWINA HJ MOHAMMAD	 3 0	 SYAR/A   USUL/C   B.M./E   ACC./U
	5070	HJ ISRA HERWANDEE B HJ ISMAIL	 2 0	 SYAR/E   B.M./E
	5071	HAJI MAHADI BIN HAJI DULLAH	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5072	MUHAMMAD FADILLAH B HAJI ZAINI	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5073	LINAH BINTI YUSOP	 1 0	 SYAR/X   B.M./E
	5074	NURI BINTI YUSOP	 1 0	 SYAR/X   B.M./D
	5075	KHUZAIMAH BINTI ABDUL MANAN	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5076	SURIANI BINTI CHANDI	 1 0	 B.M./E   MATH/U
	5077	HAJAH NORWARTINI HAJI BUNGSU	 2 0	 SYAR/C   B.M./E
	5078	HASRINA BTE HJ BALI	 1 0	 SYAR/D   B.M./U
	5079	HAJAH SAINAH BINTI HAJI PUTEH	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5080	PG HJH JABAIDAH PG HJ UMAR	 2 0	 SYAR/E   USUL/E
	5081	MASQUEENI HAJI BESAR	 3 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./D
	5082	HJ MD AZRIN BIN HJ AHMAD	 0 0	 CHEM/X   PHY./X
	5083	HJH NORAIANI BTE HJ NAYAN	 3 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./D
	5084	SUPERDI BIN BUJANG	 0 0	 SYAR/U   ACC./X
	5085	NOR AHMADI HJ KAMIS	 1 0	 SYAR/D   B.M./U
	5086	MARAWATI HJ MATUSIN / METUSIN	 3 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./E
	5087	HJH NORMARIAH BTE HJ AG BUNGSU	 2 0	 SYAR/C   USUL/D
	5088	JAMIL BIN HAJI MOKSIN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5089	NORLIA BTE MD NOOR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5090	MARHANIWATI BTE HAJI AHMAD	 1 0	 SYAR/C   MATH/U
	5091	JULIANA BINTI ABDULLAH	 0 0	 GEOG/X   ACC./U
	BN707	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5092	ABDUL QAIYUM HAJI MUSA	 0 0	 SYAR/U   MATH/U
	5093	AZIMAH BTE HAJI SANI / ALIASAN	 1 0	 SYAR/D   B.M./U
	5094	'IFFATUN NAJWA BTE HAJI HIDUP	 1 0	 SYAR/D   HIST/X
	5095	PG KAMARUDZAMAN HJ MD YASSIN	 2 0	 ULUM/U   SYAR/A   USUL/A   B.M./U
	5096	IDAZIANNA BINTI INJEO	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5097	LAILA BINTI JOHARI	 0 0	 ACC./X   B.S./X
	5098	RAFAIZZAH HJ RAMLLI	 2 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./U
	5099	DK NOOR FARIDAH BTE PG HJ KULA	 0 0	 B.M./U   ECON/U
	5100	MASITINA BINTI MOHAMMAD	 3 0	 SYAR/E   USUL/D   B.M./E
	5101	PG SHAHRIDIN BIN PG EMBRAN	 2 0	 SYAR/A   B.M./E
	5102	LIM WEI CHIN	 0 0	 ACC./X   MATH/X
	5103	SUFIANA BINTI METUSIN/MATUSIN	 0 0	 ACC./U   MATH/U
	5104	KAMAL BIN HAJI ABU HASSAN	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./E
	5105	HJH NARIMAH BTE HJ SAMAN	 3 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./E
	5106	SITI RAFIEAAH HJ MERZUKI/JUKI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5107	ASLI BIN HJ AHMAD	 0 0	 USUL/X   B.M./X
	5108	NORLINA BINTI AHMAD	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5109	HJ MOHD NOOR IRWAN B HJ OSMAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5110	NURHAMIZAH BT HAJI MUSA	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5111	RUSNI BINTI HJ SAMAN	 1 0	 SYAR/A   B.M./U
	5112	ROSLI BIN MOHAMED YASIN	 1 0	 USUL/U   B.M./E
	5113	HAJAH HUZAINAH BTE HAJI NUDIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5114	DY YUSDIANA BTE MD YUSOP	 2 0	 SYAR/B   USUL/D
	5115	AK KHAIROL HAKIM PG HJ YUSOF	 0 0	 SYAR/U   USUL/X   B.M./U
	5116	SATIAH BINTI HAJI LAHIT	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./X
	5117	DY NOURFAIDZOUL A HJ ZULKIFLI	 0 0	 PSYC/U   SOCI/U
	5118	MUHAMMAD ASDENY HAJI YAKUB	 1 0	 SYAR/X   MATH/D
	5119	SYAMSUL FIKRI BIN AWG H TAKONG	 0 0	 B.M./X   ACC./X
	5120	ERMA SALWANA HJ ABU BAKAR	 0 0	 B.M./U   GEOG/X
	5121	ZAIDIN BIN MORNI	 2 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./U
	5122	HAJAH MERIAH HAJI JELUDIN	 2 0	 SYAR/B   USUL/D   B.M./U
	5123	MUHD SUFFIAN BIN AWG HJ MONTIL	 0 0	 GEOG/U   B.S./X
	5124	MD NURUDDIN HJ MD SAID	 0 0	 PHY./U   MATH/U
	5125	MOHD ISKANDAR TALIPUDIN	 0 0	 GEOG/X   PHY./X   MATH/U
	5126	ELEENA BTE HJ AWG ANUAR	 0 1	 G.P./d   ELIT/X   SOCI/X   ECON/X
	5127	HJ NOORAZAM BIN HJ MUHAMMAD	 0 0	 GEOG/X   CHEM/X   MATH/U
	5128	NOORFAZLINA BTE MOHAMAD DELI	 2 0	 SYAR/E   USUL/E
	5129	AK ZUL RIDZWAN HAZLI P M IDRIS	 1 0	 MATH/D
	5130	HJH NOORHADIZAH BTE HJ JUMAT	 1 0	 B.M./D   GEOG/X   HIST/X
	5131	AK ZOOLFADLI PG OMARALI	 0 0	 G.P./X   GEOG/U   ECON/X   MATH/U
	5132	KATHY MARLINA BTE HJ MAJID	 0 1	 G.P./U   ACC./e   B.S./U   MATH/U
	BN707	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5133	DK UMMI RUMAIZAH BT P H T	 0 0	 B.S./X   ECON/X
	5134	HJH SITI WARDAH HJ ABD RAHMAN	 1 0	 GEOG/U   CHEM/U   MATH/C
	5135	SAMSIAH BINTI MAT SERUDIN	 1 0	 B.M./D   GEOG/U   MATH/U
	5136	HAJAH SABRINA HAJI RAJID	 1 0	 G.P./U   B.M./C   GEOG/U   MATH/U
	5137	KHARTINI BTE MOHD HAMIR	 1 0	 G.P./U   B.M./C   GEOG/U   HIST/U
	5138	RAZALIE BIN HJ ABU BAKAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5139	JEFFERY LIM ENG LIN	 0 0	 ELIT/X   GEOG/X
	5140	AFIFAH BTE YUSOFF/JAILANI	 0 0	 HIST/X   BIO./X   MATH/U
	5141	MOHAMAD SAYFUN BIN HJ YUSOF	 0 0	 G.P./X   SYAR/X   HIST/X   MATH/X
	5142	ELMI MILDA BTE HAJI DIWA AHMAD	 0 0	 B.M./U   ECON/U
	5143	HJH NORAIDAH BTE HJ TENGAH	 2 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./X
	5144	DK HJH AMINAH PG HJ BAKAR	 2 0	 SYAR/C   USUL/E   B.M./X
	5145	SA'AADATUDDAARAIN HJ ABD WAHAB	 0 0	 GEOG/U   B.S./X

	BN708	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	AWG RAMZUZAMAN BIN AWG ISMAIL	 0 0	 GEOG/U   ACC./U   MATH/U
	3002	NORAZIMAH BINTI HJ DURAMAN	 0 0	 GEOG/X   MATH/U
	3003	SURAYATI HJ MOHAMAD YUSOF	 0 0	 ACC./U   MATH/U
	5001	MOHD NORFIZAN BIN ZAINIDI	 2 0	 SYAR/C   B.M./D
	5002	ROSMARINAYATI HAJI OMAR	 1 0	 SYAR/U   B.M./C
	5003	EMMA FARIDAH BTE MOHD IZZUDDIN	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	5004	MOHAMMAD YUSRI BIN HAJI SALLEH	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   ACC./U
	5005	SURIANAH BT HAJI SERUDIN	 2 0	 SYAR/E   USUL/E
	5006	SITI ZALIHA HAJI YAHYA	 1 0	 SYAR/X   B.M./D
	5007	DK UMARUSWATI PG HAJI UMAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5008	DK HJH NORFAKIAH PG HJ UMAR	 2 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./U
	5009	HEADILLAH BIN ZAINUDDIN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5010	MAISURAH BINTI AHMAD	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5011	HJH NUR SITI RASIDAH HJ YAAKUB	 0 0	 SYAR/X   B.M./X   ACC./X
	5012	HAJAH DASIMAH HAJI DAMIT/HAMID	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5013	SITI NOOR WARIDAH YATE H JUMAT	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5014	ROZINAWATI BTE HJ ZAINAL	 3 0	 SYAR/E   USUL/D   B.M./E
	5015	FATIMAH BINTI HAJI KININ	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5016	DK HJH NORHAYATINI PG HJ PUAN	 2 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./E
	5017	DK HJH KARTINI PG HJ PUAN	 3 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./E
	5018	DK HJH ROBAIAH PHM TAHIR	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5019	MARIAM BINTI HAJI AHMAD	 2 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./E
	BN708	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5020	NORAINI BINTI TONGKAT/TUNGKAT	 3 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./E
	5021	HAJAH MASINAH BINTI HAJI MASRI	 1 0	 SYAR/U   USUL/E
	5022	SHAHIDA BINTI HAMIDON	 2 0	 B.M./D   ACC./E
	5023	NUR AMALINA ABDULLAH HONG	 1 0	 SYAR/U   B.M./D
	5024	MARIANI BINTI HAJI MATUSIN	 1 0	 SYAR/U   B.M./C
	5025	HJH RAHASIDAH BINTI HAJI DAUD	 2 0	 SYAR/E   USUL/D
	5026	MOHD ZULHABRI BIN HJ JOHARI	 1 0	 B.M./U   GEOG/E
	5027	SAFRINAH BINTI HAJI AHMAD	 1 0	 SYAR/D   ACC./U
	5028	HJ HILMI HAZIMIN BIN HJ KAMIS	 1 0	 SYAR/U   B.M./E   ACC./U
	5029	KARMILA ADINA BTE HJ IBRAHIM	 1 1	 B.M./C   ACC./e
	5030	MASNAWATI BINTI HAJI TARAM	 2 0	 SYAR/C   B.M./D
	5031	MASITA BINTI HAJI ADAM	 3 0	 SYAR/E   USUL/A   B.M./E
	5032	AINAH BINTI HAJI TASSIM	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5033	ROZITA BINTI HAJI SANI	 0 0	 B.M./X   GEOG/U
	5034	JAH SITI ROGAYAH BINTI SAPAR	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5035	MOHAMMAD SAH BIN IDRIS	 3 0	 SYAR/E   USUL/D   B.M./E
	5036	HAJI JOHAR BIN HAJI JUMAT	 2 0	 SYAR/B   B.M./E
	5037	NUR AQIDAH ABDULLAH CHEMAT	 0 0	 ACC./U   B.S./U
	5038	HAJAH BADARIAH PGH HAJI BASI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5039	NORUL AMAN BIN MOHD ALI	 0 0	 ACC./U   B.S./U
	5040	SITI NORHAYATI BTE HJ BESAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5041	FATIMAHWATY BINTI ASSELY	 3 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./E
	5042	NOOR MESREYA BTE HAJI SULAIMAN	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5043	PG RAZMAHAYATI PG HJ MAHMUD	 2 0	 SYAR/D   B.M./D   FMAT/X
	5044	HAJI SHAMSURI BIN HAJI TUAH	 3 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./D
	5045	MARINI BINTI HAJI BUJANG	 2 0	 SYAR/U   USUL/D   B.M./E
	5046	ZOLY INDRA BIN AWANG MD SHAHRI	 1 0	 SYAR/U   USUL/E
	5047	SALAMAH BINTI HAJI ABD RAHMAN	 2 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5048	HJ MOHAMMAD SAUFI BIN HJ AHMED	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5049	MARTINI BINTI HJ MOHD SALLEH	 0 0	 SYAR/U   USUL/X   B.M./U
	5050	JUWANAISMAERINE WATI H M JUMAT	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5051	HJ MOHD ABDULLAH B HJ IBRAHIM	 0 0	 SYAR/X   ACC./X   MATH/X
	5053	HJH SHAHRIANI HJ WAHID	 0 0	 SYAR/X   USUL/U
	5054	MOHD HISHAM BIN AWANG PIUT	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5055	MOHAMAD AZMI BIN HAJI JAIS	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5056	MOHAMMAD ALIAS BIN AWG HJ AJI	 0 0	 SYAR/U   USUL/X
	5057	AZYYATI BINTI HAJI AHMAD	 1 0	 SYAR/B   B.M./U
	5058	AK MOHD FAIZAL BIN PG JAYA	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5059	PG HJ MD YUSRAN PG HJ MD YUSOF	 2 0	 SYAR/D   USUL/D   B.M./U
	5060	DK NORYATINI B PG HJ METUSSIN	 2 0	 SYAR/E   USUL/D   B.M./U
	5061	ZATUL HIMMAH I HJ MD TEJUDDIN	 0 0	 GEOG/U   HIST/U
	BN708	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5062	HJ AZRUL AZMI BIN HJ ROSLI	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5063	SANDURA BINTI HJ DURAHMAN	 0 0	 USUL/X   B.M./X
	5064	NURUL NADIAH MUHAMMAD HUSSINI	 2 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./E   MATH/U
	5065	NORAFIZAH BINTI HAJI DURAMAN	 1 0	 SYAR/C   ACC./U
	5066	MOHAMMAD NOR ARIFIN BIN OTHMAN	 0 0	 GEOG/X
	5067	HJH NORAIDAH BTE HJ MD NOOR	 1 0	 SYAR/U   B.M./D
	5068	NORSUHILA@NONI BTE HJ ALLI	 3 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./D
	5069	ADI ROYEZAM BIN MAZZIZ/HASSAN	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5070	DK HARYATIE BINTI PG JAYA	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5071	DK ARINA B PG HJ MOHD JAAFAR	 0 0	 SYAR/U   B.M./U   ACC./U
	5072	HJH KAMALIAH B PK HJ ABD WAHID	 0 0	 BIO./X   MATH/X
	5073	TEO SIEW BAY	 0 0	 ACC./U   B.S./U
	5074	SAFIAH BINTI HAJI YAKUP	 1 1	 B.M./D   SOCI/U   ECON/d
	5075	HAJAH SURYANI BINTI METASSIM	 1 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./U
	5076	MOHAMMAD SABRI BIN HUSIN	 1 0	 SYAR/U   USUL/X   B.M./D
	5077	MOHD SHARIMAN BIN HJ ROSLI	 0 0	 ACC./X   MATH/U
	5078	HJH HAZLENAYATI N E DPA OTHMAN	 2 0	 SYAR/C   B.M./D   B.S./X
	5079	HAMIDAH BINTI NAYAN	 3 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./E   FMAT/X
	5080	NORYASIMAH BINTI MOHD YASSIN	 1 0	 USUL/E
	5081	IBRAHIM BIN HAJI SABLI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5082	JULITA BINTI HAJI HAJI	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5083	NORAZLINE@MD AZLI BIN HJ HIDOP	 1 0	 B.M./E
	5084	SOFFIAN BIN USOP	 1 0	 SYAR/U   B.M./D
	5085	MUHAMMAD IRMAN BIN PUASA	 2 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./E
	5086	MESHEIDI BIN HJ DAMIT	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5087	YUSRI BIN HAJI ABD TAHIR	 3 0	 SYAR/D   USUL/D   B.M./E
	5088	DK HARTINI PG HJ CHUCHU	 0 0	 USUL/X   MATH/X
	5089	HARDINAWATI WAHAB	 3 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./E
	5090	HJ ABD SHAHRI B HJ MOHD SAID	 3 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./D
	5091	HJ KAMARUZAMAN BIN HJ JAKAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/X   B.M./X
	5092	ZULHAZMI BIN MUHAMMAD JAIS	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5093	HJH RUHIL HAYATI BT HJ OMAR	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./D
	5094	HAJIAH BTE HAJI YAHYA	 3 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./E
	5095	AK ASMADY BIN PG SAHDON	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5096	DK NOR ASHIKIN PG HJ ISMAIL	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./X
	5097	HAMALE ZADAFI BIN HAJI ALIT	 0 0	 B.M./U   FMAT/X
	5098	SITI RAINI ANAK KALMAN	 1 0	 SYAR/U   B.M./D
	5099	HANITA BINTI HAJI ABD RAZAK	 0 0	 SYAR/X   USUL/U
	5101	MUHAMMAD HIFNEE BIN KIFLEE	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5102	ROZLINA BINTI ABU BAKAR	 2 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./C
	5103	MUHAMMAD HAMDANAJIB HJ DOMENG	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	BN708	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5105	PG HJ ASARINORAFFIN PG H MD	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5106	AIDA SURYANI BINTI SAID	 3 0	 SYAR/D   USUL/B   B.M./E
	5107	ALYANI BINTI HAJI SALLEH	 1 0	 B.M./E   ACC./U   B.S./U
	5108	HJH ARTINI BTE HJ TARSAT	 1 0	 SYAR/E   B.M./U
	5109	SURANAH BINTI HAJI LAGOR	 1 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./U
	5110	WAN MD YUNUS B HJ WAN DRUS	 2 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./E
	5111	FAUZIAH BINTI AWG HAJI SALIM	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5112	HJH HARTINI BT HJ JAFARUDIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5113	DYG HJH NORAZIMAH HJ ABU BAKAR	 2 0	 SYAR/D   USUL/E
	5114	NORA AZLINA BINTI AWG AHMAD	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5115	SITI RAHIMAH BTE ABDURAHMAN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5116	DK H JAMRIANI PG H JAMALUDDIN	 2 0	 SYAR/U   USUL/D   B.M./D
	5117	HJH SITI NORHANA BTE HJ JOHARI	 2 0	 SYAR/D   USUL/B   B.M./U
	5118	ABG AHMAD WARID HJ ABG RASHIDI	 0 1	 GEOG/e
	5119	HJH NOORNAZWANY HJ MOHD YAKOP	 0 0	 GEOG/X   BIO./X

	BN711	PRIVATE CANDIDATES, TUTONG
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	DHARINA RADIAHWATI GIMBON	 0 1	 B.M./d   ENGL/U
	5001	MOHD KASYFUL BAQI HAJI ABAS	 1 0	 B.M./E
	5002	NUR SARLILA HAJI PANJANG	 2 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./U
	5003	HASLIN BIN JALUDIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5004	FADZILLAHWATI BTE HAJI TAHIR	 2 0	 SYAR/D   B.M./D   GEOG/X   B.S./X
	5005	MUHD FAIZUL AZMAN BIN ABDULLAH	 2 0	 SYAR/C   B.M./E   GEOG/U   B.S./X
	5006	NORHASZLINI BINTI YUNOS	 1 0	 SYAR/D   USUL/U   B.M./U
	5007	HIRULIZAM BIN HAJI JEFREY	 1 0	 SYAR/U   USUL/D   B.M./U
	5009	JARIYA BINTI MUNGOI	 0 0	 ECON/U
	5010	ANASUMARNA BINTI AHMAD	 0 0	 SYAR/X
	5011	MOHAMMAD ZAIN BIN HAJI JOHARI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5012	FATIMAH BINTI SIDEK	 1 0	 SYAR/U   USUL/D   B.M./U
	5013	EFENDI BIN SABTU	 2 0	 SYAR/E   B.M./D   HIST/U
	5014	HADIANA BINTI YAHMAN	 2 0	 SYAR/E   USUL/U   B.M./E
	5015	NORA HARPINAH BINTI HAJI PAWI	 0 0	 SYAR/U   B.M./U   CHEM/U   MATH/U
	5016	JULINAH BINTI HAJI BIDIN	 0 0	 SYAR/X   B.M./U
	5017	ERLIANA BINTI BASMAN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5018	MOHD ADI YUSNIRA BIN HJ JOHARI	 1 0	 SYAR/D   USUL/U   B.M./U
	5019	SURIYANI WATI BTE SABLI	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5020	MARLINI BINTI HAJI MASHOR	 3 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./E
	BN711	PRIVATE CANDIDATES, TUTONG
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5021	ROSNAH BINTI HAJI KAMIS	 0 0	 B.M./U
	5022	MARIANI BINTI HJ ABD GHANI	 1 0	 SYAR/E   USUL/U   B.M./U
	5023	SITI NOR AZAIMAH BTE HJ TINDAS	 2 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./U
	5024	NURIZAN BINTI HAJI TAHIR	 2 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5025	NOOR ALBAB JANAH BT HJ TIMBANG	 0 0	 SYAR/X   B.M./U
	5026	NURULAINI BINTI HAJI TIMBANG	 0 0	 SYAR/X   B.M./U
	5027	SAIFUL HALMI BIN HAJI GEMOK	 2 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./X
	5028	ROSNI BINTI HAJI AHMAD	 3 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./D
	5029	MASITA HAJI ABDUL RAHMAN	 0 0	 SYAR/X   B.M./X   GEOG/X
	5030	HANISAH BINTI ABDULLAH	 0 0	 SYAR/X   B.M./X   GEOG/X
	5031	NUR DARWISYAH HANNANI ABDULLAH	 0 0	 USUL/U   SOCI/X
	5032	ROSINAH BINTI HASHIM	 3 0	 SYAR/C   USUL/A   B.M./E
	5033	DK NORASHEKIN PG HJ MD KIFLI	 3 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./E
	5034	ZATUL HIMMAH BINTI HAJI YUSOP	 3 0	 SYAR/B   USUL/A   B.M./D
	5035	MARLIZA NURFAHANAH BTE ISMAIL	 0 0	 SYAR/X   B.M./U   HIST/U   ECON/U
	5036	HJ AHMAD ZAKI BIN HJ MD YUSOF	 0 0	 SYAR/U   B.M./U   GEOG/U
	5037	EDY KASRIN BIN ABDUL KADIR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5038	HJH NETA SUREDAH BTE HJ HASSAN	 3 0	 SYAR/B   USUL/A   B.M./E
	5040	SA'AIRAH BINTI HJ YUSOF	 3 0	 SYAR/A   USUL/A   B.M./D
	5041	LAILA RATNI BTE NOORSHAMSUDDIN	 2 0	 SYAR/D   B.M./D   ACC./X
	5042	HJH SADIAH BINTI UMAR	 2 0	 SYAR/C   USUL/B   B.M./U
	5043	ROSIDAH BINTI HAJI LADI	 0 0	 B.M./U
	5044	MOHD ZULKIFLI BIN ABDULLAH	 1 0	 SYAR/E
	5045	NORYATI BINTI HAJI TENGAH	 0 0	 USUL/X
	5046	ADANAN BIN HAJI TAHA	 2 0	 USUL/C   B.M./E
	5047	HJH DIMASYANTI BTE HJ MD DAUD	 0 0	 SYAR/X   USUL/X
	5048	HJ SHAHRUL AZRIMIN HJ BIDIN	 1 0	 SYAR/U   USUL/X   B.M./E
	5049	HJ MOHD AZIM BIN HJ JUNADI	 3 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./E
	5050	HAYATUL ROKHMULYATI ABD GAPAR	 3 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./E
	5051	NAZITA SUHANNA HJ ABDUL TALIB	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./E
	5052	HAJAH NORHANI BTE HAJI SANIAH	 3 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./E
	5053	ALIM BIN HAJI JUNA	 2 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./U
	5054	DK HJH ZARINAH PG HJ METUSSIN	 3 0	 SYAR/A   USUL/A   B.M./E
	5055	AIRULELINAWATI BTE AIBAU	 2 0	 SYAR/E   B.M./E   GEOG/U
	5056	ZULAFTIHUZAIMI BIN HAMZAH	 0 0	 GEOG/U   PSYC/U   SOCI/U   MATH/U
	5057	MOHAMAD HASYADEE HJ BOLHASSAN	 0 0	 GEOG/U   SOCI/X
	5058	ERNIE BTE SUMBAT	 1 0	 SYAR/X   B.M./E   GEOG/X
	5059	SUZILAWATI BINTI AHMAD	 1 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./E
	5060	MOHD NORAZMIN BIN MOHD YUSOF	 1 0	 B.M./E
	5061	EHLMI BINTI TANAM	 0 0	 PSYC/U   MATH/U
	5062	NOORADINA BINTI HAJI MD NOOR	 1 0	 SYAR/U   B.M./E   GEOG/U
	BN711	PRIVATE CANDIDATES, TUTONG
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5063	MUHAMMAD SAIFUL AMIN ABDULLAH	 1 0	 SYAR/D   B.M./U
	5064	ZAINAH BINTI HJ ABD RAHMAN	 2 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./U
	5065	RATANA WATI BINTI MUSTAPA	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./X
	5066	NORHASDINAH BINTI HAJI LILAH	 3 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./D
	5067	ANIS NADIRAH BINTI ABDULLAH	 2 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./U
	5068	KAMSIAH BINTI HAJI AWG LAYEH	 1 0	 B.M./E
	5069	NOORDIANAH BINTI HAJI IBRAHIM	 0 0	 B.M./U
	5070	NORIANAH BINTI NAIM	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5071	NOORLIZA BINTI ABDULLAH	 2 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./U
	5072	NORIA BINTI JENEK @ JUMAT	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5073	NUR SYAFIQAH BTE HJ MUHAMMAD	 3 0	 SYAR/B   USUL/E   B.M./E
	5074	HJH ZURIAH BTE HJ MOHD ZAINAL	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5075	NORAIN BTE DATO PADUKA SUHAIMI	 1 0	 B.M./D   ACC./U   MATH/U
	5076	MOHAMAD RIZAL BIN HJ AHMAD	 1 0	 B.M./E
	5077	SAIFUL RIZAL MOHD ALI	 3 0	 SYAR/C   USUL/E   B.M./D
	5078	NUR HIDAYATULLAH BTE ABDULLAH	 1 0	 SYAR/D   USUL/U   B.M./U
	5079	NORINAH BINTI HJ HASHIM	 3 0	 SYAR/A   USUL/B   B.M./D
	5080	EZIAN KASRYANTI ABDUL KADIR	 1 0	 SYAR/U   USUL/D   B.M./U
	5081	RUSAIMAH BTE HJ MD IDRIS	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5082	NADIAH BINTI HAJI MOHD ZAKI	 0 0	 ACC./U   MATH/U
	5083	ROHANA BINTI HAJI ISMAIL	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5084	MOHAMAD YANI BIN LANI	 1 0	 USUL/E   B.M./U
	5085	HAJAH SALWANA BINTI HJ OTHMAN	 0 0	 B.M./X   GEOG/X
	5086	ROGAYAH INTOL	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5087	SUFIAN BIN HAJI AHMAD	 0 0	 B.M./X   GEOG/X
	5088	RUDY ISKANDAR BIN IBRAHIM	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5089	ELLYAWATI HAJI HASHIM	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5090	NORMAZLINA BINTI EMRAN	 0 0	 B.M./X
	5091	YAHYA BIN HAJI SAID	 3 0	 SYAR/B   USUL/E   B.M./D
	5092	RAMLAH BTE UKOI	 1 0	 B.M./E   SOCI/U
	5093	ROSITA HAJI MOHD SAIDI	 2 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./U
	5094	HJ ZAINI BIN HJ HUSAIN	 2 0	 SYAR/D   USUL/D   B.M./U
	5095	JANAPI BIN JIAN	 2 0	 SYAR/C   B.M./D
	5096	NORASIAH BINTI JUNIT	 2 0	 USUL/D   B.M./E
	5097	HAJAH LATIPAH BTE HJ SAHARI	 3 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./E
	5098	NOORALIZAM BIN HJ IDRIS	 2 0	 SYAR/C   USUL/B   B.M./U
	5099	PG HJ RADIMAN B PG HJ TENGAH	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5100	NOR'EINI BINTI SIRAT	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5101	NOOR ADERAIZAH BTE AWG HJ TUAH	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5102	NORHALINAH BINTI HAJI SALLEH	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5103	JURAIZAH BTE AWANG HAJI MUSA	 2 0	 SYAR/E   B.M./E
	BN711	PRIVATE CANDIDATES, TUTONG
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5104	HASLI BIN OTHMAN	 1 0	 B.M./E
	5105	HASAN BIN LIMAN	 2 0	 SYAR/C   USUL/E   B.M./U
	5106	HJH ROSNI BT HAJI IBRAHIM	 1 0	 SYAR/B   B.M./U
	5107	SITI SURDAHNI BTE HJ TAHAMID	 1 0	 B.M./E
	5108	HAMIDAH BTE HAJI ABDUL RAHMAN	 2 0	 SYAR/C   B.M./C   FMAT/X
	5109	ZAHARAWATI BINTI JATIN	 3 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./E   GEOG/U
	5110	HJH SAHARAH BTE HJ ABD RAHMAN	 1 0	 SYAR/X   B.M./E
	5111	HARTINI BINTI HAJI TAMIN	 3 0	 SYAR/E   USUL/A   B.M./E
	5112	RAHIMAH BINTI HAJI TAMIN	 1 0	 SYAR/C
	5114	NORSITAH BINTI AWG HAJI DAMIT	 3 0	 SYAR/D   USUL/C   B.M./E
	5115	AK KHAIRUL AMLIN PG H MUHAMAD	 0 0	 GEOG/U
	5116	HJH MASURYANIE HJ ALI HASHIM	 0 0	 ACC./X   ECON/X
	5117	HJ MOHAMMAD PAUZI BIN HJ AJI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5118	NORARIFAH BINTI MOHD SOFIAN	 2 0	 SYAR/D   USUL/B
	5119	SUZINAH BINTI MATYASIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./X
	5120	FARAH SHAZWANI BTE SHAHBUDDIN	 2 0	 USUL/C   B.M./D
	5121	FAIZAN BAKTI BIN HAJI BUJANG	 0 0	 ACC./U

	BN714	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	3001	SAIFUL'AZMI BIN HJ ABD WAHID	 0 1	 ACC./X   B.S./X   MATH/d
	3002	CHUA AI VIN	 0 0	 G.P./X   BIO./X   MATH/X
	5001	MASRIDAH BTE AWG HJ MAHMUD	 1 0	 GEOG/U   MATH/E
	5002	SAIFULBAHRI BIN AHMAD	 0 0	 SYAR/U   SOCI/U
	5003	RAMZI BIN HAJI MOHIDDIN	 2 0	 SYAR/D   USUL/D   B.M./U
	5004	OMAR ALI BIN HAJI EMRAN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5005	IRMA SHUKRIN BIN HJ MATUSSIN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5006	DY MARINI AWG HAJI KAMIS	 1 0	 SYAR/D   USUL/X   B.M./U
	5007	KASMAH BINTI IBRAHIM @ KASSIM	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5008	KASNAH BINTI IBRAHIM @ KASSIM	 1 0	 SYAR/E   USUL/U   B.M./U
	5009	MOHAMMAD BIN HJ AWANG TAHIR	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5010	NOORAIZAN BINTI OMAR	 0 0	 B.M./U   GEOG/U
	5011	HJH HALIMAH BTE HJ MOHD YUSSOF	 2 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./U
	5012	NORASIMAH BINTI ABD RAHMAN	 0 0	 ACC./U   ECON/U
	5013	ERMA TERIAINI BINTI HAJI TIBAN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5014	SUHANIZA BINTI JOHAINI	 1 0	 B.M./E   ACC./U
	5015	JIMMY BIN YAWANG	 1 0	 GEOG/D   ACC./U
	5016	DK SITI SAFOANI PG HJ ZAIDI	 1 1	 SYAR/C   MATH/e
	BN714	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5017	SITI FAUZANA BINTI YASSIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5018	SITI HAIRANI BINTI HAJI TAHA	 2 0	 SYAR/C   B.M./E
	5019	MICHAEL CHEN YEW CHUNG	 1 1	 CHEM/D   PHY./U   MATH/e
	5020	SARIMALAWATI BTE HJ DURAMAN	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5021	RADIAH BINTI HAJI ABDUL RAHMAN	 1 0	 SYAR/E   B.M./X
	5022	DK JULIANA BINTI PG HJ METALI	 1 0	 USUL/B
	5023	DK MERDIAH BINTI PG HJ BAKAR	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5024	DK NAHARIAH BINTI PG TAJUDIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5025	DK MASWARDINA BT PG TAJUDIN	 1 0	 USUL/D   B.M./U
	5026	AIDAH BINTI HAJI MOHAMMAD NOOR	 0 0	 SYAR/U
	5027	AK YUSYEEMAN BIN PG SULAIMAN	 2 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./U
	5028	HAJAH SALMEE BINTI HAJI UMAR	 2 0	 SYAR/A   USUL/A   B.M./U
	5029	HJH NOR ASIBAH BINTI HJ OMAR	 2 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./U
	5030	HJH ROZAIDA HJ MAIDIN@HJ BURUT	 1 0	 SYAR/B   USUL/X   B.M./U
	5031	ESMAH BINTI HJ MOHD ESA	 0 0	 SYAR/X   B.M./X   GEOG/X
	5032	HJH IZYAN BINTI AHMAD KHALIDI	 0 0	 B.S./U   MATH/U
	5033	SUPREM BIN HARON	 0 0	 HIST/U   ACC./U   ECON/U
	5034	DG UMBAI BT AWG HJ LAMIT	 0 0	 SYAR/U   USUL/X   B.M./U
	5035	SUPIAN BIN HAJI MOHD YUSSOF	 0 0	 B.M./U   ACC./U
	5036	SERINAH BINTI HAJI MASHOR	 0 0	 SYAR/U
	5037	IRNIWATI @ NURALIYAH HJ AHMAD	 0 0	 GEOG/U   PSYC/X
	5038	HAJI MARZUKI BIN HAJI UMAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5039	MOHD RAZALIEGH BIN HJ MD ZAIN	 1 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./E
	5040	HAJAH NOR ROKYAH BTE HJ OMAR	 0 0	 SYAR/X   USUL/U   B.M./U
	5041	AZMI AZRINAH BTE SARIANG	 0 0	 B.M./U   ACC./U
	5042	DK EMILIAWATI HANIM PG H BAKAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5043	NORAFIZAH BINTI HAJI LATIP	 0 0	 B.M./U   MATH/U
	5044	ROSMADINA BTE MAHMUD	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./U
	5045	MOHD FAUZI BIN HJ TIMBANG	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5046	YA-ALENAWATI HJ MD YUSUF	 0 0	 ACC./X   B.S./U
	5047	DK SHARAHAIFAH PG HJ ISMAIL	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5048	HJH MARDINAH HJ MOHD DAGONG	 1 0	 SYAR/D   B.M./U
	5049	DK NASIBAHANIM @ EZAWATI HANIM	 3 0	 SYAR/B   USUL/E   B.M./E
	5050	SITI MAWARDY BINTI SUHAILI	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5051	KARTINI BINTI OTHMAN	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5052	DK H SHARAHAINAH PG HJ ISMAIL	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5053	MARIYA BTE EYA @ MARIA	 1 0	 SYAR/X   B.M./E
	5054	NORRAFIDAH BT AWG HJ AHMAD	 0 0	 B.M./U
	5055	DK NURUL RA'AIN P H ABD NIZAM	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./U
	5056	PG HASIBAH PG ANAK HJ A RAHMAN	 0 0	 USUL/U   B.M./U
	5057	DK HJH RAHIMAH PG HJ ABD RAJAK	 0 0	 B.M./U
	BN714	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5058	AK MD KHADIMAN PG HJ OTHMAN	 0 0	 PHY./X   MATH/U
	5059	DYG EIDAH BINTI HJ MOHD ESA	 0 0	 B.M./U   MATH/U
	5060	AK MOHD A'IZAM BIN PG HJ ROSLI	 0 0	 B.M./U   GEOG/X   MATH/U
	5061	HARTINI BINTI HASSIM	 1 0	 SYAR/E
	5062	MASLINDA BINTI AWANG USIN	 0 0	 ACC./U
	5063	HAJI MUSTAZAN BIN MAIDIN	 1 0	 SYAR/E   B.M./U
	5064	DK NORAINI BTE PG HAJI DAMIT	 0 0	 B.M./X
	5065	HJH NOOR AZIZAH HJ IBRAHIM	 0 0	 9017/X   SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5066	AK ARZIHAN BIN PG HJ SERUDIN	 0 0	 B.S./U   MATH/U
	5067	NUR ATIQAH'IZZATY ABDULLAH	 0 0	 SYAR/X   B.M./U
	5068	HJH NORHASIMAH HJ ABDULLAH	 2 0	 SYAR/D   USUL/X   B.M./E   ACC./X   MATH/X
	5069	MESLIA BINTI HAJI AISA	 1 0	 B.M./E
	5070	HAJAH SALBIAH BTE HJ KADIR	 3 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./E
	5071	HAJI RADUAN BIN HAJI RATU	 0 0	 SYAR/X   B.M./U
	5072	SALINA BINTI HAJI JAAFAR	 0 0	 SYAR/X   B.M./U
	5073	HJH JUNAINAH BINTI HJ JUMAT	 1 0	 USUL/E   B.M./U
	5074	MUHAMMAD HAFRIZ HJ ABD RAZAK	 0 0	 PHY./U   MATH/U
	5075	HJH ROHANA BINTI AWG H AZAHARI	 0 0	 B.M./X   MATH/X
	5076	ZAITON BINTI HAJI ABDULLAH	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5077	ASMALEE BIN HAJI ARIFFIN	 0 0	 B.M./U   B.S./U
	5078	ROSDIANA BT HJ MOHAMMAD SALLEH	 0 0	 B.M./U
	5079	AKBARFAKRIE BIN MOHAMMAD	 2 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./U
	5080	H S RAZANA OKSW HJ ABDULLAH	 2 0	 SYAR/B   USUL/B
	5081	FARIDAH BTE HJ JAPARALI	 1 0	 SYAR/D   B.M./U   ACC./X
	5082	SOFIANA BINTI HARON	 0 0	 B.M./U   ACC./X
	5083	HANIZAH NOR HUNAINAH DP OTHMAN	 0 0	 ACC./X   B.S./X
	5084	MUHAMMAD FORIZAN BIN HJ ILMI	 1 0	 USUL/E   B.M./U
	5085	ZAIRANH BINTI HJ NOORKHAN	 0 0	 ACC./U   MATH/U
	5086	HAJAH NORAIDAH NTE HJ TEGAH	 2 0	 SYAR/C   USUL/D
	5087	DK HJH AMINAH PG HJ BAKER	 2 0	 SYAR/C   USUL/E
	5088	MASWEE BINTI HAJI YAMAN	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5089	M RUDDY MAS-SHARHAIN H SARBINI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5090	DK NOORISMAYANI PG HJ ISMAIL	 1 0	 USUL/D   B.M./U
	5092	HASHARINUDDIN BIN HJ ABU BAKAR	 2 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./U
	5093	HANIAH BINTE HJ MOHD SALLEH	 2 0	 SYAR/B   USUL/C   B.M./U
	5094	SITI SALWA @ ROHANA JAKIR	 3 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./E
	5095	MOHAMAD RIZAL BIN HJ MD YASSIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5096	MOHAMMAD SHAHRON BIN JAIS	 0 0	 B.M./U   GEOG/U
	5097	SUHAINIZAM BIN HJ OSMAR	 0 0	 B.M./X   GEOG/X
	5098	MOHAMMED KHALID BIN MOHD ALI	 0 0	 CHEM/X   PHY./X   MATH/X
	5099	NOORSALMI RATNADEWI H MATASSIM	 2 0	 SYAR/E   USUL/D
	BN714	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5100	PG HJ AMINOR RIZAL BPH AHMAD	 0 0	 SYAR/U   HIST/X
	5101	MOHD RASMADI BIN HJ SULAIMAN	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5102	NURIN AZIMAH HAZIRAH H SUHAIMI	 0 0	 B.M./U   MATH/U
	5103	NORAZLINA BTE HAJI JAHRI	 2 0	 SYAR/A   B.M./D   ACC./X
	5104	MD HAIROL AZRINE B HJ ABDULLAH	 2 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./U
	5105	HJ ROSMAN BIN HJ MANGSHOR	 3 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./E
	5106	HAJAH NURIAH BINTI HJ OMAR	 1 0	 SYAR/E   B.M./U
	5107	HAJAH ZAINANDA YANTI HJ ADANAN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5108	HAJI JASNI BIN HAJI ALI @ ALLI	 1 0	 SYAR/E   B.M./U
	5109	SITI FATINN HAMIZAH HJ A SAFAR	 0 1	 B.M./U   ELIT/e   SOCI/X
	5110	SITI NOORFATIMAH HJ WAG SAFAR	 0 0	 MATH/X
	5111	HJ SUHAILI BIN HJ MOKSIN	 2 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./U
	5112	DAYANG RAFIKAH BINTI HJ PUTERA	 2 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./U
	5113	KARIMAH RONI HAJI KARIM	 0 0	 MATH/X
	5114	RAZIMI BIN HAJI NUDIN	 3 0	 SYAR/A   USUL/B   B.M./D
	5115	HAJI JUFFLE BIN HAJI MEGA	 2 0	 SYAR/C   USUL/C   B.M./U
	5116	HJ MOHAMAD KAZMAN HJ KADIR	 2 0	 SYAR/B   USUL/D   GEOG/U
	5117	FARIDAHWATI HJ MOHD SALLEH	 2 0	 ULUM/X   SYAR/E   USUL/E   B.M./U
	5118	DAYANG HALIMAH HAJI ASMAT	 0 0	 USUL/U   B.M./U
	5119	ANURULISA BINTI ASLI	 0 0	 SYAR/U   B.M./U   GEOG/X
	5120	MD SAIFULRIZAL BIN AMIT	 1 0	 SYAR/E   USUL/U   B.M./U
	5121	HJ MOHD SHAHROMI HJ AHMAD	 0 0	 USUL/X   ACC./X
	5122	ERNAWATI BINTI BAKIR	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5123	HAJAH NUUROL SHABBA HAJI BAKIR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5124	ASNI BINTI HAJI MAT YASSIN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./U
	5125	MOHD DENOS HUHA NOSA B HJ JAYA	 0 0	 B.M./U   ACC./X
	5126	HAJI NOOR HUSSEINI H M HUSSEIN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5127	MARNIE FARIZAN BINTI AHMAD	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5128	HJ MOHAMED SAYFUN HJ SHAIF	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5129	RUDDY BIN HURMAN	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5130	NASIPAH BINTI TUAH	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5131	ASMALE BIN HJ MATALI	 2 0	 SYAR/D   USUL/D   B.M./U
	5132	SURIATI BINTI ABU BAKAR	 1 0	 SYAR/B   B.M./U
	5133	NORAEMAH BTE HJ ZAINI	 1 0	 B.M./D   GEOG/U   MATH/U
	5134	DK SITI NORBIAH P H SHAMSUDDIN	 1 0	 SYAR/D   USUL/U   B.M./U
	5135	HAJAH MASALINAH HAJI MOHD TALI	 0 0	 G.P./X   GEOG/X   PHY./X   MATH/X
	5136	NORAZIMAH BINTE HAJI AMRON	 0 0	 G.P./X   CHEM/X   PHY./X   MATH/X
	5137	DK SWZLIAWATI PG HJ JULAIHI	 0 0	 SYAR/X   B.M./X   ACC./X
	5138	SITI RAIDAH BTE HAJI ISMAIL	 1 0	 ACC./E   MATH/U
	5139	NORGANDI BINTI HJ MUHAMAD ALI	 3 0	 SYAR/E   USUL/E   B.M./E
	5140	DK HARYANIZAN BINTI  PG JAYA	 1 1	 ACC./E   MATH/e
	BN714	PRIVATE CANDIDATES, BSB
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5141	HJH NUR AZHANI BTE HJ JOHAIANI	 1 0	 ACC./E
	5142	SITI MUSLIHIENA HJ MD YASSIN	 0 1	 BIO./e   CHEM/U
	5143	JAIDI BIN JASNI	 1 0	 SYAR/E   USUL/U   B.M./U

	BN720	PRIVATE CANDIDATE, SERIA
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5001	SYIFAA AFIQAA BINTI ABDULLAH	 3 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./D
	5002	FARDILAH BINTI HAJI MOKSIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5003	NURBAYURA BINTI MD HASHIM	 0 0	 HIST/X
	5004	JAIALANI BIN ABDULLAH	 3 0	 SYAR/B   USUL/A   B.M./C
	5005	DK HAIRANI BINTI PG ABD LATIF	 0 0	 B.S./U
	5006	HARTINI BINTI HAJI SABAN	 0 0	 USUL/U   B.M./U
	5007	SAIFULLIZAN BIN EMRAN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X
	5008	MELATI BINTI HAJI ABAS	 1 0	 B.M./D
	5009	HIRIANI BINTI TAHIR	 3 0	 SYAR/C   USUL/B   B.M./E
	5010	NURKHAIRUNNISA ARBICA ABDULLAH	 0 0	 USUL/X   B.M./X   GEOG/X
	5011	NOR HAFIZAH BTE HAJI ZAINI	 1 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./E
	5012	ROSLINA BINTI KERI	 2 0	 SYAR/C   B.M./E
	5013	SHAHRUL AFENDEY BIN MORNEY	 2 0	 SYAR/C   USUL/A   B.M./U
	5014	ZUL-FAISAL BIN HAJI SAHERIN	 0 0	 HIST/X   MATH/X
	5015	DK NURHIDAYATI PG HAJI AHMAD	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   ACC./X
	5016	AK SUFIANDIAZRINA P H SULAIMAN	 0 0	 SYAR/U   USUL/X
	5017	SAIFUL BIN MOHAMMED	 1 0	 B.M./E   ACC./U
	5018	MUHD HASBUL WAFI FAKRI BUNDAN	 1 0	 USUL/U   B.M./D
	5019	HAJAH NORAINI BTE HAJI UNTONG	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5020	MOHAMAD NOR KHALIQ B ABD RAHIM	 0 0	 HIST/X   PSYC/X
	5021	SUHAILI BIN HAJI JELIHI	 2 0	 SYAR/U   USUL/C   B.M./E
	5022	HARTINI BTE MOHD NOOR@MORSHIDI	 0 0	 ACC./U   B.S./U   ECON/U
	5023	ISMAIL BIN ALI	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./C
	5024	ZAMREN BIN HAJI KEPLI	 0 0	 ACC./U   B.S./U   ECON/U
	5025	RUDY BIN SAMSUDIN@MOHAMAD RUDY	 2 0	 SYAR/C   USUL/B   B.M./U
	5026	NORHARLENA BINTI ABD RAUB	 1 0	 SYAR/U   B.M./E   ACC./U
	5027	NOORHAFIZAH BTE HAJI MOHAMMAD	 1 0	 SYAR/U   B.M./E   GEOG/U
	5028	KAMALRUDIN BIN MOHAMAD	 0 0	 B.M./U
	5029	SARIMAH BINTI AWG HJ BINI	 1 0	 USUL/B
	5030	HASSNAL BIN SULAIMAN	 0 1	 PHY./X   MATH/e
	5031	MOHAMED OZLIN BIN OSMAN	 1 0	 CHEM/U   PHY./U   MATH/E
	5032	ABDUL ARI BIN TERASAL	 1 0	 USUL/D   GEOG/X
	BN720	PRIVATE CANDIDATE, SERIA
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5033	KAMSIAH BINTI HAJI MOHIDDIN	 0 0	 USUL/U   B.M./U
	5034	MOHAMMAD SUZAIMAN BIN TAJI	 2 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./E
	5035	ROZIAMI BIN AWANG	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5036	ABD HALIM BIN MUHAMMAD HARUN	 1 0	 USUL/U   B.M./E
	5037	NORLIZAWATI BINTI HJ ISMAIL	 2 0	 SYAR/E   B.M./E   PHY./X
	5038	MOHD JONAIF BIN ABDUL RAHMAN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5039	NORSYAWELA BINTI ABDUL RAHMAN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5040	AZIAH BINTI HAJI HASSIM	 0 0	 GEOG/U   B.S./U
	5041	MAIMOON BINTI AKOB @ HAMZAH	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5042	ALIF BIN ALIAS	 2 0	 CHEM/D   PHY./U   MATH/E
	5043	MUHD FIRDAUS BIN MUHD QARAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5044	MUHAMMAD SAMSOL BAHRI B AHMAD	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5045	ABDUL LATIF BIN ABDULLAH	 3 0	 SYAR/C   USUL/D   B.M./E
	5046	SOFIAN BIN AHMAD	 3 0	 SYAR/E   USUL/D   B.M./B
	5047	SALIMAH BINTI HAJI HASSAN	 3 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./E
	5048	HJH IMA NURASLINA BTE HJ RAMLI	 0 1	 HIST/U   MATH/d
	5049	HJ MUHD FAIZALMI B HJ SUHAIMI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U   GEOG/U
	5050	YUMI YUHANA BINTI JOHARI	 0 1	 GEOG/U   ACC./e
	5051	MOHAMAD HIRMI BIN AWANG TAHIR	 3 0	 SYAR/D   USUL/E   B.M./E
	5052	HARMIZAN BIN HAJI LAMAT	 0 0	 USUL/U   B.M./U   GEOG/U
	5053	ANN MARESSA FOO MEI LEE	 0 0	 SYAR/U   USUL/X   B.S./X
	5054	ZAMINUDDIN BIN HAJI ISMAIL	 3 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./D
	5055	AZLEE BIN HAJI ALI	 3 0	 SYAR/E   USUL/B   B.M./E
	5056	MARDIAH BINTI HAJI IBRAHIM	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./X
	5057	RAHIMI BIN HAJI TIMBANG	 0 0	 SYAR/X   USUL/X   B.M./U
	5058	HJ MOHD BOLKIAH HJ MD HUSSEIN	 0 0	 ULUM/X   B.M./U
	5059	SULAIMAN BIN MANAF@MANAP	 2 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./E
	5060	ZAINI BIN MOHAMMAD	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5061	MOHAMMAD ADRI BIN AHMAD	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5062	MOHAMAD ADMI BIN AHMAD	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5063	NUR AMANINA FAZRYANA A RAHIM	 0 0	 SYAR/X   B.M./X
	5064	MUHAMMAD IRWAN BIN HJ OMAR	 0 0	 SYAR/U   USUL/X
	5065	NOR ASHIDDEQ BIN HAJI HAMDI	 1 0	 B.M./D   GEOG/U
	5066	DK ROHAYA BTE PG DIWATA	 1 0	 PSYC/U   B.S./D
	5067	MOHAMMAD ARMANE BIN ABU BASRAH	 0 0	 GEOG/U



	BN730	PRIVATE CANDIDATES, BANGAR
	--------------------------------------------------------------------------------------------------------
	CANDNO	CANDNAME	'A/AS'	SUBJECT CODE / GRADE OBTAINED
	-------------------------------------------------------------------------------------------------------
	5001	MOHD AKMAL NIZAM BIN HJ ASMAT	 0 1	 GEOG/U   MATH/e
	5002	ABDUL HALIM BIN HJ ABD RAHMAN	 2 0	 SYAR/A   USUL/B   B.M./U
	5003	SABRINA BTE HJ AWANG	 1 0	 SYAR/D   B.M./U
	5004	MARIYANI BINTI LAMIT	 2 0	 SYAR/E   USUL/C   B.M./U
	5005	SITI ARMAH BINTI LAMIT	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5006	LINI LINA BINTI HUSSIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5007	ROSMARYAH BINTI NISPU	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5008	HJH NORAZIAN BTE HJ SHAMSUDDIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5009	SERIZAINOOR BT OKK HJ NOORDIN	 1 0	 SYAR/U   USUL/E   B.M./U
	5010	HANIZA BINTI HAJI MD JAIDIN	 0 0	 SYAR/X   USUL/X
	5011	DK MAS RINAH BTE PG HJ ZULAIHI	 1 0	 SYAR/U   B.M./E
	5012	ADINA DINI BINTI HUSSIN	 2 0	 SYAR/C   B.M./C
	5013	MD EDDY ESMAIL BIN JALUDIN	 1 1	 B.M./D   GEOG/c   ACC./U
	5014	NORHILWANA BINTI ABDUL GHANI	 2 0	 SYAR/E   USUL/E
	5015	HJ MOHAMMAD SHUKRI HJ ZAINI	 0 1	 B.S./X   ECON/e
	5016	DEBBIE YANTI BINTI ABDUL GHANI	 3 0	 SYAR/A   USUL/D   B.M./C
	5017	NORHANI BINTI HAJI AJI	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5018	JUARIAH BINTI HAJI JAMAHAT	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5019	ABDUL GHANI BIN ABD RAHMAN	 1 0	 B.M./E
	5020	KASMAH BINTI HAJI ABD MAJID	 1 0	 SYAR/C   USUL/U   B.M./U
	5021	HAJAH MASLINAWATI MOHD SAID	 0 0	 SYAR/U   USUL/U   B.M./U
	5022	MOHAMMAD AZAMI BIN HAJI YUNOS	 1 0	 SYAR/U   USUL/D   B.M./U
	5023	NURIN FARZANAH ABDULLAH KUDA	 0 0	 SYAR/U   GEOG/U
	5024	MARTINI BINTI ABD WAHAB	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5025	JAMAN BIN HAJI MUNAB	 0 0	 SYAR/U   B.M./U
	5026	UMMI KALSUM BINTI HAJI MUMIN	 0 0	 SYAR/U   USUL/U
	5027	HUZAIMI BIN HAJI NUDIN	 0 0	 USUL/U   B.M./U
	5028	HAJAH NORIZAN BINTI ZAINAL	 3 0	 SYAR/B   USUL/B   B.M./E
	5029	SHAHRIN BIN HAJI TAMIN	 0 0	 USUL/U
	5030	ASNAWI HJ IBRAHIM	 0 0	 G.P./X   PHY./X

Congratulation to those who are passed and don't give up to those who didn't get the good result.